-
Posts
6347 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cajus JB
-
kochany jamnik szorstkowłosy Szorstek znalazł DS!!
Cajus JB replied to Magdalena's topic in Już w nowym domu
Dziękuję [B][COLOR=Black]Czarodziejka [/COLOR][/B]za przeniesienie wątku. Dziękuję za podesłanie osoby mogącej przeprowadzić wizytę w Jeleniej Górze. Mam jeszcze jeden domek do sprawdzenia we Wrocławiu. Czy [B]demi[/B] się odezwała? -
Grom ma swój dom po latach tułaczki, trzymamy kciuki! Powodzenia
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Dawno nie zaglądałem i już wiem o co chodzi. Mam nadzieję, że znajdzie się odpowiednia kandydatka dla Groma i przyniesie to efekt. -
Zapisuję Fionę. Jutro będzie miała ode mnie nk. Dziś już polecam Ją na Twoim profilu [B]Temido[/B].
-
kochany jamnik szorstkowłosy Szorstek znalazł DS!!
Cajus JB replied to Magdalena's topic in Już w nowym domu
Dzięki [B]Magdalena[/B]. Dwie sprawy. Chciałbym aby ten wątek pozostał wątkiem Szorstka / Kojaka i pozostałe propozycje zostały na wątku toruńskim ewakuacyjnym. Jeśli znajdziemy ten jedyny domek to będziemy proponować pozostałe psiaki. Druga sprawa to to aby jedna osoba zajęła się kontaktem z domkami bo narobił się straszny bałagan. Domki dzwonią jeden przez drugi co wprowadza zamęt. Poproszę także o przeniesienie wątku na PwP ogólny. Uzupełnię info o domkach i na jakim są etapie. -
No dobra to wygląda to tak. Według mnie powinniśmy założyć nowy temat Kojakowi. Napisałem do[B]: jola od jadzi [/B]- Łódź [B]demi [/B]- Wrocław Pozostałe domki. [B]Isadora7[/B] - Warszawa ( to było ustalone prędzej ) [B] ilon_n[/B] i [B]penelopa[/B] - Toruń Miałem jeszcze telefon z Warszawy. Pan postanowił poczekać, ale jest chętny. Zaproponowałem wizytę i dodatkowo Tofika. Potrzebny mi ktoś z [B]Jeleniej Góry[/B] - też jest chętny domek. [B]Magdalena[/B] ma jeszcze zapytania od innych osób. Przed chwilą był tez telefon do mnie. [SIZE=3][COLOR=Red][B]Jest sporo zainteresowanych. Kojak jest jeden. Można pomóc innym jamnikom. [/B][COLOR=Black][SIZE=2]Teraz będę dopiero wieczorem. Jestem pod telefonem 602 378 012.[/SIZE][/COLOR] [/COLOR][/SIZE]
-
Maleńka roczna Rudzia vel.Kika ma DOM i wspaniałych ludzi...
Cajus JB replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Rudzia najważniejsza. Oby odzyskała wiarę. -
SISI - prawie uduszona przez łańcuch znowy szuka domku!! PILNE !!!
Cajus JB replied to tayga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Czarodziejka']Mogłaby przyjechać do mnie na dt. Może dzięki niej uda się uratować Groma.[/QUOTE] Dawno mnie nie było u Groma i trochę zalegam ( ale w czerwcu już na prostej ). Coś się dzieje z Gromem? -
SISI - prawie uduszona przez łańcuch znowy szuka domku!! PILNE !!!
Cajus JB replied to tayga's topic in Już w nowym domu
[quote name='tayga']Poczytaj sobie o tym plastinarium :( Zwierzęta też preparują, nawet żyrafę mają :([/QUOTE] Mało to wszystko zachęcające. Trzeba mieć coś z głową aby coś takiego kupować. [quote name='Czarodziejka']Czy nadal szukacie dt dla Bianki?[/QUOTE] Na razie nic się nie zmieniło. [B]tayga[/B] nadal szuka. -
Łódź- Stefan. Nieudana adopcja. Pilnie potrzebny dom
Cajus JB replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
Ok. Wielkie dzięki. -
Biały Pies, czyli Zosia szuka domu. Ma czas do końca maja!
Cajus JB replied to magda1975's topic in Już w nowym domu
No to czekamy na Magdę i zmianę tytułu. -
Ja chyba nie usiedzę do środy.
-
Łódź- Stefan. Nieudana adopcja. Pilnie potrzebny dom
Cajus JB replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
Pod koniec tygodnia mogę zrobić Mirabelce ogłoszenia. Jest jakiś tekst? -
Koniec tułaczki! Piękny wyżeł znalazł SUPER DOM !! :D
Cajus JB replied to agnieszka24's topic in Już w nowym domu
Zaglądam co u Portera słychać. -
SISI - prawie uduszona przez łańcuch znowy szuka domku!! PILNE !!!
Cajus JB replied to tayga's topic in Już w nowym domu
"Rewelacja". Zastanawiam się ilu będzie naśladowców. I mam nadzieję, że ktoś nie wpadnie na pomysł aby do czegoś takiego wykorzystywać zwierzęta. -
Bora - onka, która szuka miejsca aby spokojnie umrzeć
Cajus JB replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie da się ukryć, że wypiękniała. -
Maleńka roczna Rudzia vel.Kika ma DOM i wspaniałych ludzi...
Cajus JB replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Jak sytuacja u Rudzi? -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Cajus JB replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Osobiście bym Tofika za dużo nie woził. Każdy wet będzie miał swoje zdanie i swoje metody leczenia.I dodatkowo będzie badał pewnie Tofika. Może zadzwonić do jakiegoś specjalisty i po prostu przedstawić sytuację. Można nawet przesłać zdjęcia.