-
Posts
6347 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cajus JB
-
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Dziękuję ilon_n za ogłoszenia i link do Bambo. Dziękuję __Lara za allegro. -
Zaznaczam sobie.
-
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Cajus JB replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jestem na wielu wątkach. Nie zawsze mnie widać, nie zawsze zaznaczam, ale znam lub wiem, że są. Dobrym człowiekiem nie jestem, ale zależy mi na zwierzętach. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Zasady chyba są jasno określone: 300 zł 15 każdego miesiąca. Jak nie ma to się wpłaca tyle ile się ma. Resztę uzupełnia się jak będą. Dlaczego jest sztuczny podział na pół? Jeśli chodzi o leczenie to Moria chyba wie najlepiej co Spajkusiowi potrzeba. Nie bardzo wiem co tu jest do uzgadniania? Za miesiąc się okaże, że będzie tego więcej bo nie było reakcji w porę. Wziąłem na siebie odpowiedzialność za wątek i psa. Tu nie ma "po Twojemu", "po mojemu". Jest Spajkuś i Jego potrzeby. A nie dosyć, że stoimy w miejscu to jeszcze się cofamy. Nie pozwolę aby wizyta u weta została przesunięta w czasie bo "nie ma". Jest coś. Tylko nie zostało przelane. Co to za tłumaczenia "bo się pogubię". Jesteśmy dorośli. Spajkuś potrzebuje, są, to się przelewa. Nie ma innego rozwiązania. To tylko dla dobra psa. -
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Cajus JB replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W tygodniu przeleję za sierpień i wrzesień swoją deklarację. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Nie będę owijał w bawełnę. Spajkuś potrzebuje wizyty u weterynarza. Jego ząbki są w opłakanym stanie. Niech Go obejrzy. W tej chwili najważniejsze jest zebranie dodatkowych funduszy. gonia ile Spajkuś ma teraz na koncie? 82 zł? Proszę przelej 80 zł do Moria. Nie ma co czekać na resztę. Poczekamy aż zakończą się bazarki i zobaczymy ile jest. Proszę też wyjaśnij sprawę z tymi 40 zł. One też mogą przydać się Spajkusiowi na hotel i na weta. Allegro wystawia martka1982. Ma na wyróżnienie. Prze półtora tygodnia nie ma co trzymać tych pieniędzy na następne. -
Ja zawiodłem, ale bez transportu nie ruszę. Będę o Nich myślał.
-
SISI - prawie uduszona przez łańcuch znowy szuka domku!! PILNE !!!
Cajus JB replied to tayga's topic in Już w nowym domu
Zaglądam co by mi Sisi nie uciekła. -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Też jestem ciekaw.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
19.05.2011 Rudzik odszedł za Tęczowy Most :(((
Cajus JB replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trochę mnie nie było. olciamiel masz kontakt z Azylem? W ciemno nie da się nic zorganizować. Napiszę do wymienionych przeze mnie osób z prośbą o wizytę. -
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Pisałem już teksty. Mogę napisać. Nie zaglądam bo siedzę u Misia. Jak skończę wracam do pisania pw tutaj. beataczl jakie są Twoje plany? Bo miejsce w hoteliku czeka, ale nie chcę go blokować w nieskończoność. Jak będziesz coś wiedziała daj znać. -
Zaznaczyłem wątek Blue niedawno. Żałuję, że nie zdążyłem pomóc. Błue Żegnaj Przyjacielu Psie.
-
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Czyli mamy niedopłatę. Trzeba to jak najszybciej uzupełnić. I to jest priorytetem. Jak raz popadnie się w dług ciężko z niego wyjść. I to nam grozi. Teraz wiem kto jest opiekunem Spajkusia. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Jak wygląda sprawa opłaty za hotelik Spajkusia? Uzbierała się pełna kwota? Jeśli chodzi o allegro to jak będą dwa to zostaną usunięte. Najważniejsze: Dziękuję za bazarki. Spajkuś to starszy pies. Nie jest to pierwszy na którego wątku jestem. I widzę, że zaczyna się problem z finansami. A podejrzewam, że niedługo zaczną się problemy ze zdrowiem i z tym musimy się liczyć. Nie mamy nic na ewentualne leczenie. Martwi mnie to. Wysłałem pw do Moria z prośbą o kontakt bo gdzieś zgubiłem. Porozmawiam z Nią jak sytuacja wygląda i czego potrzebuje Spajkuś. Przejmując wątek wziąłem na siebie odpowiedzialność za psa. Nie wiem kto był Jego opiekunem, ale to też ustalę. Jeśli nie ma opiekuna to poproszę abym został Jego opiekunem z książeczki. -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Dino ma 2 lata. Nie wiem jak do kotów. Generalnie w mojej okolicy koty się nie pokazywały.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Czarny i Kitka dzięki Wam, u Murki . Czy ich los się odmieni?MAJA DOM
Cajus JB replied to kaa's topic in Już w nowym domu
W przyszłym tygodniu przejdzie 200 zł z mojej zaległości. -
Ja jestem bez samochodu. Będę nadal kombinował. Znajoma się na razie nie odezwała.
-
Mam jeszcze noc to będę myślał.
-
Niech Abra się do mnie odezwie jak jest w Toruniu. Z ewentualnym powrotem jakoś sobie poradzę. Może uda mi się też kogoś złapać z Włocławka.
-
Gdzie w Toruniu zwrócić się o pomoc w sprawie zaniedbywanego psa?
Cajus JB replied to kbk's topic in Już w nowym domu
Spróbuj w TTOZ. Edit Chociaż to bez sensu podejrzewam. Spróbuj też napisać do[B] ilon_n[/B]. Mój numer jest na dole. Co się dzieje z psem? Możesz napisać? Jak nie to pisz na pw. -
Dopiero teraz mogę zapisać gazzy. Będę o Nim myślał. Takie rozwiązanie mnie nie zadowala.