-
Posts
6347 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cajus JB
-
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Dziękuję beataczl za dokładny opis Sonii i Jej zachowań. Później uzupełnię pierwszy post. Wczoraj nie dałem rady już nic zrobić poza wpisem. Rano musiałem wcześnie wstać. Teraz pw, potem tekst. [B]Nie podoba mi się takie postawienie sprawy odnośnie mojej zaległości. Rozmawialiśmy o tym i przypuszczałem, że tak napiszesz. Jest mi i tak bardzo głupio. To ja zaniedbałem sprawę. Na pewno jakoś to zrekompensuję. [/B] [B]Nową drogę zaczęła u Ciebie i to dzięki Tobie żyje.[/B] -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Nie. Zaniedbałem to. Ja mogę zacząć dopiero za kilka dni. Jeśli ktoś mógłby chociaż kilka zrobić, byłbym bardzo wdzięczny.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='gonia66'] MOje mysli tak w ogole ostatnio ciągle kłębią sie we łbie, zostawiając pytanie- jak to mozliwe,ze świat jest pelen ogromnych ilosci głupich i pustych ludzi..mściwych, zapatrzonych w siebie i egoistycznych...obłudnych i kłamliwych... [/QUOTE] Wielu z nas ma podobne myśli. [quote name='gonia66']Lidzia ma chyba racje niestey..:( Po wydarzeniach ostatnich dni na dogomanii dostalam przed godzina takiego cisnienia i migreny, ze musialam wyjśc do domu z pracy...nic nie widzialam na oczy i chociaz szkole mam 500m od domu- musial po mnie przyjechac TZ bo o malo nie zemdlalam...zaraz wzięlam leki i jakos zyje..choc przed chwila bardzo mi zesztywniala lewa reka...po kolei dretwialy mi pace- od wskazujacego sie zaczelo..i potem coraz "nizej"..teraz jest ok.. NO coz..nic dodac, nic ując...pancerz chroni przed pociskami..ale serce nie sługa..wszystkie ciosy przyjmuje...i niby jest ok...musze odpocząc i chyba trochę sie "zresetować" oraz jakoś odciąc od tego wszystkiego, bo się wykończe..ja za bardzo emocjonalnie przyjmuje na siebie wszystkie troski...:(:(A chyba najbardziej przezywam, kiedy zawodza ludzei, za ktorych oddalabym ręce i głowe... Dobrze, ze mam Was...Pelasię i trochę luzu na tym watku:)[/QUOTE] Bardzo się o Ciebie martwimy gonia66. Odpocznij i szybciutko do nas wracaj.
-
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Wybaczcie nieobecność. [B]Edytowałem pierwszy. Czekam na Twoje spostrzeżenia beataczl. Co dopisać o Sonii, co poprawić?[/B] Wysyłam pw. Tekst sklecę nad ranem. [B]Martwi mnie transport, a raczej jego brak.[/B] -
19.05.2011 Rudzik odszedł za Tęczowy Most :(((
Cajus JB replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To niedobrze. Czy takiej wizyty nie można przeprowadzić w nowym domku? Wiem, że to ryzykowne, ale przecież Rudzika nie zostawimy. -
Grubiutka, nieśmiała Sunia - niestety :((((((( [']
Cajus JB replied to jhet's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zaznaczyłem wątek, ale nie doczytałem. Żałuję. Suniu Żegnaj Przyjacielu Psie -
4-letni bernardyn ma być poddany eutanazji! Ma wreszcie dom!!!:)
Cajus JB replied to martik b's topic in Już w nowym domu
Szkoda, że nie wyszło. Martwi mnie nastawienie tych ludzi na to uśpienie. -
19.05.2011 Rudzik odszedł za Tęczowy Most :(((
Cajus JB replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No to czekamy. Mam nadzieję, że szybko będzie odpowiedź. -
Lion z Dobrocina-znalazl domek!! Powodzenia Slodziaku:)
Cajus JB replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Ostatnio wszystko mnie omija. Cieszę się, że Lion znalazł dom. -
4-letni bernardyn ma być poddany eutanazji! Ma wreszcie dom!!!:)
Cajus JB replied to martik b's topic in Już w nowym domu
I jak? Będzie szczęśliwy koniec? -
Cały czas o Niej myślę.
-
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Cajus JB replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Znów mnie ominął taki moment. Cieszę, że Olkowi się udało. Pamiętam Jego trudne początki. To już rok. Gratuluję Wam i oluś. -
Zajrzycie do tego dobermana. Opiekunowie chcą go przywiązać do drzewa w lesie, a osoba zakładająca watek jest nowa na forum. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/193364-RINO-jest-m%C5%82ody-jest-pi%C4%99kny-jest-m%C4%85dry-i-%C5%82agodny-a-mimo-to-nikt-go-nie-chce"] Wątek Rino[/URL] [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/9160/rinw.jpg[/IMG]
-
Znajoma mi podrzuciła. Zaraz to roześlę. Edit Porozsyłałem jesis Przede wszystkim napisz gdzie przebywa Rino. Jakie to miasto. Jeśli oczywiście możesz. Ile jest czasu. I czy opiekunowie chcą go tak od razu oddać czy mogą Go jakiś czas przetrzymać. Twój mail się wyświetla, ale jeśli możesz podaj jakiś kontakt telefoniczny. Jeśli obawiasz się go podać publicznie to możesz podawać go na pw osobom, które zaoferują pomoc. Napisz w tytule, że to doberman. Najlepiej na początku. Jaki masz kontakt z psem? Książeczka na pewno jest. Opiekunowie zrzekną się psa? Czasami niektórym się po jakimś czasie coś odwidzi? [quote name='gaga22']mam nadzieje Rino że znajdziesz dom. Zwierzeta są (czasem) lepsze od ludzi.[/QUOTE] [B] Zawsze[/B]. Nie czasem.
-
Grys już nie będzie cierpiał... [`]
Cajus JB replied to :: FiGa ::'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Grysku Pamiętam Przyjacielu Psie -
Ja też jutro będę dzwonił.
-
Co u Milki?
-
Mała sparaliżowana Bianka!!! Potrzebujemy pomocy !!
Cajus JB replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Bianki. Jak będę miał jakieś luźne fundusze to podrzucę.