Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Na pierwszy miesiąc byłoby od ketuni. Trzeba zrobić ostrą zbiórkę i upewnić się, że będzie komplet. Najlepiej zacząć od razu i zobaczyć jak idzie. Jaki jest koszt hoteliku?
  2. Wieki mnie nie było. Czas odświeżyć wątek.
  3. Ja też się bardzo cieszę. Frodo tak długo czekał.
  4. Szkoda, że to tak daleko i nie uda nam się teraz wyrwać. Ale zostaw coś na wakacje do zrobienia. To bardzo chętnie.
  5. Mimo wszystko wierzę, że uda się coś ustalić.
  6. Ja zajrzę z rana do Maxa.
  7. Deklaracje na pewno trzeba zbierać. Ale jest z nimi coraz ciężej. Trzeba wysłać masę pw. Co u Tofika?
  8. Skoro Ty Temido pilnujesz sprawy to jestem spokojny. Czekamy na konkretne potwierdzenie. Może nawet uda się jakieś zdjęcia zdobyć.
  9. Na pewno wet podejmie najlepszą dla Tofika decyzję. Mały prezencik dla Tofika. Jeszce jedna galeria na nk. [url]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/823[/url]
  10. Każdy zagląda brygido. Ciężko jest coś napisać. Jurasek i Ty to jedność i zawsze tak będzie. Ta adopcja pozostanie w pamięci wielu osób. Bo to wyjątkowe spotkanie Juraska i Ciebie jest czymś co daje nadzieję wszystkim, którzy z takim uporem starają się pomóc psiakom i nie tylko.
  11. Udało się coś ustalić?
  12. No to wracam na wątek. W czerwcu coś przyślę. Jednak będzie to wpłata jednorazowa na razie. Poproszę numer konta.
  13. Zaglądam na ka(Wunię) i lecę dalej.
  14. Dopiero dotarłem. Trzymam kciuki. Oby to było to.
  15. Też zaczynam się trochę martwić.
  16. Warto wszystko sprawdzić. Upewnić się o ile to możliwe.
  17. [quote name='ilon_n']Saphira chociaż Ty nas nie strasz wodą i utopcami !!! ;) Bambo miał kilka spacerków w międzyczasie .. prawie wyrwał mi rękę :mad:[/QUOTE] Dlatego ostatnio wziąłem Bambo, a ilon_n kudłatego przytulaka. :evil_lol:
×
×
  • Create New...