Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. [quote name='gonia66'] [CENTER][CENTER][B]Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce .....zastrzega sobie prawo przeprowadzenia inspekcji w nowym miejscu pobytu adoptowanego psa i natychmiastowego odebrania go w razie stwierdzenia nieodpowiednich warunków bytowania zwierzęcia lub niedotrzymania któregokolwiek z warunków umowy.[/B][/CENTER][/CENTER] [B] [/B] [CENTER][CENTER][B]Wpłata na rzecz schroniska nie podlega zwrotowi.[/B][/CENTER][/CENTER] [CENTER][CENTER][I][/I][U]JAsne więc juz chyba jest, czyim obecnie psem jest Spajkus, prawda??? [/U][/CENTER][/CENTER][/QUOTE] [quote name='gonia66']JAkim fundacyjnym??:-o UMiesz czytac Cajus???? Spajki oficjanie od dnia, w ktorym Moria nie dtrzymala umowy adopcyjnej, jest psem schroniska...a od tego dnia na konto prywatne nie sa zbierane juz zadne pieniazki...a te, ktore jeszcze wpłyneły są to dobrowolne wpłaty na rzecz Spajkusia...lub innego, wybranego przez owe osoby psa..o ile mi wiadomo, ty do takowych juz nie nalezysz...[/QUOTE] To ile umów podpisano? Spajki był prędzej na DT, opiekunem była Moria, a fundusze zbierała gonia66. Teraz okazuje się, że w umowie jest zapis o tym, że Spajki jest fundacyjny/schroniskowy. Czyli musiał być taki przez cały rok. To kto ma prawo do zbierania funduszy na takiego psa, bo informacja o ich nie zbieraniu wyszła z fundacji/schroniska. Skoro Spajki jest fundacyjny/schroniskowy to dlaczego nie można Go zabrać? Coś mi tu nie pasuje. [B] A skoro na Spajkusia czeka domek to poproszę o informacje o tym domku. Na pewno pozostałe osoby też będą chciały się dowiedzieć, gdzie trafi i do jakich warunków. [/B]
  2. Też mnie martwi, że to po kastracji. Umieściłem na nk [url]http://nk.pl/profile/25776426/gallery/album/15/921[/url] Będę szukał osób z okolicy i wysyłał im informację.
  3. Skoro Spaki jest psem fundacyjnym to poproszę o rozliczenie fundacji na jej stronie. I dlaczego fundacja zbiera pieniądze na prywatne konto? Miałem psa fundacyjnego i wszystkie rozliczenia są na stronie fundacji, a wątek na dogomanii.
  4. O ile mi wiadomo to nikt na razie nie odezwał się w sprawie adopcji do osoby, która wie o Spajkim najwięcej. laikinia rozmawiałaś z Moria? Znasz punkt widzenia drugiej strony? Bo chyba rozmawiając tylko ze wszystkimi można sobie wyrobić odpowiednie zdanie. I takie mam wyrobione.
  5. Dziękuję wszystkim za odzew i zapraszam pozostałych do towarzyszenia Sonii. Konto będę rozsyłał koło północy.
  6. Dziś zobaczę jak tą umowa wygląda. Szkoda tylko, że pisanie maili i pw doprowadza do sytuacji, że psy zostają bez pomocy. Znajomi mi mówili, że dostają takie oszczercze wiadomości mające na celu wstrzymanie deklaracji. "Pomoc psom na pw" - obraz dogomanii.
  7. Zawsze łatwo się pisze i krytykuje. Niech ktoś sam weźmie kilka psów na DT lub nawet niech ma kilka swoich. To nieustanna praca i opieka. Niektórzy tego nie rozumieją z ciepłego domowego krzesełka. Doceniam tą pracę i dzięki tej pracy wiele psów dostało szansę.
  8. To ja dziękuję w imieniu Sonii anett.
  9. Dziękuję agata51. Dziękuję jola_li. Wieczorem wszystko uzupełnię.
  10. Dziękuję Estrella. Wieczorem wszystko uzupełnię.
  11. Dziś wieczorem umieszczę Chłopaka na nk.
  12. Zapisuję sobie wątek Buni.
  13. Dziękuję za zaproszenie do Czarusia.
  14. LILUTosi. Szarikl jest u Ciebie? Nie czytałem kilka dni wątku. Dlatego pytam.
  15. Zapisuję sobie na razie.
  16. Latah czemu ja Ciebie prędzej nie spotkałem? Doczytam co u Milki. Edit Ile lat ma Twoja córka AGAKON? Jak ma charakter? Jak mówi? Wiem, że to dziwne pytania, ale wydaje mi się, że Twoja córka nie ma zaufania do Milki i Ona to wyczuwa. Teraz na pewno nabrała dystansu. Myślę, że Milka coś źle odczytała. Ty jesteś Jej opiekunem i tak pozostanie, ale pokaż Milce, że córka jest dla Ciebie najważniejsza. Niech Milka obserwuje Wasze zachowanie i relacje. Smakołykami Ją utuczycie z dużym prawdopodobieństwem po sterylce i dodatkowo nauczy się coś robić bo będzie ich oczekiwać. Kiedy Milka miała szczeniaki? I sterylizacja odbyła się zaraz przed wyjazdem do DS? To tylko moje odczucie i ciężko mi coś radzić, bo nie widziałem nigdy Milki. Wiele rzeczy w Jej życiu się zmieniło przez dwa miesiące. Jeśli była z innymi psami na DT było Jej łatwiej. Teraz jest sama bez stada. Postaram się jeszcze raz przeczytać cały wątek. I jak wyglądało pierwsze spotkanie z Milką? Ja wygladała podróż? Gdzie Milka jechała w samochodzie?
  17. Dziękuję za pinezkę. Polecam już na nk. Może jakieś allegro?
  18. Mogę popytać w Poznaniu o kogoś do wizyty jak będzie taka potrzeba.
  19. No nie wiem mari23 czy to moja okolica, ale chętnie pomogę.
  20. Postanowiłem zostać detektywem. [quote name='PRusak']Grubcio wcale nie jest grubciem :) Przesyłam 25 zł :) [quote name='magdyska25']Doszły do mnie 2 wpłaty: Bjuta- 10 zł. ???- 25 zł. (może ktoś się przyzna ;-)) na koncie Grubcia w sumie jest 310 zł. Może to ta wpłata?
  21. Moja deklaracja nie przychodzi od 8 miesięcy. Jak tylko wpłyną mi pieniądze ( piątek lub przyszły wtorek ) przeleję zaległe 400 zł. Dziękuję, że nikt mnie za to nie ścigał.
×
×
  • Create New...