Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Teraz dominik to sobie nagrabiłeś. :lol: Ty się dopiero teraz chwalisz, że możesz wystawiać allegro. Wiesz jak to nieoceniona pomoc. Zostań z nami. Będziesz miał etat. :evil_lol:
  2. Skoro uważacie, że tylko razem to zapisujemy na wątek. OlaLola na pewno Je doda.
  3. Każdy jest piękny. Może pogoda ma wpływ. U nas co dzień inna. Czas na domek dla Niego.
  4. Doszło i zrobiłem przelew. Dziękuję.
  5. Dziś się jeszcze na ka(Wunię) załapałem. Dzień dobry Wszystkim.
  6. Mam nadzieję, że jednak ktoś Go wziął lub odbiegł dalej i wróci. Pracownicy nic nie mówili?
  7. Dzień dobry Frodo. Biorę się za pisanie.
  8. Dzień dobry i przyłączam się do życzeń.
  9. [quote name='Rinuś']A jak ma się sprawa jesli moja kumpela zabrała psiaka na DT na czas powodzi, ale jednak zapewne zostanie on u nich? Jutro wkleję foty o którego psa chodzi. Tak samo. Wizyta kogoś ze schronu i opłata schroniskowa.
  10. [quote name='IVV']rodzenstwo w potrzebie :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180026-rodzeństwo-Elfa-i-Erki-nikt-nie-chce-potrzebna-pomoc[/URL][/QUOTE] Myślę, że szczeniaki znajdą domy osobno. Ale warto mieć na uwadze bo różnie bywa. OlaLola. Ja zabieram się za Jenny i Cindy w całości. Drugą parę mi wybierz. Allegro też się przyda.
  11. Ile brakuje jeszcze do transportu?
  12. Moich dwóch wpłat brakuje. Jedna przyjdzie na pewno w tym miesiącu.
  13. Dziękujemy ketuniu. Zapłacę za wyróżnienie. Mogę prosić numer konta na pw.
  14. Denerwuje mnie to, że nie starcza mi już na nic czasu. Mam nadzieję, że nie zawiodę Rudzika.
  15. Dzięki Ajula Dorothy mam nadzieję, że przestanie padać. Wspominałaś o osobach do pomocy. Na pewno nadal są potrzebne. Może ktoś z dogomaniaków mieszka blisko i mógłby pomóc.
  16. Super. Jak z kastracją bo już nie pamiętam.
×
×
  • Create New...