Nie musisz nikomu dziękować[B] dominik[/B]. Jeśli już to[B] ilon_n[/B].
Zaglądaj do poczty i odwiedzaj dogo. Na pewno Twoje telnety się przydadzą.
Warto teraz edytować pierwszy post i napisać, że Tofik ma dom. Moderatorzy przeniosą temat do innego działu.
[B]Bardzo się cieszę, że Tofik ma dom. Czekam na relacje z nowego domku.[/B]