Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Właśnie widziałem. Bardzo ładny początek. Oby tak dalej Liluniu.
  2. Wyślę w takim razie jeszcze na czerwiec pod koniec tygodnia.
  3. Zaznaczam. Napisz do Ajula. Ona założyła wspólny wątek powodziowy. Edit Widzę, że już tam jesteś.
  4. AgaiTheta Twój link nie działa. Nie każdy umie go obejść. Sprawdź wszystkie. Wrzucam w swój podpis. http://www.dogomania.pl/threads/186334-pow%C3%93d%C5%B9-%C5%9Awiniary-g%C4%85bin-itd
  5. Póki co zaznaczam, że jestem. Wątek mam cały czas w subskrypcjach.
  6. Zaglądam jak się sytuacja rozwija. Witaj[B] protzlav[/B]
  7. No to kto wspomoże psiaki stałą deklaracją?
  8. I ja witam Tolka, Cioteczki i Wujków.
  9. Witam Gapcia, Wszystkich i dziękuję za ka(Wunię). Przyłączam się do trzymania kciuków.
  10. [B]NiJaSe[/B] możesz wejść na nk pod moje zdjęcie Liluni. Jest osoba chętna do adopcji. Możecie porozmawiać. Myślę, że skoro tak szybko Pani wyraziła chęć pomocy to Lilunia ma spore szanse. Pewnie nawet jak będzie trzeba poczekać. Domek jest w Holandii więc i tak wszystko nie odbędzie się szybko. Jest numer telefonu. [B]koosiek[/B] zajrzyj też i porozmawiajcie. Na pewno mailem będzie łatwo i tanio. [url]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/818[/url]
  11. Ajula jak możesz zaznacz, że Doroty woli sama kupić siano. Czyli zamiast siana zbieramy pieniądze na nie. Plus pasta do odrobaczania koni.
  12. Dzięki za wszelkie informacje. Oby jak najwięcej psiaków znalazło DS.
  13. Zaznaczam. W Toruniu potrzebna jest karma przede wszystkim.
  14. Nie było mnie bo cały czas w ramach akcji toruńskiej sporo mi umknęło, ale tak lista jest aktualna poza miejscem dla koni. Bo to się znalazło. Chyba że Dorothy ma jeszcze jakieś inne potrzeby to na pewno napisze. Dzięki Ajula
  15. W Toruniu już spokój. Popracuję nad tą ciszą.
×
×
  • Create New...