Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Smutne kiedy pies odchodzi nagle. Roxi Żegnaj Przyjacielu Psie.
  2. Zaglądam bym znów nie zapomniał o Borze.
  3. Mam nadzieję, że Grom znajdzie swoje miejsce.
  4. Jestem gotów byleby codziennie były takie okazje. :lol: Mi też. Mi też. Taką z prądem na kaca. :evil_lol:
  5. Dzięki Rinuś, taks i radovan. Oby tak dalej się układało.
  6. Portos bezpieczny to najważniejsze.
  7. [quote name='IVV']dziewczyny z K.Kozla maja rodzenstwo terierkowate ktore chca koniecznie wyadoptowac razem [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185776-PRZYTULISKO-TONIE!!!-Powódź!/page177[/URL][/QUOTE] Napisałem na wątku. Jak się Cioteczki zgodzą to dodamy. [quote name='DIF']Bardzo dziękuję za dodanie Elfa i Erki! :loveu: Wątek jest bardzo pożyteczny, bo bardzo ciężko jest wyadoptować dwa psy naraz, do jednego domu! Wszyscy o tym wiedzą. Uważam, że powinien być przyklejony. Będzie cały czas na górze i widoczny dla każdego! Jak wątki trójłapków czy psiaków niewidomych.[/QUOTE] Fakt. I cenna rada. OlaLola napiszesz do moderatora w sprawie przyklejenia?
  8. [quote name='NatiiMar']Te terrierkowe to młode rodzeństwo. Mają coś ponad rok. Braciszek i siostrzyczka, sunia sterylizowana. Jezeli mają znaleźć domek, to tylko razem. Gonią i duszą ptactwo...musza byc zamknięte calutki dzień, dopóki ptaki nie pójda spać... Będziemy je brać na lipcowa akcję adopcyjną. IVV podrzuciła na wątek wspólny dodać rodzeństwo do niego? http://www.dogomania.pl/threads/184489-Adoptuj-jednego-drugi-gratis-wątek-zbiorczy-psiaków-tylko-do-wspólnej-adopcji
  9. Kejsi dzięki za informacje. Mam nadzieję, że będzie coraz lepiej.
  10. Na dziś na wieczorną ka(Wunię) zaglądam i uciekam dalej. :lol:
  11. Rudziku. Zobaczysz znajdziesz domek.
  12. Ledwo wszedłem , a tu takie wieści. :crazyeye: Ja przez Was nie dosyć, że na wodę do kąpieli nie zarobię to jeszcze w alkoholizm wpadnę. :evil_lol: Niezmiernie się cieszę, że Lucky znalazł swoje miejsce na świecie. :loveu:
  13. Trzeba znów trochę Biankę przypomnieć.
  14. Muli mi komputer. Wracam w nocy. Kto chętny do pomocy?
  15. Sarcia, ale u Ciebie cisza. Przypominamy się.
  16. Dzięki za informacje. Mam nadzieję, że cały czas wszystko będzie w porządku.
  17. Zaglądam i podnoszę. Bardzo cichutko tutaj.
  18. Rudzia na nk. [URL]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/821[/URL]
  19. Zapraszam Wszystkich na bazarek. http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=111800&p=6008370#p6008370 Agn ma chore koty. Potrzeba zakupić lekarstwo TFX. Trzeba pomóc. Możemy dodatkowo zrobić zrzutkę.
  20. To teraz czas zabrać się za ogłoszenia.
×
×
  • Create New...