-
Posts
6610 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by feliksik
-
o rany, jakż to z niej babuleńka haha!!! ona gania jak młody zając:crazyeye:! świetny filmik - uśmiałam się. Aż jej uszy zawiewa do tyłu:evil_lol:
-
Poszukujemy domu dla cudownej 2,5 letniej suczki SALI
feliksik replied to 1_dudi's topic in Berneński pies pasterski
ja właśnie poszukuję psa dla rodziny z dwójką małych dzieci (5 mies. i niecałe 2 lata), którzy szukają psa wychowanego z dziećmi, mają też kota, ale i 3 owce. berneńczyk byłby chyba najwłaściwszy. sama mam berneńczyka i polecam go gorąco wszystkim rodzinom w dziećmi. Rodzinka ma dom z dużym ogrodem, mieszkają na przedmieściach. Piesio miałby możliwość mieszkania zarówno w domu jak i ogrodzie. Pan czyta o rasach, dlatego wydaje mi siębardzo rozsądna rodzina, której wybór jest poparty wiedzą, no i mieli już duże psy, więc mają doświadczenie w tym -
[quote name='__Lara']Hehe, owce, dobre :) takie nieszablonowe :)[/QUOTE] no mi to się trafiają sprawy:roll:, ale domek naprawdę pozytywny jak rozmawiam
-
przy poszukiwania domku dla Nodiego mówiłam wam, że były dwa fajne telefony. Jeden Pan który chciał pomóc z chorym, jednak nie odezwał siędo mnie ponownie, ale jest i domek, który ponowił chęć przygarnięcia psieska mega lubiącego dzieci, koty i .... OWCE:crazyeye: Domek wydaje się być fajniutki - zrobiłam wątek, ponieważ rasa nie ma znaczenia tylko charakter: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230771-dom-dla-psa-lubiącego-dzieci-i-koty[/URL] jeśli macie propozycje wstawiajcie tam
-
[quote name='inga.mm']Dopiero dzis sie pojawiam po choróbsku i widzę, że na gaszenie świeczek zdażyłam....[/QUOTE] haha, dzięki że zajrzałaś. Tak już gaszenie mam nadzieję
-
[quote name='emilia2280']znajdziemy tanie sterylki i tam skierujemy ludzi. mogá sié nie zgodzic ale spróbujemy. popros o telefony wszystkich nowych domów jak mozesz :)[/QUOTE] ok postaram się. dzięki wielkie za pomoc
-
[quote name='emilia2280']no to najwazniejsze te kastracje zatem. szkada ze wydali tyle szczeniakó które dalej bédá siémnozyc. moze bédá tak mili podac wsztystkie adresy zebysmy mogli je wysterylizowac potem?[/QUOTE] szczerze powiedziawszy to nie wiem czy je mają, ale zapytać mogę, tylko czy to nie obciąży za bardzo fundacji?
-
[quote name='Vesper']Cioteczki spanielowe- mega pilna sytuacja! @ letni Nodi z dnia na dzień ma stracić dom bo ośmielił się stanąć w obronie własnych szczeniąt :(... Pies jest przepiękny, do adopcji po sterylce, teraz szukany jest DT lub DS który podpisze zobowiązanie o kastracji. Tutaj jest wątek:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230598-Spanielek-Nodi-szuka-domu[/URL]Proszę, nie pozwólmy żeby Nodiego zniszczyło schronisko- on powinien w tym stanie szybko znaleźć domek, chodzi o czas kastracji i po-kastracji, a domki będą stały w kolejce! (Mam taką nadzieję, i patrząc na jego urodę wcale by mnie to nie zdziwiło).[/QUOTE] Nodi na dzień dzisiejszy otrzymał jeszcze szansę pozostania u właścicieli, którzy jednak nie dali rady go oddać. Zobaczymy za parę miesięcy, ale mam nadzieję, że już pozostanie w swoim domku.
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
feliksik replied to Energy's topic in Już w nowym domu
cafe dla Dolly: [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Dolly,70614"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Dolly,70614 [/URL] co z informacjami o pieskach z Fundacji Meteor? bo mam za mało info, żeby robić ogłoszenia. -
Pani przespała się ze wszystkim o czym wczoraj rozmawiałyśmy i dzisiaj decyzja pozostała ta sama - czyli NOdi zostaje u nich. chcą mu dać szansę, tym bardziej, że będzie po kastracji i może trochę z emocjami także ochłonie. Cieszę się strasznie, zabiegi obu piesków (suni i samca) mamy umówione na wtorek 21.08 na godzinę 11.00. Pan, który chciał pomóc niestety narazie nie odebrał telefonu ode mnie, nie odezwał się też do włacicieli Nodiego - jakby oddzwonił to zapytam, czy byłby chętny innym pomóc - a nóż się uda
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
feliksik replied to Energy's topic in Już w nowym domu
cafeanimal dla Zosi i Jadzi: [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Zosia-i-Jadzia,70605"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Zosia-i-Jadzia,70605 [/URL] -
[quote name='emilia2280']Feliksik a co ze szczeniakami? Oddaliby je nam wszystkie?[/QUOTE] ostatni szczeniak został wydany tydzień temu i mam nadzieję, że już więcej nie będzie - jeśli wszystko się uda z zabiegami zgrać
-
niech ten pakiet wykupiony który macie, przyda się innemu potrzebującemu. Dwa telefony bardzo mi się spodobały, jednak mówię, że będzie kastracja i do wydania najwczesniej po 2 tyg. ale ale, jestem w szoku, bo powiadomiłam Panią, że mam kokretne telefony i jeden dom na już chciałabym sprawdzić, ale zaproponowałam, żeby Pan zainteresowany przyjechał bo ma cavaliera i najpierw zapoznał się z Nodim, oczywiście przedadopcyjna wizyta u niego także ma się odbyć. Dom z ogrodem, bez dzieci, cavalier miałby towarzystwo, jest rodzina, która gdyby co opiekuje się rezydentem itp. same superlatywy i oczywiście Pan zadzwonił z pytaniem czy oddawany jest bo jest chory a on chciałby pomóc - pozytywny SZOK. Przekazałam Pani i na dzisiaj mieliśmy się umówić na zapoznanie. W pewnym momencie dzwoni do mnie Pani Nodiego i zapłakanym głosem pyta, czy można to wszystko cofnąć. Wystraszyłam się, że coś się psu stało. Ale Pani jak doszło do konkretów spać nie może, płacze i nie umie się pogodzić, że on jednak odejdzie od nich. A więc uczucia wzięły górę uff. Chcieliby dać jeszcze szansę Nodiemu, zobaczyć jak będzie po kastracji i jak już nie będzie żadnych szczeniaków - to o czym sugerowałam na początku. Strasznie ucieszyłam się z takiego podejścia, jednak powiedziałam, zeby Pani zastanowiła sięprzez noc i dała znać jutro jaka jeste decyzja - oczywiście zabiegi będą, bo po co ryzykować kolejną taką sytuację. Właścicielka już uspokojona obiecała że da znać jużpo spokojnych przemyśleniach i rozmowach z rodziną. Myślę, że to byłoby najlepsze wyjście gdyby został z rodziną, tym bardziej, że widać jak jest z sunią związany. Zobaczymy jutro co będzie - trzymajcie kciuki i napiszcie swoje przemyślenia na ten temat
-
[quote name='Asia & Ginger']Jestem. ;-) Ile czasu psiak może przebywać jeszcze u właścicieli? Pytam, bo mam wykupiony pakiet ogłoszeń i myślę, że migiem znajdzie domek. Gdyby go tak mogli przetrzymać chociaż trochę, to nie trzeba by było szukać DT. [/QUOTE] nie róbcie może mu ogłoszeń, bo mam sporo telefonów z tablicy,którą zrobiłam.
-
banerek Nodiego do pobrania dla chętnych: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230598-Spanielek-Nodi-szuka-domu?p=19506732#post19506732"][IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg140/scaled.php?server=140&filename=nodi2.png&res=landing[/IMG][/URL]
-
Uzgodniłam, że Nodi może zostać u nich do czasu znalezienia mu domku, więc przynajmniej szukanie DT odpada. można robić ogłoszenia - umówię dzisiaj na sterylizację i kastrację. Dzięki dziewczyny, że jesteście. jeszcze jedno, gdzie oprócz policji można zgłaszać, że pies jest zaniedbywany, bo mam panią, która chce to zgłosić
-
zrobiłam mu cafeanimal: [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Nodi,70369[/URL] i tablice: [URL]http://tablica.pl/oferta/2-letni-spaniel-nodi-poszukuje-domu-ID1qiQL.html[/URL]
-
LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.
feliksik replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
zapraszam na mój nowy wątek - spanielka, który już jest niepotrzebny, małe się porodziły a on cudnowny ojciec nie odstępował rodzinki na krok i za to, zostaje za to oddany, ponieważ nie dopuścił dziecka do szczeniaków: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230598-Spanielek-Nodi-szuka-domu[/URL] -
zapraszam na mój nowy wątek - spanielka, który już jest niepotrzebny, małe się porodziły a on cudnowny ojciec nie odstępował rodzinki na krok i za to, zostaje za to oddany, ponieważ nie dopuścił dziecka do szczeniaków: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230598-Spanielek-Nodi-szuka-domu[/URL]