Jump to content
Dogomania

feliksik

Members
  • Posts

    6610
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by feliksik

  1. przybiegam z wątku kruszynki, która ma już domek - teraz tryzmam kciuki za tą maliznę
  2. [quote name='Avilia']Zapiszę sobie.[/QUOTE] ooo witamy Pszczynę i Arkadię - super, że z nami jesteście. Finezja30 - dzięki za udział i zaangażowanie
  3. przeraził mne powyższy post. Czy to coś z ostatniej adopcji mogło spowodować jego teraźniejsze zachowanie?
  4. która z osob tu na wątku chciałaby uczestniczyć w spotkaniu i zadeklarowć się na pomoc w żorskim azylu? Poszukujemy osób, aby władze z nami rozmawiały i nie było wywózek do Mysłowic. Znacie może osobę, która wstawia zdjęcia psiaków w kurierze żorskim?
  5. spróbuję w takim razie, jeszcze raz rozesłać wątek do dziewczyn z Żor, których tu nie ma na wątku i może zorganizujemy spotkanie, żeby coś ruszyć - co wy na to. Może każdy miałby kogoś kto też chciałby pomóc a nie jest na dogo. Może uzbierałoby sięjakieś 10 osób chociaż to wtedy UM będzie z nami rozmawiał. Myślałam o tym , żeby dać w szkołach plakaty o wolontariacie. mam koleżankę, której córka (gimnazjum) z chęcią by pomogła. Może znacie także taką młodzież i wtedy uzbieramy trochę rąk do pomocy
  6. to czekamy na relacje także od weta o guzku czy węzłach raczej
  7. [quote name='__Lara']Ale może udałoby się zrobić wizytę jeszcze dzisiaj? :) Potem zamiast wieźć ją do Tarnowa to od razu można by do ds :)[/QUOTE] lub umówić się, że to narazie tymczas a z czasem się zobaczy
  8. no to czekamy na wątek malutkiej nowej sunieczki
  9. [quote name='motyleqq']ona nie może zostać w tym syfie...[/QUOTE] chodziło chyba o to, żeby gdyby co wieźć ją do Wrocławia a nie do Tarnowa. Dziewczyny [B]biokovo2000 i motyleqq[/B] może sie skontaktujecie razem
  10. to jest cudne - chyba udaje tu panienkę [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/6066/kajo2.jpg[/IMG]
  11. wczoraj był właśnie program w magazynie reporterów jak to opłaca się mieć interes na wyłapywaniu psów i wywożeniu ich gdzie się da
  12. miałam na tablicy kolejne zapytanie - ale pytanie brzmiało: co to za rasa, więc odpisałam w typie ON i parę tam miłych zdań o HUgo. ale żadnego maila kolejnego już nie było:-(. może i dobrze, że samo pytanie już mnie zmroziło
  13. mam nadzieję, że pare osób zawita na wątek po rozmowach
  14. [B]Halo (Alfa i Zuzia)[/B] ja z Sabin40 też szukałyśmy osób w tamtym roku, ale zebrało sie raptem 4, więc szans nie miałyśmy, ale może już wiem, że ty coś w temacie, widziałam też finezja30, też jest chyab z Żor i się tu udziela - może udałoby się coś osiągnąć. Tam w azylu dzieją się dziwne rzeczy, wet który ma podpisaną umowę z miastem uspał psa, którego uratowałam i miałam nadzieję, że w azylu doczeka aż znajdę mu domek - niestety nawet tam nie dojechał. Miałąm też napisaną petycję, ale ludzie patrzą dziwacznie, dlatego odpuściłam. Ale jakby zebrać wolontariat w szkołach - powiesić plakaty to może cośby się dało zrobić. tylko trzeba ludzi i czasu a z czasem krucho chyba u wszystkich. Może jednak ktoś będzie mógł w jeden dzień, ktoś inny w drugi i się uda. Mam nawet wątek, ale też ucichł, bo byłyśmy w UM umówione, że jak znajdziemy osoby, które zechcą sięzająć tym to będą z nami władze rozmawiać - więc jak tylko macie chcętnych to dajacie namiary oto wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228529-Żory-coś-musi-się-zmienić-dla-dobra-psów"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228529-Żory-coś-musi-się-zmienić-dla-dobra-psów [/URL] może o problemie Żor porozmawiamy na nim jeśli są chętni. [B]Halo[/B] jesli tak daleko zaszłaś z Żorami to może spróbujesz jeszcze raz teraz z nami
  15. [quote name='Cleo2008']Czy ktos mi napisze na pw opinie o Myslowicach, bo na innym forum toczy sie dyskusja o oddaniu labka do Myslowic i czytam glosy "o co wogole chodzi"... Prosze o pomoc![/QUOTE] ja słyszałam, że to mordownia, że usypia się psy stare, nieadopcyjne - ale to tylko zasłyszane - sama tam nie byłam - jak pisze powyżej nie ma tam wolontariatu!!!!
  16. ślicznie wygląda już na fotelu a nie na ulicy
  17. ja też miałam telefon, ale domek poszukuje szczaniaka, który docelowo będzie mały. Dla rodziców pan szuka, jakbyście coś wiedzieli to mogę przedstawić. Szkoda, że wszyscy o szczeniaki pytają. a ja im je odradzam, że gryzą, że sikają, że starsze to już często ułożone, ale jak ktośsięuprze na szczeniaka to koniec
  18. jak miło się czyta te wieści o domku
  19. [quote name='Soko']Tak sobie pomyślałam, wejdę dzisiaj na jakiś czat śląski z nickiem zaginął pies, albo coś takiego. Ktoś się może o nią otarł i nawet nie wie.[/QUOTE] każda pomoc mile widziana. dzięki. ja rozkleiłam tyle ogłoszeń, że nie sposób było ich nie widzieć i doklejałam nowe ciągle w miejsce zrywanych i nic...
  20. [quote name='Soko']Zapisuję. Niestety to nie moje okolice, ale roześlę info wśród znajomych.[/QUOTE] dzięki - już straciłam nadzieję
  21. kurcze nie wierzę, żadnych telefonów no!
  22. szybciutko każdy ulotkę chociaż jedną dla siebie w mieście niech przywiesza
  23. jak zobaczyłam zmianę tytułu to od razu lecę - co za wieści!!!!!
×
×
  • Create New...