Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Piszę często takimi skrótami, że faktycznie idzie się pogubić. :lol:
  2. I ja poczekam. Będą nowe zdjęcia do ogłoszeń.
  3. Dzięki majqa. Teraz można już robić ogłoszenia. Edit Oczywiście trzeba poczekać na zdjęcia.
  4. [quote name='tayga']Trzeci profil na n-k?? Właściwie dlaczego nie? W czwartek zrobię, będę miała sporo czasu :)[/QUOTE] Konkretnie to myślałem o wspólnym wątku na dogo. :lol: Na nk też się przyda. :lol:
  5. Cisza totalna z każdej strony. Nie wiem co miała oznaczać ta wiadomość na mój profil na nk. Tak czy inaczej Rudziku. Ruch u Ciebie się zaczął. Oby rósł.
  6. Jak przygotowania Frodo? Chłopak już po zabiegach pielęgnacyjnych?
  7. I wyszedłem na złego. :placz: Przyda się tekst do ogłoszeń. Kto ma wenę i zapał? Allegro tez mile widziane.
  8. Dajmy na razie spokój z ka(Wunią). Niech się wątek rozpędzi.
  9. Super [B]marysia[/B]. Liczba galerii, w których jest Lonia rośnie. Mam nadzieję [B]majqa[/B], że uda się i córce. [B]Temida[/B] Jej nie zostawi. Edit Ja zawsze mój post jest spóźniony. [B]polubek[/B] Tobie też pinezki na nk nie chodzą.
  10. Nie mogę przypiąć pinezki dla Ciebie[B] marysiu[/B]. [B]Temida [/B]już ma. polubek za chwilę, chyba że już sama się przypięła. :evil_lol: Nie jestem przy swoim komputerze więc banerek taki ekstra zrobię jutro.[B] polubek[/B] działaj.
  11. I ja się melduję. Dzięki Temido. Edit Na dobry początek [url]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/827[/url]
  12. Tak szybko, Potem się rozpiszę. Kojak w DT. Kontakt ma ilon_n Niedługo porozsyłam pw w sprawie wizyt przed adopcyjnych i zbiorę potencjalne domki w jeden post.
  13. Nieciekawa sytuacja. Bianka super się prezentuje. Prezencik [url]http://nasza-klasa.pl/#profile/33050822/gallery/album/3/15[/url] Myślałaś o wspólnym wątku dla psiaków?
  14. Nie udało mi się. Cały dzień nie będzie mnie przy komputerze. Wizytę w Łodzi powinna wykonać [B]Jola od Jadzi[/B] A we Wrocławiu [B]Demi[/B] Lub osoby polecone przez nie. Wszystkie dokumenty ma [B]ilon_n[/B] i ona może je wysłać.
  15. Niby to jest cały czas jedno hasło, ale ma modyfikacje i nigdy nie pamiętam jakie. :evil_lol: U nas dziś było słonecznie, a po 16-ej deszczowo, burza była, ale niewielka i krótko. I bez tego życie w schronisku nie jest łatwe.
  16. Mam nadzieje, że znajomi też powklejają. Zawsze kilka galerii więcej. Trzeba z tym uważać, bo ja już haseł nie pamiętam. :evil_lol:
  17. Umieszczę Biankę jutro na jeszcze jednym moim profilu na nk.
  18. Zaglądam. Maluszki śliczne. Jutro wrzucę na nk.
  19. O chip i ogólnie o jakieś informacje.
  20. Dziś nie dam rady, ale jutro już powinienem napisać parę pw.
  21. Zapisują się nowe duszyczki [B]Szarotko[/B]. Ale bied do ratowania wciąż więcej i więcej.
×
×
  • Create New...