-
Posts
6610 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by feliksik
-
a i tak mu zrobiłam tablicę na Żory, jakby pytali to można go do mnie dowieźć najwyżej: [URL]http://tablica.pl/oferta/hugo-mlody-madry-idealny-do-domu-lecz-go-nie-posiada-ID1FI21.html[/URL]
-
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
feliksik replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']W takim razie zaproszę na jej wątek :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233460-Zula-sunia-poharatana-przez-życie-w-pełnym-tego-słowna-znaczeniu?p=19802383#post19802383[/URL][/QUOTE] to ja szybko do nowego nabytku lecę -
kochany Hugo mizianka ode mnie. Chciałam zrobić cafeanimal i tablicę, ale widzę, że już zrobiona
-
Dora uciekła! .....piękna pół roczna Dora musi opuścić DT - szuka DS
feliksik replied to feliksik's topic in Już w nowym domu
wczoraj okleiłam osiedle, RYnek i obrzeża plakatami z nagrodą - więc czekam. Najwyżej potem jakiś bazarek się zrobi na tą nagrodę. -
Dora uciekła! .....piękna pół roczna Dora musi opuścić DT - szuka DS
feliksik replied to feliksik's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']Tez ładne, co to? suczek czy chłopczyk;)[/QUOTE] sunia Figa - domek się bardzo spodobał, więc chyba pojedzie tam gdzie miała iść Dora. Nie chciałam stracić tej rodzinki, więc zaproponowałam im podobną i się zgodzili. A po Dorę nadal dzwonią, więc narazie zainteresowanie jest, tylko jej nie ma.:-( [quote name='AgusiaP']A może mała powędrowała do sąsiadującego miasta?[/QUOTE] dziewczyny z Rybnika już są na wątku. Ale mam nadzieję, że dalej będzie się trzymała tego Rynku -
Dora uciekła! .....piękna pół roczna Dora musi opuścić DT - szuka DS
feliksik replied to feliksik's topic in Już w nowym domu
za to jedyna dobra strona tej sytuacji, że dzięki Dorze inny piesek może znajdzie dom, ponieważ mam domek chętny na Dorę i wreszcie zapropozowałam innego, podobnego znalazłam na dogo, bo gdyby co Dora miała kilka propozycji. I temu domkowi spodobała się - może wstawię zdjęcie dla porównania podobieństwa do Dory Figa [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/899a56f6f2817a25.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/1789/899a56f6f2817a25.jpg[/IMG][/URL] -
Dora uciekła! .....piękna pół roczna Dora musi opuścić DT - szuka DS
feliksik replied to feliksik's topic in Już w nowym domu
w zeszłą sobotę powiesiłam plakaty przy szkole i kościele, bo był odpust na drugi dzień i miałam nadzieję, że więcej ludzi będzie i wtedy nici z telefonów, a w poniedziałek aż dwa były, ale jej nie namierzyliśmy bo uciekła. jeszcze raz dzisiaj obok szkoły nakleję. teraz zrobiłam plakaty do odrywania telefonu i z nagrodą, może dłużej powiszą. Idzie drugi weekend, więc może więcej lidzi znowu się przewinie przez Rynek. -
Dora uciekła! .....piękna pół roczna Dora musi opuścić DT - szuka DS
feliksik replied to feliksik's topic in Już w nowym domu
ja już ręce rozkładam. Myślałam, ze to będzie tylko kwestai czasu, bo sunia tak ładna, zę każdy na nią zwracał uwagę. I jeszcze jak dzownili gdzie jest to wydawało mi się, że wreszcie do kogoś podejdzie i ją odnajdziemy. a tu jużtydzień mija i nic. Ja w ogóle dziękuję wszystkim, którzy są na tymm wątku za pomoc, bo sama nie dam rady z tym -
Dora uciekła! .....piękna pół roczna Dora musi opuścić DT - szuka DS
feliksik replied to feliksik's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']chociaż 50 zł .Ja tylko opisuję jak u nas było....staram sie tylko pomóc. nie krytykuję...[/QUOTE] nie -nie, chyba źle mnie zrozumiałaś. Nie odniosłam tego jako krytyki. Myślę, że to dobry pomysł, tylko nie wiem ile zaproponować. Zobaczymy może jak się znajdzie sunia. TYlko obawiam sięgłupich telefonów odnośnie nagrody. czy u was bywały takie? -
Dora uciekła! .....piękna pół roczna Dora musi opuścić DT - szuka DS
feliksik replied to feliksik's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka'] ...może złóżmy sie na tą nagrodę[/QUOTE] możemy spróbować, ale nawet nie wiem ile można zaproponować? Dzisiaj będę rozwieszać ogłoszenia, więc jeśli ktoś jeszcze może się dołożyć to będzie super. Wydrukuję już ogloszenia z propozycją nagrody. Może się uda -
Dora uciekła! .....piękna pół roczna Dora musi opuścić DT - szuka DS
feliksik replied to feliksik's topic in Już w nowym domu
przy szukaniu Dory natknęłam się na sunię też w obroży niebieskiej, ale ratlerkowatą. Chodzi ciągle na tym samym terenie i nie wiem co mam z nią zrobić. Nie wygląda na zabiedzoną, ale jest strasznie wystraszona. Podchodzi, ale ogonek skulony pod siebie i od razu siada. Poradźcie. Jakby było DT to ją zgarnę, ale mu nie wiem czy to czyjaś i na spacery chodzi sama czy się zgubiła. Już mam dość. dzisiaj miałam telefon i właśnie tą sunię mi zgłoszono, ale ona mniejsza od mojej więc wiem, że to nie Dora. Czy gdziekolwiek byłoby DT żeby przetrzymać malutką? postaram sięzrobić jej zdjęcie jak się natknę znowu na nią przy moich poszukiwaniach. Ona waży nie więcej niż 4 kg -
Dora uciekła! .....piękna pół roczna Dora musi opuścić DT - szuka DS
feliksik replied to feliksik's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']Nie, nie zrozumiałyśmy się :) chodzi mi o azyl i służby...[/QUOTE] aaaa, to zaraz sprawdzę sama i zadzwonię -
Dora uciekła! .....piękna pół roczna Dora musi opuścić DT - szuka DS
feliksik replied to feliksik's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']Nie wiem, może się mylę, ale chyba bym nie wierzyła, że sami zadzwonią:roll:[/QUOTE] tzn. bez nagrody, że zadzwonią? bo w sumie do tej pory miałam pare telefonów, ale się skończyły. nikt jej nie umie złapać, bo ucieka jak siędo niej podchodzi -
Togusia, powiem Ci, ze mój Tofik też uciekinier jak pamiętasz, po połtora roku przestał uciekać tzn. pędem leci do płotu i musi być pilnowany, ale wczesniej musiał być na smyczy na ogrodzie, bo od razu podkopywał się, rwał ze złości gałęzie i uciekał jakby go ktoś gonił. Teraz już przybiega na zawołanie, ale nie pozostawiłabym go samego puszczonego na podwórku. Ale jednak jakaś poprawa zachowania wreszcie jest. Może Ingusia też zreszcie spasuje
-
Dora uciekła! .....piękna pół roczna Dora musi opuścić DT - szuka DS
feliksik replied to feliksik's topic in Już w nowym domu
[quote name='inga.mm']czy sprawdzałyście tę pesymistyczną wersję, o której pisałam?[/QUOTE] tak, zostawiałam telefon na wszelki wypadek i w azylu i służbach, które zajmują się zbieraniem zwierząt -
witam pięknisię z rana
-
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
feliksik replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
ojoj szkoda, że wizyta się nie odbyła, ale za to Nutusia dłużej będzie przytulać się z Hopką -
Dora uciekła! .....piękna pół roczna Dora musi opuścić DT - szuka DS
feliksik replied to feliksik's topic in Już w nowym domu
Niestety Dora się nie znalazła. Chodze na Rynek codziennie w poszukiwaniach i na pobliskim osiedlu 700-lecia, bo jest blisko, ale nic z tego. Pytam spacerujących z psami i dzieci. telefony już przestały się zgłaszać, więc dzisiaj znów rozkleję ogłoszenia, bo część już pozrywana, tak jakby komuśto przeszkadzał, że szukam psa. -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
feliksik replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
no witam Hopulkę -
Mikusek KARLOS- jamniko-ratlerek? Grzeje pupala w nowym domu :)
feliksik replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Kurcze szkoda, że nikt nie pyta o Karloska - miałam kota o tym imieniu -
[quote name='Nutusia']Bardzo przepraszam za "prywatę", ale ten mikroskopijny okruszek pilnie szuka DT (że od DS nie wspomnę...): [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233388-Mała-Księżniczka-szuka-domu?p=19790848#post19790848[/URL][/QUOTE] no to lecę. Bondzik w górę chłopaku