Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Nie miałem dostępu do netu. Rozumiem, że Opera jest w nowym domku. Został jakiś dług?
  2. Niestety nie udało mi się namówić rodziców na amerykana. Kiedyś mieliśmy identycznego tri colora. W nocy zacznę dodawać ogłoszenia. Dzięki Magdziak za link.
  3. Dawno nie pisałem. U Eli wszystko w porządku. Nadal jest bardzo nieufna przy pierwszym kontakcie z obcymi, ale to trwa chwilę. Obszczekuje wszystko co może ( znaczy się na czterech łapach ). Jedyna rzecz jakiej nie udało mi się na razie zmienić to ogromne zainteresowanie plastykiem. Nie umiem sobie tego wytłumaczyć. Ostatnio obgryzła szelki z zapięcia. Załaduję w tygodniu nowe zdjęcia.
  4. Mam trochę ograniczony dostęp do netu. W nocy wpiszę wpłaty w pierwszy.
  5. Nie musisz nikomu dziękować[B] dominik[/B]. Jeśli już to[B] ilon_n[/B]. Zaglądaj do poczty i odwiedzaj dogo. Na pewno Twoje telnety się przydadzą. Warto teraz edytować pierwszy post i napisać, że Tofik ma dom. Moderatorzy przeniosą temat do innego działu. [B]Bardzo się cieszę, że Tofik ma dom. Czekam na relacje z nowego domku.[/B]
  6. Wątek się nam rozsypał. Kojak jest w DT. Część domków jest sprawdzona, ale nie wszystkie. Postaram się to wszystko zebrać w całość.
  7. Teraz ja mam ograniczony dostęp do netu. Trochę mnie to ogranicza. Oby nie za długo. Nie zdazyłem sprawdzić informacji o tym drugim Rudziku. Ale u mnie nadal cisza.
  8. Zawsze można spróbować zebrać deklaracje. Chyba, że wolisz [B]tayga [/B]aby Bianka pozostała u Ciebie, a Dla Groma będziemy szukać innej suni.
  9. Niestety za błędy płacą tylko zwierzęta. Najczęściej własnym życiem. Jakieś konsekwencje trzeba wyciągnąć. W końcu ta Pani komuś coś zawdzięcza. Mimo wszystko Roxi dostała szansę. Los i brak wyobraźni sprawił, że nie została ona wykorzystana.
  10. Zupełnie przypadkowo znalazłem jeszcze jednego Rudzika. Prawdopodobnie o Niego chodziło. To da się sprawdzić. Nasz niestety nadal szuka domu.
  11. Jutro założę Bambaryłkowi profil na nk.
  12. [quote name='Cajus JB']Szukam Fortekor 5 dla Nitki. Ktoś ma jakieś możliwości? Przypominam Nitkę. Cały czas Szukam Fortekor 5. Czeka Ją też jeszcze jeden zabieg.
  13. I ja bardzo się cieszę. Czekam na relacje z nowego domku.
  14. Zgodnie z obietnicą. [url]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/829[/url]
  15. Nie ja decyduję o Biance tylko[B] tayga[/B]. Ma link do Groma? Jeśli jest to szansa dla Groma to warto spróbować takiego rozwiązania. Jakie kryteria powinna spełniać sunia, która mogłaby pomóc Gromowi? Jak z Bianką się nie uda mogę spróbować poszukać innej kandydatki.
×
×
  • Create New...