Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Dziękuję beataczl za dokładny opis Sonii i Jej zachowań. Później uzupełnię pierwszy post. Wczoraj nie dałem rady już nic zrobić poza wpisem. Rano musiałem wcześnie wstać. Teraz pw, potem tekst. [B]Nie podoba mi się takie postawienie sprawy odnośnie mojej zaległości. Rozmawialiśmy o tym i przypuszczałem, że tak napiszesz. Jest mi i tak bardzo głupio. To ja zaniedbałem sprawę. Na pewno jakoś to zrekompensuję. [/B] [B]Nową drogę zaczęła u Ciebie i to dzięki Tobie żyje.[/B]
  2. Nie. Zaniedbałem to. Ja mogę zacząć dopiero za kilka dni. Jeśli ktoś mógłby chociaż kilka zrobić, byłbym bardzo wdzięczny.
  3. [quote name='gonia66'] MOje mysli tak w ogole ostatnio ciągle kłębią sie we łbie, zostawiając pytanie- jak to mozliwe,ze świat jest pelen ogromnych ilosci głupich i pustych ludzi..mściwych, zapatrzonych w siebie i egoistycznych...obłudnych i kłamliwych... [/QUOTE] Wielu z nas ma podobne myśli. [quote name='gonia66']Lidzia ma chyba racje niestey..:( Po wydarzeniach ostatnich dni na dogomanii dostalam przed godzina takiego cisnienia i migreny, ze musialam wyjśc do domu z pracy...nic nie widzialam na oczy i chociaz szkole mam 500m od domu- musial po mnie przyjechac TZ bo o malo nie zemdlalam...zaraz wzięlam leki i jakos zyje..choc przed chwila bardzo mi zesztywniala lewa reka...po kolei dretwialy mi pace- od wskazujacego sie zaczelo..i potem coraz "nizej"..teraz jest ok.. NO coz..nic dodac, nic ując...pancerz chroni przed pociskami..ale serce nie sługa..wszystkie ciosy przyjmuje...i niby jest ok...musze odpocząc i chyba trochę sie "zresetować" oraz jakoś odciąc od tego wszystkiego, bo się wykończe..ja za bardzo emocjonalnie przyjmuje na siebie wszystkie troski...:(:(A chyba najbardziej przezywam, kiedy zawodza ludzei, za ktorych oddalabym ręce i głowe... Dobrze, ze mam Was...Pelasię i trochę luzu na tym watku:)[/QUOTE] Bardzo się o Ciebie martwimy gonia66. Odpocznij i szybciutko do nas wracaj.
  4. Wybaczcie nieobecność. [B]Edytowałem pierwszy. Czekam na Twoje spostrzeżenia beataczl. Co dopisać o Sonii, co poprawić?[/B] Wysyłam pw. Tekst sklecę nad ranem. [B]Martwi mnie transport, a raczej jego brak.[/B]
  5. To niedobrze. Czy takiej wizyty nie można przeprowadzić w nowym domku? Wiem, że to ryzykowne, ale przecież Rudzika nie zostawimy.
  6. Chiałem swoją wpłatę podzielić 30 zł i 20 zł, ale już nie chciałem kombinować z kolejną pozycją przy rozliczeniach. Najbardziej potrzebny jest dom. Znajdźmy Mu go.
  7. Zaznaczyłem wątek, ale nie doczytałem. Żałuję. Suniu Żegnaj Przyjacielu Psie
  8. Nie wiem czy dziś dam radę zajrzeć na konto. kama210 te 20 zł z bazarku możemy przeznaczyć na opłatę dt?
  9. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192416-Pakiet-30-og%C5%82osze%C5%84-za-5-z%C5%82%21%21%21-na-Jag%C4%99-Bub%C4%99-i-Zefira-z-sosnowieckiego-schr.-do-30.09"]Link do bazarku[/URL]
  10. Szkoda, że nie wyszło. Martwi mnie nastawienie tych ludzi na to uśpienie.
  11. No to czekamy. Mam nadzieję, że szybko będzie odpowiedź.
  12. Dziękuję za odpowiedź na pw w sprawie Rina. Troszeczkę czasu jest, ale nie za wiele.
  13. Cieszę się, że odwiedziny dobrze wypadły.
  14. Ostatnio wszystko mnie omija. Cieszę się, że Lion znalazł dom.
  15. I jak? Będzie szczęśliwy koniec?
  16. Cały czas o Niej myślę.
  17. Znów mnie ominął taki moment. Cieszę, że Olkowi się udało. Pamiętam Jego trudne początki. To już rok. Gratuluję Wam i oluś.
  18. Zajrzycie do tego dobermana. Opiekunowie chcą go przywiązać do drzewa w lesie, a osoba zakładająca watek jest nowa na forum. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/193364-RINO-jest-m%C5%82ody-jest-pi%C4%99kny-jest-m%C4%85dry-i-%C5%82agodny-a-mimo-to-nikt-go-nie-chce"] Wątek Rino[/URL] [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/9160/rinw.jpg[/IMG]
  19. Znajoma mi podrzuciła. Zaraz to roześlę. Edit Porozsyłałem jesis Przede wszystkim napisz gdzie przebywa Rino. Jakie to miasto. Jeśli oczywiście możesz. Ile jest czasu. I czy opiekunowie chcą go tak od razu oddać czy mogą Go jakiś czas przetrzymać. Twój mail się wyświetla, ale jeśli możesz podaj jakiś kontakt telefoniczny. Jeśli obawiasz się go podać publicznie to możesz podawać go na pw osobom, które zaoferują pomoc. Napisz w tytule, że to doberman. Najlepiej na początku. Jaki masz kontakt z psem? Książeczka na pewno jest. Opiekunowie zrzekną się psa? Czasami niektórym się po jakimś czasie coś odwidzi? [quote name='gaga22']mam nadzieje Rino że znajdziesz dom. Zwierzeta są (czasem) lepsze od ludzi.[/QUOTE] [B] Zawsze[/B]. Nie czasem.
  20. Grysku Pamiętam Przyjacielu Psie
  21. Ja też jutro będę dzwonił.
  22. Zaglądam do Bianki. Jak będę miał jakieś luźne fundusze to podrzucę.
×
×
  • Create New...