Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Umieściłem na nk: [url]http://nk.pl/profile/25776426/gallery/album/15/916[/url] [url]http://nk.pl/profile/25776426/gallery/album/15/917[/url]
  2. Domek nadal czeka na Spajka?
  3. [quote name='eski']Ależ możesz. Kto Ci broni ? [/QUOTE] Dziękuję za pozwolenie [quote name='eski'] Organizowanie bazarków dla psów będących w DS jest sprzeczne z regulaminem [/QUOTE] To dlaczego darczyńcy zostali poinformowani, że Spajki jest w DT. [quote name='eski'] To Twój problem.... Pani Prezes, z którą prowadzisz takie pasjonujące rozmowy nie wspomniała o tym ?[/QUOTE] Tak wspomniała jak zadzwoniła, aby prosić załatwienie pewnej sprawy.[B]Po roku czasu dowiedziałem się o tym. Rok czasu ktoś nieźle nas tu okłamywał.[/B]
  4. Nie dosyć, że jestem obrażany i pomawiany to teraz jeszcze nie mogę decydować o swoich wpłatach. Ciekawe bo to darczyńca sam decyduje jakiemu psu chce pomóc. Szkoda bazarku taks. Była spora suma dla Spajkusia, ale schronisko i martka1982 wstrzymało wpłaty. Swoją drogą schronisko nie poinformowało mnie, że nie ma nic wspólnego z wątkiem i martka1982. To w czyim imieniu się wypowiada? Dlaczego nie mówi się tu prawdy?
  5. Bardzo się cieszę. Oby wszystko szło dalej równie dobrze. Powodzenia Paco.
  6. Bardzo się cieszę Temida. Powodzenia Wera.
  7. Masz rację. Najlepiej dodaje się pojedyncze zdjęcia. Ponieważ jestem wieczorami to zauważyłem, że te dodane koło 21-ej mają bardzo dobrą oglądalność. Wrzucę jutro do trzech swoich galerii.
  8. Chyba wszyscy wiemy co potrafią ząbki. Doczytam i umieszczę obydwa psiaki u siebie w galerii nk. To na początek. Leda ma gotowca, a Ślepek?
  9. W końcu północ. Lidan jak to sznaucer to podrzuć do malawaszka. Może umieści u siebie jak masz zdjęcia.
  10. Dzięki magdyska25. Tak jak to zrobiłaś jest najczytelniej.
  11. Dziękuję za ogłoszenia. Nie są po prostu aktywowane, ale u mnie nie ma na razie linków do aktywacji. Przejrzę pocztę dokładnie.
  12. [quote name='ata']Oczywiście, sprawdzę. 24.09.2010 jest 50zł , mam 05.07 od Jacka z Torunia 30zł. Były pojedyncze wpłaty, co do których nie byłam pewna do kogo należą, dzięki zaraz uzupełnię na pierwszej stronie. Cajbus, Twoje wpłaty rozpisałam na 1ej stronie. Jesteś czysty ;)[/QUOTE] Dzięki ata za poświęcony czas. [quote name='Javena']Cajbus, Twoje wpłaty rozpisałam na 1ej stronie. Jesteś czysty . Chciałabym poprawic nick. Jacek ,to Cajus JB..........Czy moja wpłata dotarła.?[/QUOTE] Dzięki Javena.
  13. ata możesz potwierdzić dotarcie moich wpłat. Z moich obliczeń wynika, że mam niezapłacony październik. Ostatni przelew wyszedł ode mnie 24.09 - 50 zł. Poprzedni 04.07 - 30 zł. Chyba że zmienił się numer konta. Lub ja mam jakiś błąd w rachunku.
  14. Doszły wpłaty: agata 51 - 10 zł ( 24.09 ) ludwa - 15 zł ( 30.09 ) agrabcia - 10 zł ( 01.10 ) marzenkap - 20 zł ( 04.10 ) Cajus JB - 10,37 zł ( 08.10 ) Razem: 65,37 zł Nie mam na zapłacenie w całości za następny miesiąc.
  15. [quote name='Cajus JB'] Doszły wpłaty: Cajus JB - 62 zł ( 20.09 ) Cajus JB - 50 zł ( 20.09 ) na szczepienie Ewa&Duffel - 10 zł ( 22.09 ) wujek & ciocia - 112 zł ( 23.09 ) Zaniosłem opłatę na DT Amorka ( od 18.09 do 01.10 ) 112 zł Szczepienie Amorka wyniosło 50 zł [COLOR=Red] Na koncie pozostaje 66 zł[/COLOR] [COLOR=Red]Do zapłacenia za transport pozostaje 60 zł[/COLOR][/QUOTE] Doszły wpłaty: kama210 - 20 zł ( 28.09 ) z bazarku Aimez_moi - 20 zł ( 30.09 ) rita60 - 10 zł ( 04.10 ) Cajus JB - 10 zł ( 08.10 ) Razem: 60 zł Zaniosłem za DT Amorka ( od 02.10 do 15.10 ) 112 zł ( 03.10 ) [COLOR=Red]Na koncie Amorka pozostaje 14 zł[/COLOR] [COLOR=Red] Do zapłacenia za transport pozostaje 40 zł[/COLOR] marysia55 jeśli masz takie życzenie mogę zrobić pełne rozliczenie Amorkowe z podziałem na miesiące.
  16. Odwiedzam mój ulubiony wątek. Zawsze czytam przed zaśnięciem na zdrowy i pogodny sen. Dziś mam nadzieję nie przyśni mi się katastrofa lotnicza. [quote name='malibo57']I co? Miałeś?[/QUOTE] Tak. Teraz znów będę na bieżąco w ciągu dnia. Bardzo się cieszę.
  17. Zapisuję sobie. Allegro będę rozsyłał. Dziękuję lilk_a za link do wątku.
  18. Doszły wpłaty: tayga - 50 zł ( 05.10 ) ...robaczek - 20 zł ( 05.10 ) Cajus JB - 20 zł ( 08.10 ) Dziękuję bardzo w imieniu Sonii. Edit Sonia będzie zmieniałam DT 16.10 ( w sobotę ). Dla Jej dobra i wygody beataczl postanowiła, że transport odbędzie się od razu do DT. Tak więc nie jedziemy do Ania+Milva i Ulver ( [B]Aniu bardzo dziękuję za to, że przez cały czas pobytu Sonii u beataczl byłaś gotowa przyjąć Ją w każdej chwili. Mając wspaniały czasowy DT i wspaniały hotelik jako zaplecze mogłem być spokojny o przyszłość. Dziękuję bardzo.[/B] ) Mamy dwie opcje transportu. Jutro postaram się wszystko ustalić. [SIZE=4][COLOR=Red][B]W okolicy beataczl jest bezdomny maleńki szczeniaczek. Nie wiadomo czy uda się Go złapać. Jest nieufny. beataczl karmi Go. Przyzwyczaja do siebie. Czy ktoś dysponuje klatką łapką? Czy istnieje możliwość podrzucenia takiej do Człuchowa lub Torunia do soboty.[/B][/COLOR][/SIZE]
  19. Bardzo się cieszę. Bambaryłku powodzenia.
  20. Zaglądam do Pelasi. Przy okazji sprawdzam czy będę miał dostęp do netu w ciągu dnia.
×
×
  • Create New...