Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. [quote name='gonia66']Domek Renaty nie jest DS a DT, wiec deklaracje są potrzebne, bo jeśli TY sie wycofasz Cajus, Spajkuś nie bedzie mial kompletu deklaracji. Jesli jednak zdecydujesz pozostawić deklarację przy SPajkusiu, to bedzie mial nadkomplet, ktory zapewne bedzie bardzo potrzebny do wizyty kontrolnej u weta, czy leczenia Spajkusia. DLatego własnie SPAjkuś jest cały czas w potrzebie...i dlatego martka pisala PW do darczyńców. Gdy chodzi o zbieranie kasy- to jeśli Spajkuś pojedzie do Renaty, poprosilam Martkę, aby to ona przejela finanse SPajkusia (bo wówczas bedzie miala wiekszosć funduszy juz u siebie i darczyńców "od Miętuska", ktorzy mają juz Jej numer konta. ZGodziła się, więc prawdopodobnie lada dzień darczyńcy, ktorzy wpłacają pieniazki na moje konto, otrzymaja ode mnie PW z numerem Martki i poprosze Ich, aby na to własnie konto wysylali pieniązki, a ja na watku zrobie rozliczenie z pozostalych u mnie pieniazkow Spajkusia:):)[/QUOTE] Rozumiem to oficjalna odpowiedź schroniska?
  2. A możesz się dowiedzieć czy Twoja okolica podlega pod bydgoskie schronisko?
  3. Dziękuję stonka1125 za zaproszenie. Dawno nie byłem na Twoich wątkach. Widzę konto fundacyjne więc mogę bez problemu ogłosić Bobika na nk. Fajnie jakby udało się zorganizować allegro cegiełkowe. Też bym porozsyłał.
  4. Dziękuję za deklaracje. [quote name='Cajus JB'] martka1982. To kieruję bezpośrednio do Ciebie. Spajkuś to pies który ma już swoje lata, ale nadal bardzo żywiołowy. U Moria może się spełniać bo ma do dyspozycji nie tylko dom, ale i spory teren. Renata5 w pewien sposób ograniczy Mu te możliwości i ma u siebie psiaki znacznie starsze i spokojniejsze. Spajkuś nie będzie tam pasował. U Moria ma bezpośrednie wyjście na teren. U Renata5 kilkanaście schodów do pokonania. U Renata5 jest blisko do weta, ale jak trzeba gdzieś nagle jechać to trzeba to organizować. U Moria jest dalej, ale nie ma problemu z nagłym wyjazdem. Istotne jest też to, ze zawsze podkreślamy, że jeśli psu nie dzieje się krzywda to im mniej jest przenoszony tym lepiej dla Niego. Spajkusiowi nie dzieje się krzywda. Moria prawdopodobnie nie przyjmie już kolejnego pieska na miejsce Spajkusia, a Renata5 straci jedno miejsce i nie będzie mogła przyjąć kolejnego. Jakiś starszy piesek straci przez to szansę. Przez ambicje ludzi. Powiesz to temu pieskowi. Może to będzie jakiś z Waszego schroniska. To wszystko dla ambicji ludzi. Chyba zapominamy po co tu jesteśmy.[/QUOTE] Nadal nie mam odpowiedzi. Czyli jak byłby nadkomplet deklaracji to po co Spajkusia przenosić? Dzwoniłem dziś do schroniska w Koninie. Odebrała Pani, która powiedziała mi, że jest kierownikiem i poinformowała, że Spajkuś jedzie do DS. Jednocześnie zapytała czy podtrzymuję swoją deklarację. Bardzo to dla mnie dziwne. Po co psu w DS deklaracja? Proszę o wyjaśnienie tej sprawy. Jeśli chodzi o moją deklarację to jest ona przypisana do psa w potrzebie. Skoro Spajkuś jedzie do DS to pozwolicie, że się zastanowię co z nią zrobić do czasu jakiś konkretnych odpowiedzi i ustaleń przez odpowiedzialne za Spajkusia osoby. Tym bardziej, ze na wątku jest napisane: [quote name='martka1982']czy Spajki zostanie tu gdzie jest czy pojedzie do nowego dt dla wplacających nic sie nie zmieni. mysle ze gonia66 nadal bedzie pelnic funkcje skarbnika.[/QUOTE] Więc naprawdę nie wiem czy Spajkuś jedzie na DT czy DS? Zawsze też osoby odpowiedzialne za Spajkusia mogą stwierdzić, że moja deklaracja jest Mu zbędna.
  5. Mam nadzieję, że coś zadeklarujesz. Trzeba czytać wątki aby wszystko zrozumieć.
  6. [quote name='Plicha']Ale zamieszanie :( weszłam z wątku Miętuska ale widzę że tu jakaś burza. Też nie do końca rozumiem o co taka afera jeśli pieniążki były płacone w 2 ratach. Przecież wiadomo jaka jest sytuacja na dogo i ile nerwów czasem kosztuje osobę zbierającą uzbieranie całej kwoty w momencie kiedy ludzie się wykruszają :shake: I wpłacane pieniądze to nie jest żadna "jałmużna" tylko ciężko zebrane środki. Nie rozumiem takiego podejścia :shake:[/QUOTE] Cieszą mnie nowe osoby na wątku. Na pewno śledzą Jego losy od początku. Prawda? Może coś zadeklarują?
  7. [quote name='Cajus JB'] 5 Moria też zrozumiała jak została o tym uprzedzona. Hotelik planując wydatki musi je nagle zredukować chociaż pieniądze leżą u skarbnika na koncie. Wszystko w interesie Spajkusia? [/QUOTE] [quote name='gonia66'] Piszesz bzduty i klamstwo! W dniu 15.09 na koncie Spajkusia mialam 82 zł-w interesie Sapjkusia własnie wysłalam nie 82 zł a 150 zł-dołożyłam ze swojej kieszeni- nic nie leżało, gdy przyszedł czas zapłaty. [/QUOTE] [quote name='gonia66'] 2.09- Lidan- 10 ZŁ 3.09- Agata51- 10 zł' 6.09- Ihabe- 15 zł 7.09- marysia55- 20 zł 13.09- Frubka- 10 zł 14.09- Eski- 20 zł 17.09- Cajus- 150 zł RAZEM WPŁAT:235 ZŁ- 3 ZŁ (DŁUG)= 232 ZŁ- 150 ZŁ HOTELIK= 82 ZŁ Jestem po rozmowie z MArtą, mysle, ze Ona coś więcej tu napisze odnosnie leczenia i wpłaty na leczenie:) W każdym razie o to 100 zł nie musimy sie martwić- na leczenie pieniazki będą. Naszym zmartwieniem na dziś jest brakująca kwota do oplaty za hotelik. Mam nadzieję, ze po zakonczeniu bazarku taka kwota się uzbiera i bede mogla dokonac pozostalej, brakującej wpłaty:) [/QUOTE] Czyli ile jest na koncie Spajkusia i gdzie? [quote name='gonia66'] pkt3 MArta nie dzwonila do Morii bo dzwonial ja i przekazywalam wieści...wszystkie, jakie otrzymywalam...nie bylo ich wiele...ale nie bylo tez nigdy nic niepokojącego.. [/QUOTE] [quote name='martka1982'] 3. o każdej ważnej i mniej ważnej sprawie dotyczącej Spajkiego będę informowana telefonicznie [/QUOTE] [quote name='gonia66']...tak, jak pisalam- nie gwarantuje, ze jutro bede mogla rozmwaiac- jesli- to pewnie tak jak dzis- w godzinach nocnych...[/QUOTE] Strasznie to skomplikowane. martka1982 nie dzwoni do Moria, gonia66 często podkreślasz, że możesz rozmawiać tylko w godzinach nocnych. Bezpośredni i szybki kontakt to podstawa. [quote name='gonia66'] Odnośnie pkt 6 Znowy klamstwo i pomowienie..prosze- zacytuj- gdzie ja odmowilam wplaty 40 zł na hotel..??[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_eek.gif[/IMG] Napisalam, jaka jest moja propozycja ale dodalam, ze jesli otrzymamy rzeczywiscie to 40 zł to wspolnie zadecydujemy...nigdy nie napisalam, ze nie dam tych pieniedzy na hotelik!!To nie sa moje pieniadze....jak w ogole mozesz tak klamac i byc zaślepiony?? [/QUOTE] [quote name='gonia66'] Zaproponowalam tez na wątku Kubusia, ktory pojechal do domku, zeby z pozostalej u mnie kwoty 100zl na ogloszenia- sprezentowac dla Spajkusia 40 zl z tej kwoty. Na razie nikt sie nie sprzeciwia, wiec jesli nikt dalej nie bedzie mial nic przeciw- to mamy 40 zł(ale te pieniazki chcialabym przeznaczyc osobno- tylko na ogloszenia dla Spajkusia- znaczy na wyróznienie Allegro) Nie wiem wiec, czy MArtusi przeslac poki co 20 zl na wyroznienie, czy niech u Ciebie zostanie zwykle a Ketunia niech zrobi wyroznione..??JAk myslicie dziewczyny..??BO tak zawsze "podwoja" szansa, ze ktos SPajkusia dostrzeze... [/QUOTE] [quote name='gonia66']CZyli Ty wyróżńij martus Allegro...tez myśle, ze to wazne...ja to 40 zł ktore mam tez wolalabym zostawic na Allegro, ale jesli zadecydujecie inaczej- to moge je wliczyc do skarpety..poki co jednak jeszcze poczekam kilka dni na decyzje darczyncow:) Nikt tam spzreciewu nie wnosil, ale wiecie jak to jest- moze jeszzce nie wszyscy byli na wątku:)[/QUOTE] [quote name='Cajus JB']Nie będę owijał w bawełnę. Spajkuś potrzebuje wizyty u weterynarza. Jego ząbki są w opłakanym stanie. Niech Go obejrzy. W tej chwili najważniejsze jest zebranie dodatkowych funduszy. gonia ile Spajkuś ma teraz na koncie? 82 zł? Proszę przelej 80 zł do Moria. Nie ma co czekać na resztę. Poczekamy aż zakończą się bazarki i zobaczymy ile jest. Proszę też wyjaśnij sprawę z tymi 40 zł. One też mogą przydać się Spajkusiowi na hotel i na weta. Allegro wystawia martka1982. Ma na wyróżnienie. Prze półtora tygodnia nie ma co trzymać tych pieniędzy na następne.[/QUOTE] [quote name='gonia66']Nie Cajus..Pozwol, ze zrobię "po swojemu"...:)Spajkus ma zaplacone do konca miesiaca...reszte wysle, jak sie uzbiera cala kwota 150 zł...mam nadzieje, ze do konca miesiaca tak bedzie..tak zawsze robilam, jak nie mialam pelnej kwoty do zaplaty za miesiac...nie bede wplacala po grosiku, bo się pogubie... Jutro bede rozmawiala z martką (mam jej numer, czekam na gluchego, bo dzis nie mogla rozmawiac), i ustale co z ogloszeniami i z bazarkiem...POza tym 40 zł jest na wątku zaproponowane- to nie sa moje pieniazki- musze odczekac jakis czas, czy nikt sie nie sprzeciwi...mysle, ze jeszzce z 3 dni musze się wstrzymac..dlatego tez nic nie moge na dzis "doliczać" do stanu Spajkusia... A jesli chodzi o leczenie...mysle, ze razem z Martką uda nam się "znaleźc" jakies pieniazki...Nie wiem, czy na wszystko...musze wiedziec co Spajkusiowi trzeba zrobić...znac koszta i uzgodnic pewne sprawy z martką- wtedy napisze...[/QUOTE] Najpierw decydujesz, że przelewasz 20 zł na allegro. Potem, że nie możesz. Prosiłem abyś zapytała darczyńców. Bez echa. Nie widzę też informacji o wspólnym decydowaniu tylko Ty doliczasz jak chcesz i do czego. I znów jakieś problemy z kontaktem telefonicznym. [quote name='gonia66'] Gdyby nawet Twojego zrywu nie bylo- Spajkus mial zostac przeniesiony...to wcale nie ostatnie "wydarzenia" spowodowaly taki zwrot...[/QUOTE] Tak po prostu bez informowania darczyńców o tym. Nawet Moria. Wiesz w jakim świetle stawie to Ciebie i martka1982. Wszyscy jesteśmy bezwiednymi marionetkami bez możliwości nawet porozmawiania. Kto decyduje o Spajkusiu? gonia66 bo tak wynika z postów. martka1982 raczej jest informowana o podjętych przez Ciecie decyzjach. [quote name='gonia66']Teraz w odpowiedzi na post Cajusa- ktory rzeczywiscie ma wspolny mianownik- gonia66- ale wynika on, ajko wspolny tylko i wylacznie z jednego powodu- o ktorym nie bede tu pisala, bo jak dla mnie jest smieszny... Otoz... odnośnie pkt3 MArta nie dzwonila do Morii bo dzwonial ja i przekazywalam wieści...wszystkie, jakie otrzymywalam...nie bylo ich wiele...ale nie bylo tez nigdy nic niepokojącego.. ZGadzam się, ze nie wszystkie hoteliki maja czas na medialną stronę psa- DOMEK RENATY ma czas..i robi to systematycznie...nikt o to nawet nie zdązy poprosić.. Odnosnie pkt 4 Chyba jednak nie znasz dokladnie wszystkich watkow psow Morii...i nie do konca wiesz, jak to jest z fakturami... odnosnie pkt 5 Piszesz bzduty i klamstwo! W dniu 15.09 na koncie Spajkusia mialam 82 zł-w interesie Sapjkusia własnie wysłalam nie 82 zł a 150 zł-dołożyłam ze swojej kieszeni- nic nie leżało, gdy przyszedł czas zapłaty. Za Afika mialam więcej (nie mialam pełnej kwoty na wpłate)na koncie, wysłalam więcej niż połowe kwoty do Morii... Odnośnie pkt 6 Znowy klamstwo i pomowienie..prosze- zacytuj- gdzie ja odmowilam wplaty 40 zł na hotel..??:o Napisalam, jaka jest moja propozycja ale dodalam, ze jesli otrzymamy rzeczywiscie to 40 zł to wspolnie zadecydujemy...nigdy nie napisalam, ze nie dam tych pieniedzy na hotelik!!To nie sa moje pieniadze....jak w ogole mozesz tak klamac i byc zaślepiony?? i teraz cytat ostatni [I]Jak ja to widzę. To jest kolejna rozgrywka. Według mnie ma na celu ukaranie Moria. Za co? Za to ze opiekuje się psem, że ma wydatki, że wiedząc iż są fundusze na koncie śmie o nie prosić. Ujawniają się tu zadawnione konflikty i zatargi. I to ma służyć psu. Spajkusiowi? Jedyny powtarzający się mianownik to gonia66. Kto ośmieli się Jej przeciwstawić natychmiast jest atakowany na dogo. Wystarczy poznać wątek Światusia [URL="http://www.dogomania.pl/threads/175143-stary-jak-A-WIAT-maleA-ki-A-wiat-zostaje-na-dt-u-kochanej-Ivette"]http://www.dogomania.pl/threads/1751...ochanej-Ivette[/URL][/I] [I] Czas z tym skończyć. martka1982. To kieruję bezpośrednio do Ciebie. Spajkuś to pies który ma już swoje lata, ale nadal bardzo żywiołowy. U Moria może się spełniać bo ma do dyspozycji nie tylko dom, ale i spory teren. Renata5 w pewien sposób ograniczy Mu te możliwości i ma u siebie psiaki znacznie starsze i spokojniejsze. Spajkuś nie będzie tam pasował. U Moria ma bezpośrednie wyjście na teren. U Renata5 kilkanaście schodów do pokonania. U Renata5 jest blisko do weta, ale jak trzeba gdzieś nagle jechać to trzeba to organizować. U Moria jest dalej, ale nie ma problemu z nagłym wyjazdem. Istotne jest też to, ze zawsze podkreślamy, że jeśli psu nie dzieje się krzywda to im mniej jest przenoszony tym lepiej dla Niego. Spajkusiowi nie dzieje się krzywda. Moria prawdopodobnie nie przyjmie już kolejnego pieska na miejsce Spajkusia, a Renata5 straci jedno miejsce i nie będzie mogła przyjąć kolejnego. Jakiś starszy piesek straci przez to szansę. Przez ambicje ludzi. Powiesz to temu pieskowi. Może to będzie jakiś z Waszego schroniska. To wszystko dla ambicji ludzi. Chyba zapominamy po co tu jesteśmy. [/I] JAki konflikt i zatargi się ujawniaja..??:o O czym TY w ogole piszesz..??:o JA z Moria nigdy nie bylam w konflikcie...a na wątku Spajkusia nie ma nikogo, z kim kiedykowliek bylam w konflikcie... DO czego i po co cytujesz tu wątek swiatusia??Przeciez osoby ktore tu są- darczyncy- wszyscy są do Swiatusia zaproszeni przeze mnie stąd własnie...znasz dobrze ich zdanie... Dlaczego mieszasz mnie do tego, co sie stało..?? Czy malo wyraźnie napisalam, ze POMYSŁ Z PRZENIESIENIEM SPAJKUSIA nie był moim pomysłem..??Zadzwonilam do Martki w sparwie przelania pieniazkow na leczenie..i padl ten pomysl, o ktorym Martka myslala juz od dawna...i marzyla zeby Sapjkus mogl tam mieszkac, zanim cokolwiek sie tu pojawiło...Marzyla o takim miejscu dla Spajkusia nie dlatego, ze Moria jest zła, ale dlatego, ze ma ogromne zaufanie do Renaty i bardzo Jej się podoba sposob prowadzenia swojego DT...mnie długo przekonywac nie musiala...MOj stosunek do DT u Renaty tez wszyscy znaja... Jedyne, co zrobilam w tym temacie- to po rozmowie z Martka zadzwonilam do Renaty, czy byłaby taka mozliwośc..(powod prozaiczny-dlatego, ze mam darmowe do Niej).. O czym Ty CAjus tu piszesz..?? MILAES DO MNIE ZADZWONIC- DOTALAM 3 ALBO 4 PW z informacją, ze zadzwonisz dzisiaj...moze zamiast wypisywac bzdur i insynuacji- najpierw bys mnie zapytal a nie mieszal wszystkiego jak groch z kapusta>> TAk CI się nudzilo bardzo, ze musiales ten wątek zniszczyc, rozruszac..??:o Gdyby nawet Twojego zrywu nie bylo- Spajkus mial zostac przeniesiony...to wcale nie ostatnie "wydarzenia" spowodowaly taki zwrot...Mietusek odszedl do DS tydzien temu...i stad to zbieglo sie w czasie... Jak mozesz byc taki zaślepiony...???:o TO nawet nie jest smieszne...to tragiczne...[/QUOTE] Mój post, który zacytowałaś był skierowany do martka1982. Więc dlaczego wypowiadasz się za Nią? Edit [quote name='gonia66'] JA nigdy nie myslalam o przeniesieniu Spajka- to prawda...to martka myslała...bo ONa opiekowala się wirtulanie Mietuskiem..a Spajkus jest "jej " wczesniejszym psiakiem...z tego schronu co Mietusek...MIala porownanie...wieksze niz ja, bo ja tylko wpłacałam grosik na Mietuska... Nie bede się za Nia wypowiadala...moze sama napisze wiecej- ale ja powtorze...to nie byl moj pomysl [/QUOTE] A za chwilę już zmieniasz zdanie i piszesz, że nie będziesz wypowiadać się za Nią. martka1982 Moria powinna być poinformowana o takich przenosinach, dlaczego tak się nie stało skoro planujesz to według gonia66 od dawna?
  8. Wybaczcie, że ominąłem dyskusję, ale budowa postu trochę zajmuje. Zaraz doczytam.
  9. [quote name='martka1982']cajus prosiłam Cię o odpowiedź na pw lub telefonicznie, widzę,że źle mnie zrozumiałeś. chciałabym aby Spajki zmienił dt i pojechał do Renaty5, u której jest miejsce. Dlaczego? Ponieważ 1. będziemy systematycznie otrzymywać informacje o jego zdrowiu, samopoczuciu itp. nawet kilka razy w tygodniu 2. będziemy systematycznie otrzymywać zdjęcia na wątku 3. o każdej ważnej i mniej ważnej sprawie dotyczącej Spajkiego będę informowana telefonicznie 4. jeśli zajdzie konieczność przeprowadzenia jakiegokolwiek badania, już nie wspominając o operacji będziemy wiedzieć z góry ile to będzie kosztować, dlaczego weterynarz uznaje,że zabieg jest konieczny, a na wątku pojawi się tuż po zabiegu faktura 5. Renata5 zrozumie,jeśli czasem gonia66 będzie przelewać 150+150 zamiast całość kwoty od razu 6. mam ogromną nadzieję,że zmiana dt przyczyni się do znalezienia nowych osób deklarujących. te osoby, które prosiłam o przekazanie swoich deklaracji dla Spajkiego wchodzą na wątek, czytają i zwyczajnie im się odechciewa. Nie dziwię się. Chodzi mi tylko i wyłącznie o dobro psa. To co napisałam w punkcie 1 i 2 może w znaczący sposób wpłynąć na to,że Spajki znajdzie w końcu dom. Pytałam cajusa telefonicznie czy zostanie ze Spajkim jeśli pies zostanie przeniesiony do nowego dt. Oczywiście mam na myśli jego deklarację w kwocie 150zł, która jest dla mnie bardzo ważna, bo to w końcu aż 150zł. Nadal czekam na odpowiedź.[/QUOTE] 1, 2 Alf [URL="http://www.dogomania.pl/threads/124995-Alf-cudaczek-nasz-tak-wiele-przeszed%C5%82...-%C5%81obuziak-w-DT-%21%21%21-%29"]http://www.dogomania.pl/threads/124995-Alf-cudaczek-nasz-tak-wiele-przeszed%C5%82...-%C5%81obuziak-w-DT-!!!-%29[/URL] Kamień [URL]http://www.dogomania.pl/threads/140922-KAMIE%C5%83-fascynuj%C4%85cy-pracoholik-u-Morii-brakuje-80-z%C5%82-deklaracji-i-DOMU[/URL]!!!! Kładka [URL="http://www.dogomania.pl/threads/133585-K%C5%82adka-nie-ma-pieni%C4%99dzy-na-op%C5%82acenie-hoteliku%21-Ka%C5%BCdy-grosz-potrzebny%21-HELP"]http://www.dogomania.pl/threads/133585-K%C5%82adka-nie-ma-pieni%C4%99dzy-na-op%C5%82acenie-hoteliku!-Ka%C5%BCdy-grosz-potrzebny!-HELP[/URL]! Prawie wszyscy z tu obecnych jeśli nie wszyscy są na tych wątkach. Psiaki są w hoteliku u Moria. Jakoś nie widzę wielkiego dopytywania się o zdjęcia, samopoczucie czy codzienne relacje. Miła atmosfera bo pies bezpieczny w dobrym hoteliku. 3 Domyślam się, że tak będzie. Zdaje się kontakt z Moria u Spajkusia ma gonia66. Zainteresowałaś się choć raz, czy zadzwoniłaś co u Niego? Są rożne hoteliki i nie każdy ma czas na codzienne wchodzenie na dogo. Hotelik ma się zajmować psem, nie Jego medialną stroną. I na pewno jak coś się będzie działo osoba prowadząca zostanie poinformowana. 4 Orientacyjną cenę może podać każdy weterynarz bo ma cennik. Rzeczywiste koszta mogą się różnić od cennikowych. O fakturę za usługę weterynaryjną zawsze można poprosić. 5 Moria też zrozumiała jak została o tym uprzedzona. Hotelik planując wydatki musi je nagle zredukować chociaż pieniądze leżą u skarbnika na koncie. Wszystko w interesie Spajkusia? 6 Deklaracje chyba nie są uzależnione od tego kto jest na wątku tylko od tego czy chce się pomóc psu. Można złożyć deklarację i nigdy nie zaglądać na wątek. Nikt nie czyta całego wątku tylko najczęściej pierwszą stronę. Znalezienie psu domu polega na ogłaszaniu Go. Zdjęcia cały czas są na wątku, tekst też. Ogłoszenia mam zrobić, ale w chwili obecnej trudno mi stwierdzić gdzie będzie Spajkuś i na kogo będą robione. Deklaracje innych darczyńców są mniej ważne? Nadal nie mam odpowiedzi na pytanie co z 40 zł, które chciała gonia66 przeznaczyć na allegro, a odmówiła ich na hotel. W rozmowie zostałem poinformowany, że jest możliwość przekazania środków od pieska, który znalazł dom na Spajkusia. Chodzi o Miętusa. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/180942-Niewidomy-Mi%C4%99tus-w-DT%21-Teraz-szukamy-DS.-Potrzebne-og%C5%82oszenia-%29"]http://www.dogomania.pl/threads/180942-Niewidomy-Mi%C4%99tus-w-DT!-Teraz-szukamy-DS.-Potrzebne-og%C5%82oszenia-%29[/URL] Wiem, że to niedawna adopcja, ale wygląda dobrze. Są też bazarki. marysia55 Nie ma znaczenia w jakim hoteliku jest pies. Ważne jak jest ogłaszany i czy ogłoszenie trafi na właściwego człowieka. Na temat hotelików Moria i Renata5 mogę się wypowiedzieć tylko na podstawie zasłyszanych informacji. Według mnie obydwa są dobre i oddane swojej pracy. Chociaż różnie w życiu bywa i zdarzają się nieprzyjemne sytuacje. Fart ( Moria ) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/135386-UWAGA-Hotel-nie-chce-nam-wydaAE-psa-Czy-tak-moA-na-POMOCY?p=14389358[/URL] Fifi ( Renata5 ) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/183435-15-letni-%C5%9Blepaczek-Fifi-wci%C4%85%C5%BC-chce-%C5%BCy%C4%87%21-Daj-mu-szans%C4%99"]http://www.dogomania.pl/threads/183435-15-letni-%C5%9Blepaczek-Fifi-wci%C4%85%C5%BC-chce-%C5%BCy%C4%87!-Daj-mu-szans%C4%99[/URL]!! Sam też mogę o sobie napisać jako o człowieku, że popełniam błędy. Troll [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188679-Pies-w-typie-PON.-Znaleziony-w-Toruniu.-Szuka-domu[/URL]. Jak ja to widzę. To jest kolejna rozgrywka. Według mnie ma na celu ukaranie Moria. Za co? Za to ze opiekuje się psem, że ma wydatki, że wiedząc iż są fundusze na koncie śmie o nie prosić. Ujawniają się tu zadawnione konflikty i zatargi. I to ma służyć psu. Spajkusiowi? Jedyny powtarzający się mianownik to gonia66. Kto ośmieli się Jej przeciwstawić natychmiast jest atakowany na dogo. Wystarczy poznać wątek Światusia [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175143-stary-jak-A-WIAT-maleA-ki-A-wiat-zostaje-na-dt-u-kochanej-Ivette[/URL] Czas z tym skończyć. martka1982. To kieruję bezpośrednio do Ciebie. Spajkuś to pies który ma już swoje lata, ale nadal bardzo żywiołowy. U Moria może się spełniać bo ma do dyspozycji nie tylko dom, ale i spory teren. Renata5 w pewien sposób ograniczy Mu te możliwości i ma u siebie psiaki znacznie starsze i spokojniejsze. Spajkuś nie będzie tam pasował. U Moria ma bezpośrednie wyjście na teren. U Renata5 kilkanaście schodów do pokonania. U Renata5 jest blisko do weta, ale jak trzeba gdzieś nagle jechać to trzeba to organizować. U Moria jest dalej, ale nie ma problemu z nagłym wyjazdem. Istotne jest też to, ze zawsze podkreślamy, że jeśli psu nie dzieje się krzywda to im mniej jest przenoszony tym lepiej dla Niego. Spajkusiowi nie dzieje się krzywda. Moria prawdopodobnie nie przyjmie już kolejnego pieska na miejsce Spajkusia, a Renata5 straci jedno miejsce i nie będzie mogła przyjąć kolejnego. Jakiś starszy piesek straci przez to szansę. Przez ambicje ludzi. Powiesz to temu pieskowi. Może to będzie jakiś z Waszego schroniska. To wszystko dla ambicji ludzi. Chyba zapominamy po co tu jesteśmy.
  10. Nie wiem czego tu można nie rozumieć? Moja deklaracja jest dla Spajkusia i nie trafiła do Niego. Dlaczego skoro tam powinna być na Jego potrzeby?
  11. [quote name='Bjuta']Doszły! Dziękujemy bardzo!![/QUOTE] Cieszę się bardzo. Normalnie ekspres. Ostatnio szły mi trzy dni.
  12. Deklaracji mało. Miałem pisać, ale zbyt wiele na głowie. Znajdę czas na to.
  13. [quote name='martka1982']czy Spajki zostanie tu gdzie jest czy pojedzie do nowego dt dla wplacających nic sie nie zmieni. mysle ze gonia66 nadal bedzie pelnic funkcje skarbnika.[/QUOTE] Pozwolę sobie zacytować. Czy skarbnik zgodnie z moją prośbą przelał moje 80 zł na konto Spajkusia?
  14. Trevorku Pamiętam Przyjacielu Psie
  15. Dodawanie postu zajmuje chwilę. Odebrane i odpowiedziane. Czekam na martka1982
  16. Pytanie [quote name='gonia66']A dlaczego do martki piszesz "planujecie"..???CZyzby Ona byla w kilku osobach..???[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_eek.gif[/IMG][/QUOTE] Odpowiedź [quote name='gonia66']...Na watku nie rzadze ja...TU za Spajkiego w głownej mierze odpowiedzialna jest Martka, jako przedtawicielka schroniska..Z nia się konsultowalam od początku istnienia tego watku w większości sparw dotyczących Spajkusia...i w kwestii zdrowia i zycia SPajkusia-to Jej słucham- nie Ciebie...[/QUOTE] Ja konsultuję potrzeby Spajkusia z Moria. Ona zna je najlepiej. Reaguję dla dobra i potrzeb Spajkusia. Czekam na martka1982 gonia66 skrzynka pełna. Jutro zadzwonię.
  17. martka1982 darczyńcy pytają co planujecie? Należy Im się odpowiedź. Wspólnie opłacamy Spajkusia. Wszyscy mamy prawo do wiedzy. Ja ja mam. Dlaczego Im tego odmówiono? Edit [quote name='marysia55']no ta jako ten "pionek" poproszę aby mnie uświadomiono [B]tutaj na wątku[/B] czy faktycznie gramy w szachy ?? wolałabym aby to nie były szachy ponieważ w nich dochodzi czasami do sytuacji patowej. A taka sytuacja gdy chodzi o życie lub zdrowie jest nie dopuszczalna ... przynajmniej jeśli chodzi o moją hierarchie wartości.[/QUOTE] Wskoczył mi post gonia66 dlatego cytuję. Dziękuję gonia66 za pw. Odezwę się jutro.
  18. Widzę, że gramy w szachy. Twój ruch, mój ruch. Dobrze. Szachownica – wątek Czarny król ( nie ma ) Czarna królowa ( Moria ) dom Spajkusia Czarna wieża ( Cajus JB ) broni królowej Biały król ( gonia66 ) chce decydować o wszystkim Biała królowa ( ? ) Biały goniec ( martka1982 ) goniec króla „Pionki” to darczyńcy i osoby czytające wątek O co gramy? Spajkuś jest bezpieczny w domku u Moria. Więc nie o to? W takim razie o ludzkie ambicje, chęć decydowania o wszystkim i postawienie na swoim. Tylko dla mnie to nie jest gra. Jako prowadzący wątek mam dbać o Spajkusia i staram się to robić. Została mi przedstawiona propozycja. Dobrze. Tylko czemu „pionki” nie mogą jej poznać. Skoro wyszła od Ciebie martka1982 to Ty powinnaś ją przedstawić. Gdybym ja miał jakąś propozycję chętnie bym się z nią podzielił z innymi bo są dla mnie równi. gonia66 bardzo proszę o Twój numer na pw.
  19. [COLOR=Silver][/COLOR][quote name='Cajus JB'] [COLOR=Silver] [/COLOR][COLOR=Silver]Tak było [/COLOR] [COLOR=Silver]Na koncie pozostaje -6 zł Do zapłacenia za transport pozostaje 60 zł [B]Zbliża się termin następnej opłaty dla DT Amorka. A mamy minus.[/B] [/COLOR][/QUOTE][COLOR=Silver] Doszły wpłaty:[/COLOR] [COLOR=Silver] Nie doszły[/COLOR] [COLOR=Silver] Dziś zaniosłem opłatę na DT Amorka ( od 18.09 do 01.10 ) 112 zł[/COLOR] [COLOR=Silver] [/COLOR] [COLOR=Silver] Na koncie pozostaje - 118 zł [/COLOR] [COLOR=Silver]Do zapłacenia za transport pozostaje 60 zł Arktyka nie zdążyła dziś zrobić szczepienia. Będzie jutro.[/COLOR] [COLOR=Silver] Zostawiłem 50 zł na ten cel ( jak będzie po szczepieniu to rozliczę tą kwotę ). [/COLOR] [COLOR=Silver] rita60 proszę nie umieszczaj na razie tego rozliczenia w pierwszym. Jutro je uzupełnię i dopiero wtedy będzie można. [COLOR=Black] [COLOR=Red]To rozliczenie jest nieaktualne. Aktualne znajduje się w poście 621.[/COLOR] [/COLOR][/COLOR]
  20. Nie zamykaj wątku. Za kilka dni będziesz go otwierać. Jak sytuacja będzie się powtarzać trzeba to zgłosić.
  21. Tak. Czekam na opis sytuacji. Edit Na Twój opis sytuacji martka1982 Wieczorem napiszę co i jak.
  22. U Arktyka w Toruniu. Opłata to 248 zł miesięcznie + wet.
×
×
  • Create New...