[B]NiJaSe[/B] możesz wejść na nk pod moje zdjęcie Liluni. Jest osoba chętna do adopcji. Możecie porozmawiać. Myślę, że skoro tak szybko Pani wyraziła chęć pomocy to Lilunia ma spore szanse. Pewnie nawet jak będzie trzeba poczekać. Domek jest w Holandii więc i tak wszystko nie odbędzie się szybko. Jest numer telefonu.
[B]koosiek[/B] zajrzyj też i porozmawiajcie. Na pewno mailem będzie łatwo i tanio.
[url]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/818[/url]