Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Dziękuję za zaproszenie clo.
  2. Tola dziękuję za zaproszenie. Postaram się doczytać jak najszybciej.
  3. Rozmawiałem dwa dni temu z nuka13. Jak tylko będzie miała dostęp do netu to się odezwie. U Sonii wszystko w miarę dobrze.
  4. [quote name='konstancja86']Mogę zadeklarować Borusi 10 zł/mies. Proszę o dane do przelewu: [email protected] konstancja86 masz niezłe wejście. Misiu też ma od Ciebie deklarację. Witamy na dogo.
  5. Mi odbiegał i wracał przywołany, ale przy otwartej bramie też bym sam nie ryzykował. Za mną też biegał. Musisz Mu robić częściej takie frajdy to powinno szybko być dobrze. Może masz rację, bo za pierwszym razem wyglądało to podobnie z Lejką.
  6. To ciekawe bo ostatnio wykazywał spore zainteresowanie Lejką. Za pierwszym jak się zacinał udało mi się Go rozkręcić poprzez puszczenie na chwilę smyczy. Luzem biegał aż miło było popatrzeć. Teraz też biegał luzem?
  7. Rzadko zaglądałem na wątek Krecika. Krecik Żegnaj Przyjacielu Psie
  8. To trzeba sprawdzić, poznać. Deklaracje i tak trzeba zbierać.
  9. 450 zł co miesiąc trudno uzbierać. Łatwiej jednorazowe. Jak BDT jest pewny i sprawdzony to czemu nie?
  10. Dzięki ilon_n za wklejenie zdjęć. Doszły wpłaty: wiolabiszop - 5 zł ( 02.09 ) viola005 - 25 zł ( 06.09 ) marzenkap - 20 zł ( 06.09 ) AgusiaP - 10 zł ( 07.09 ) Cajus JB - 10 zł ( 10.09 ) agrabcia - 10 zł ( 13.09 ) Razem doszło 80 zł
  11. Pani pytała o Amorka, ale w końcu stwierdziła, że szuka suni sznaucera miniaturowego. Jej niedawno odeszła. Powiedział mi też, że szuka u wolontariuszek ( malawaszki ). Tak się złożyło, że robiłem wizytę malawaszce niedawno więc bez problemu porozmawialiśmy. Pani jest jeszcze bardzo rozchwiana emocjonalnie po stracie i jeszcze się nie odnalazła. To też wynikało poniekąd z rozmowy ze mną. Dla niej idealny byłby kilkuletni sznaucer miniaturowy. 7-8 lat i to po dokładnej wizycie i rozmowie z rodziną. Jeśli macie takiego to można spróbować. Ale Amorek nie jest odpowiednim psem dla tej Pani. Edit [quote name='Cajus JB'][COLOR=Red]Na koncie Amorka było 6 zł[/COLOR] Dziś zaniosłem opłatę na DT Amorka ( od 04.09 do 17.09 ) 112 zł [COLOR=Red]Na koncie pozostaje - 106 zł[/COLOR] [COLOR=Red]Do zapłacenia za transport pozostaje 60 zł [COLOR=Black] Jesteśmy do tyłu 166 zł [/COLOR][/COLOR][/QUOTE] Tak było [COLOR=Red]Na koncie pozostaje - 106 zł[/COLOR] [COLOR=Red]Do zapłacenia za transport pozostaje 60 zł [COLOR=Black] Jesteśmy do tyłu 166 zł [/COLOR][/COLOR] Doszły wpłaty: TERESA BORCZ - 50 zł ( 06.09 ) marysia55 - 10 zł ( 07.09 ) Aimez_moi - 20 zł ( 08.09 ) rita60 - 10 zł ( 09.09 ) Cajus JB - 10 zł ( 10.09 ) Razem 100 zł [COLOR=Red]Na koncie pozostaje -6 zł Do zapłacenia za transport pozostaje 60 zł [COLOR=Black][B]Zbliża się termin następnej opłaty dla DT Amorka. A mamy minus.[/B] [/COLOR][/COLOR]
  12. A jaki jest koszt hoteliku?
  13. Dorzucę 10 zł stałej.
  14. Zapisuję na razie.
  15. Doszły wpłaty od Polla - 20 zł ( 09.09 ) acha 44 - 10 zł ( 13.09 ) Cajus JB - 35,52 ( 15.09 ) Było 34,48 teraz jest 100 zł Na konto ilon_n przeleję 65,52 zł i Ona wyśle to do beataczł. W nocy uzupełnię pierwszy. Edit Przelałem. beataczł możesz mi wysłać numer konta? Feyenoord i Jackie znaleźli domy. Taką informację mam ze schroniska. [B]ilon_n z góry dziękuję za przesłanie kwoty do beataczł i dziękuję za pełnienie funkcji skarbnika Sonii.[/B]
  16. http://www.znanylekarz.pl/ranking-lekarzy/weterynarz
  17. Mam wreszcie widoki na normalność. Zaraz wyślę 100 zł z moich zaległości.
  18. Marnie z tymi offami. Wszędzie brakuje. Co myślicie o nk? Tylko tam nie podam konta. Pewnie rana to dzieło ludzi lub zahaczył o coś? Psy raczej rzadko atakują z tyłu. Edit Allegro cegiełkowe? To mogę rozpromować na nk.
  19. Trochę mnie nie było i takie zmiany. Zaraz wyślę swoją deklarację. Jakby ktoś pytał kiedykolwiek to moja jest na stałe przypisana do FS. Przy okazji mam prośbę. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192265-Jamniczek-szor%C5%9Bciaczek-Iksik-JU%C5%BB-W-HOTELU%21-250z%C5%82-za-zdrowe-%C5%BCycie-SZCZ%C4%98KA-NA-WYMIAN%C4%98"]Ten jamniczek [/URL]spędził kilka lat na ulicy. Może ktoś zajrzy. Czeka Go kosztowna operacja i na hotelik brakuje.
  20. Cieszę się, że Kaskaderce się udało. Jemu dużo brakuje. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192265-Jamniczek-szor%C5%9Bciaczek-Iksik-JU%C5%BB-W-HOTELU%21-250z%C5%82-za-zdrowe-%C5%BCycie-SZCZ%C4%98KA-NA-WYMIAN%C4%98"]Ten jamniczek [/URL]spędził kilka lat na ulicy. Może ktoś zajrzy. Czeka Go kosztowna operacja i na hotelik brakuje.
  21. To ja też będę prosił o wsparcie. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192265-Jamniczek-szor%C5%9Bciaczek-Iksik-JU%C5%BB-W-HOTELU%21-250z%C5%82-za-zdrowe-%C5%BCycie-SZCZ%C4%98KA-NA-WYMIAN%C4%98"]Ten jamniczek [/URL]spędził kilka lat na ulicy. Może ktoś zajrzy. Czeka Go kosztowna operacja i na hotelik brakuje.
  22. Dopiero teraz doczytałem o Mandarynce. Bardzo się cieszę. [URL="http://www.dogomania.192265-Jamniczek-szor%C5%9Bciaczek-Iksik-JU%C5%BB-W-HOTELU%21-250z%C5%82-za-zdrowe-%C5%BCycie-SZCZ%C4%98KA-NA-WYMIAN%C4%98"][/URL] Gorąca prośba. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192265-Jamniczek-szor%C5%9Bciaczek-Iksik-JU%C5%BB-W-HOTELU%21-250z%C5%82-za-zdrowe-%C5%BCycie-SZCZ%C4%98KA-NA-WYMIAN%C4%98"]Ten jamniczek [/URL]spędził kilka lat na ulicy. Może ktoś zajrzy. Czeka Go kosztowna operacja i na hotelik brakuje.
×
×
  • Create New...