Jump to content
Dogomania

feliksik

Members
  • Posts

    6610
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by feliksik

  1. a i tak mu zrobiłam tablicę na Żory, jakby pytali to można go do mnie dowieźć najwyżej: [URL]http://tablica.pl/oferta/hugo-mlody-madry-idealny-do-domu-lecz-go-nie-posiada-ID1FI21.html[/URL]
  2. chłonę to wszystko od pierwszego postu - Nutusia, gdzie Ty:mad: - ja dalej chcę czytać!:loveu:
  3. [quote name='Nutusia']W takim razie zaproszę na jej wątek :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233460-Zula-sunia-poharatana-przez-życie-w-pełnym-tego-słowna-znaczeniu?p=19802383#post19802383[/URL][/QUOTE] to ja szybko do nowego nabytku lecę
  4. [quote name='natalia.aleksandrov'] Pies zostal na stale w dt ;)[/QUOTE] [quote name='xxxx52']Z tego co wiem on nie ma DS.[/QUOTE] to kurcze co to powyższe znaczy, że został na stałe w DT. [B]natalia.aleksandrov [/B]czy możesz sprecyzować swoją wypowiedź?
  5. [quote name='natalia.aleksandrov'] Pies zostal na stale w dt ;)[/QUOTE] tzn ma DS? BO jakieś zdawkowe te info o nim
  6. kochany Hugo mizianka ode mnie. Chciałam zrobić cafeanimal i tablicę, ale widzę, że już zrobiona
  7. wczoraj okleiłam osiedle, RYnek i obrzeża plakatami z nagrodą - więc czekam. Najwyżej potem jakiś bazarek się zrobi na tą nagrodę.
  8. [quote name='andegawenka']Tez ładne, co to? suczek czy chłopczyk;)[/QUOTE] sunia Figa - domek się bardzo spodobał, więc chyba pojedzie tam gdzie miała iść Dora. Nie chciałam stracić tej rodzinki, więc zaproponowałam im podobną i się zgodzili. A po Dorę nadal dzwonią, więc narazie zainteresowanie jest, tylko jej nie ma.:-( [quote name='AgusiaP']A może mała powędrowała do sąsiadującego miasta?[/QUOTE] dziewczyny z Rybnika już są na wątku. Ale mam nadzieję, że dalej będzie się trzymała tego Rynku
  9. za to jedyna dobra strona tej sytuacji, że dzięki Dorze inny piesek może znajdzie dom, ponieważ mam domek chętny na Dorę i wreszcie zapropozowałam innego, podobnego znalazłam na dogo, bo gdyby co Dora miała kilka propozycji. I temu domkowi spodobała się - może wstawię zdjęcie dla porównania podobieństwa do Dory Figa [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/899a56f6f2817a25.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/1789/899a56f6f2817a25.jpg[/IMG][/URL]
  10. w zeszłą sobotę powiesiłam plakaty przy szkole i kościele, bo był odpust na drugi dzień i miałam nadzieję, że więcej ludzi będzie i wtedy nici z telefonów, a w poniedziałek aż dwa były, ale jej nie namierzyliśmy bo uciekła. jeszcze raz dzisiaj obok szkoły nakleję. teraz zrobiłam plakaty do odrywania telefonu i z nagrodą, może dłużej powiszą. Idzie drugi weekend, więc może więcej lidzi znowu się przewinie przez Rynek.
  11. a ja mam cichą nadzieję, że jednak zdarzy się cud dla tego psiaka
  12. ja już ręce rozkładam. Myślałam, ze to będzie tylko kwestai czasu, bo sunia tak ładna, zę każdy na nią zwracał uwagę. I jeszcze jak dzownili gdzie jest to wydawało mi się, że wreszcie do kogoś podejdzie i ją odnajdziemy. a tu jużtydzień mija i nic. Ja w ogóle dziękuję wszystkim, którzy są na tymm wątku za pomoc, bo sama nie dam rady z tym
  13. [quote name='andegawenka']chociaż 50 zł .Ja tylko opisuję jak u nas było....staram sie tylko pomóc. nie krytykuję...[/QUOTE] nie -nie, chyba źle mnie zrozumiałaś. Nie odniosłam tego jako krytyki. Myślę, że to dobry pomysł, tylko nie wiem ile zaproponować. Zobaczymy może jak się znajdzie sunia. TYlko obawiam sięgłupich telefonów odnośnie nagrody. czy u was bywały takie?
  14. [quote name='andegawenka'] ...może złóżmy sie na tą nagrodę[/QUOTE] możemy spróbować, ale nawet nie wiem ile można zaproponować? Dzisiaj będę rozwieszać ogłoszenia, więc jeśli ktoś jeszcze może się dołożyć to będzie super. Wydrukuję już ogloszenia z propozycją nagrody. Może się uda
  15. przy szukaniu Dory natknęłam się na sunię też w obroży niebieskiej, ale ratlerkowatą. Chodzi ciągle na tym samym terenie i nie wiem co mam z nią zrobić. Nie wygląda na zabiedzoną, ale jest strasznie wystraszona. Podchodzi, ale ogonek skulony pod siebie i od razu siada. Poradźcie. Jakby było DT to ją zgarnę, ale mu nie wiem czy to czyjaś i na spacery chodzi sama czy się zgubiła. Już mam dość. dzisiaj miałam telefon i właśnie tą sunię mi zgłoszono, ale ona mniejsza od mojej więc wiem, że to nie Dora. Czy gdziekolwiek byłoby DT żeby przetrzymać malutką? postaram sięzrobić jej zdjęcie jak się natknę znowu na nią przy moich poszukiwaniach. Ona waży nie więcej niż 4 kg
  16. [quote name='Energy']Nie, nie zrozumiałyśmy się :) chodzi mi o azyl i służby...[/QUOTE] aaaa, to zaraz sprawdzę sama i zadzwonię
  17. [quote name='Energy']Nie wiem, może się mylę, ale chyba bym nie wierzyła, że sami zadzwonią:roll:[/QUOTE] tzn. bez nagrody, że zadzwonią? bo w sumie do tej pory miałam pare telefonów, ale się skończyły. nikt jej nie umie złapać, bo ucieka jak siędo niej podchodzi
  18. Togusia, powiem Ci, ze mój Tofik też uciekinier jak pamiętasz, po połtora roku przestał uciekać tzn. pędem leci do płotu i musi być pilnowany, ale wczesniej musiał być na smyczy na ogrodzie, bo od razu podkopywał się, rwał ze złości gałęzie i uciekał jakby go ktoś gonił. Teraz już przybiega na zawołanie, ale nie pozostawiłabym go samego puszczonego na podwórku. Ale jednak jakaś poprawa zachowania wreszcie jest. Może Ingusia też zreszcie spasuje
  19. [quote name='inga.mm']czy sprawdzałyście tę pesymistyczną wersję, o której pisałam?[/QUOTE] tak, zostawiałam telefon na wszelki wypadek i w azylu i służbach, które zajmują się zbieraniem zwierząt
  20. witam pięknisię z rana
  21. ojoj szkoda, że wizyta się nie odbyła, ale za to Nutusia dłużej będzie przytulać się z Hopką
  22. Niestety Dora się nie znalazła. Chodze na Rynek codziennie w poszukiwaniach i na pobliskim osiedlu 700-lecia, bo jest blisko, ale nic z tego. Pytam spacerujących z psami i dzieci. telefony już przestały się zgłaszać, więc dzisiaj znów rozkleję ogłoszenia, bo część już pozrywana, tak jakby komuśto przeszkadzał, że szukam psa.
  23. Kurcze szkoda, że nikt nie pyta o Karloska - miałam kota o tym imieniu
  24. [quote name='Nutusia']Bardzo przepraszam za "prywatę", ale ten mikroskopijny okruszek pilnie szuka DT (że od DS nie wspomnę...): [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233388-Mała-Księżniczka-szuka-domu?p=19790848#post19790848[/URL][/QUOTE] no to lecę. Bondzik w górę chłopaku
×
×
  • Create New...