[quote name='tayga']Trzeci profil na n-k??
Właściwie dlaczego nie?
W czwartek zrobię, będę miała sporo czasu :)[/QUOTE]
Konkretnie to myślałem o wspólnym wątku na dogo. :lol:
Na nk też się przyda. :lol:
Cisza totalna z każdej strony. Nie wiem co miała oznaczać ta wiadomość na mój profil na nk.
Tak czy inaczej Rudziku. Ruch u Ciebie się zaczął. Oby rósł.
Super [B]marysia[/B].
Liczba galerii, w których jest Lonia rośnie.
Mam nadzieję [B]majqa[/B], że uda się i córce. [B]Temida[/B] Jej nie zostawi.
Edit
Ja zawsze mój post jest spóźniony.
[B]polubek[/B] Tobie też pinezki na nk nie chodzą.
Nie mogę przypiąć pinezki dla Ciebie[B] marysiu[/B]. [B]Temida [/B]już ma. polubek za chwilę, chyba że już sama się przypięła. :evil_lol:
Nie jestem przy swoim komputerze więc banerek taki ekstra zrobię jutro.[B] polubek[/B] działaj.
Tak szybko, Potem się rozpiszę.
Kojak w DT. Kontakt ma ilon_n
Niedługo porozsyłam pw w sprawie wizyt przed adopcyjnych i zbiorę potencjalne domki w jeden post.
Nieciekawa sytuacja.
Bianka super się prezentuje.
Prezencik
[url]http://nasza-klasa.pl/#profile/33050822/gallery/album/3/15[/url]
Myślałaś o wspólnym wątku dla psiaków?
Nie udało mi się. Cały dzień nie będzie mnie przy komputerze.
Wizytę w Łodzi powinna wykonać [B]Jola od Jadzi[/B]
A we Wrocławiu [B]Demi[/B]
Lub osoby polecone przez nie.
Wszystkie dokumenty ma [B]ilon_n[/B] i ona może je wysłać.
Niby to jest cały czas jedno hasło, ale ma modyfikacje i nigdy nie pamiętam jakie. :evil_lol:
U nas dziś było słonecznie, a po 16-ej deszczowo, burza była, ale niewielka i krótko. I bez tego życie w schronisku nie jest łatwe.