Jump to content
Dogomania

feliksik

Members
  • Posts

    6610
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by feliksik

  1. no nie wierzę... szkoda straszna - przecież musi się przyzwyczaić. Tak po godzinie go oddali??? Żadnej szasny mu nie dali:-(
  2. jestem na zaproszenie - idzie zima, aż się boję pomyśleć co będzie z nim za tydzień. Teraz jest 20 stopni a za tydzień będzie 5 i podobno zima idzie
  3. [quote name='Nutusia']O kurczaki, to ja zaciskam kciuki do białości! Miałam nie zaglądać do kompa przez weekend, ale nie wiem czy wytrzymam ;)[/QUOTE] miałaś nie zaglądać!!!!:mad: to najpierw wycieraj mi łzy po wątku Hopki:placz:, bo nadal ryczę (chociaż takie piękne historie to mogą być:loveu:)
  4. [quote name='Nutusia']Ryczycie jeszcze, czy mogę pisać dalej?:eviltong: [/QUOTE] Ryczę:placz: i ryczę w pracy :placz:(ale moim koledzy i koleżanki tu już wiedzą, że nie należy się mną przejmować, bo ja czytam te wszystkie historie). Nutusia uduszę Cię kiedyś, jak Cię dorwę w tej Polsce albo nawet na odwiedzinach w luksemburgu u Hopeczki, za te łzawe historie. Jak Ty to robisz, że takie domki ci się pojawiają. To ja jeszcze tak przez łzy pokaże Ci wątek Cyganka - tu też ryczałam - może go znasz, ale szkoda mi tego psiaka na maksa. może coś zaradzisz jak jużHopeczkę wydasz w ten świat daleki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/130415-Bo-wpadł-pod-samochód-bo-miał-noge-złamaną-własciciel-usiłował-zatłuc-psa-na-śmierć[/URL]
  5. [quote name='paula_t']Z tego co dziewczyny pisały to na fb.[/QUOTE] oj to przeoczytam chyba wpis. dzięki
  6. [quote name='soboz4']z Żor, wczoraj zapłaciłam za wyróżnienie ogłoszeń na tablicy i gratce, Pani jest z Tablicy[/QUOTE] tak, tak wiem, bo napisała mi z tablicy właśnie. Super to czekamy na wieści z wizyty
  7. [quote name='soboz4']mama umówiła się z nią na jutro, wszystko wydaje się fajne, tylko ma 3 letnie dziecko, jutro pojedziemy na wizytę[/QUOTE] super:multi: a skąd jest?
  8. [quote name='soboz4']już rozmawiałam z mamą, gg mam wyłączone w pracy....[/QUOTE] a Pani jakaś konkretna się wydaje? Coś więcej wiadomo?
  9. Bożenka ja do ciebie na gg sięrozpisałam, ale tu też napiszę. Pani już zdążyła zadzwonić do mamy. jest na jutro umówiona na telefon i wizytę u Hugo. TYlko trzeba wywiedzieć się skąd i jakie warunki, bo napisała, że już umówiona jest z mamą
  10. Ola dobrze, że on ma od Ciebie wątek przynajmniej zrobiony na dogo. Inaczej byłby zapomniany
  11. Dostałam zapytanie o Hugo z mojej tablicy na żory. POprosiłam o kilka informacji, więc zaczekamy na odpowiedź i gdyby co Bożenka to do Ciebie skieruję tą osobę, chyba, że telefon w ogłoszeniu jest na mamę? Który podać?
  12. [quote name='Anja2201']FB Małej : [URL]https://www.facebook.com/events/116743805146981/[/URL][/QUOTE] udostępnione. Trzymaj się malutka
  13. trzymaj się biedaczku
  14. normalnie nie wierzę, że dzieją się takie rzeczy wśród osób pomagających - chyba nasuwa się pytanie kto na tym zarabia
  15. no właśnie - szkoda Czarusia, on tam czeka tylko na co
  16. [quote name='BUDRYSEK']nie moge wkleic fotek...moge przeslac komus na @? przesyłaj na [email protected], ja wkleję
  17. w ogóle lidzie są dziwni, to czemu ta osoba nie zwróciła uwagi temu komuś, żeby chociaż to może być czyjś pies, albo w ogóle spytać czy go nie znalazł, bo jest poszukiwany
  18. cafe dla Loki: [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Loka,74922[/URL] cafe dla Mruczka: [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Mruczek,74923[/URL] czekam na dane do kontaktu i zdjęcia dla pudelka z Palucha, chyba że zostanie adoptowany:loveu: bo widzę zainteresowanie;)
  19. dostałam wczoraj sms, że Dora była widziana z kimś na smyczy w okolicach policji. To by tłumaczyło jej nie pojawianie się już samotnie (bo telefony umilkły). Okleiłam tamte tereny, może, mam nadzieję, NOWY WŁAŚCICIEL zobaczy ogłoszenie. I może okaże siętym właśnie domkiem - bo tego bym sobie życzyła. Oby faktycznie to była ona i miała domek
×
×
  • Create New...