-
Posts
6347 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cajus JB
-
Dodek-terier walijski czeka na ten jedyny domek na zawsze. Za TM!
Cajus JB replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Zapisuję sobie. -
ARES. Koczował pół roku przy ruchliwej drodze. Szuka domu.
Cajus JB replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
Ciekaw jestem co u Aresa. -
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Nie Estrella. Dziękuję bardzo. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Domek nadal czeka na Spajka? -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='eski']Ależ możesz. Kto Ci broni ? [/QUOTE] Dziękuję za pozwolenie [quote name='eski'] Organizowanie bazarków dla psów będących w DS jest sprzeczne z regulaminem [/QUOTE] To dlaczego darczyńcy zostali poinformowani, że Spajki jest w DT. [quote name='eski'] To Twój problem.... Pani Prezes, z którą prowadzisz takie pasjonujące rozmowy nie wspomniała o tym ?[/QUOTE] Tak wspomniała jak zadzwoniła, aby prosić załatwienie pewnej sprawy.[B]Po roku czasu dowiedziałem się o tym. Rok czasu ktoś nieźle nas tu okłamywał.[/B] -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Nie dosyć, że jestem obrażany i pomawiany to teraz jeszcze nie mogę decydować o swoich wpłatach. Ciekawe bo to darczyńca sam decyduje jakiemu psu chce pomóc. Szkoda bazarku taks. Była spora suma dla Spajkusia, ale schronisko i martka1982 wstrzymało wpłaty. Swoją drogą schronisko nie poinformowało mnie, że nie ma nic wspólnego z wątkiem i martka1982. To w czyim imieniu się wypowiada? Dlaczego nie mówi się tu prawdy? -
Bardzo się cieszę Temida. Powodzenia Wera.
-
Kochany Grubcio już za TM........[*]
Cajus JB replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzięki magdyska25. Tak jak to zrobiłaś jest najczytelniej. -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za ogłoszenia. Nie są po prostu aktywowane, ale u mnie nie ma na razie linków do aktywacji. Przejrzę pocztę dokładnie.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.
Cajus JB replied to ata's topic in Już w nowym domu
[quote name='ata']Oczywiście, sprawdzę. 24.09.2010 jest 50zł , mam 05.07 od Jacka z Torunia 30zł. Były pojedyncze wpłaty, co do których nie byłam pewna do kogo należą, dzięki zaraz uzupełnię na pierwszej stronie. Cajbus, Twoje wpłaty rozpisałam na 1ej stronie. Jesteś czysty ;)[/QUOTE] Dzięki ata za poświęcony czas. [quote name='Javena']Cajbus, Twoje wpłaty rozpisałam na 1ej stronie. Jesteś czysty . Chciałabym poprawic nick. Jacek ,to Cajus JB..........Czy moja wpłata dotarła.?[/QUOTE] Dzięki Javena. -
Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.
Cajus JB replied to ata's topic in Już w nowym domu
ata możesz potwierdzić dotarcie moich wpłat. Z moich obliczeń wynika, że mam niezapłacony październik. Ostatni przelew wyszedł ode mnie 24.09 - 50 zł. Poprzedni 04.07 - 30 zł. Chyba że zmienił się numer konta. Lub ja mam jakiś błąd w rachunku. -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Doszły wpłaty: agata 51 - 10 zł ( 24.09 ) ludwa - 15 zł ( 30.09 ) agrabcia - 10 zł ( 01.10 ) marzenkap - 20 zł ( 04.10 ) Cajus JB - 10,37 zł ( 08.10 ) Razem: 65,37 zł Nie mam na zapłacenie w całości za następny miesiąc.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Cajus JB'] Doszły wpłaty: Cajus JB - 62 zł ( 20.09 ) Cajus JB - 50 zł ( 20.09 ) na szczepienie Ewa&Duffel - 10 zł ( 22.09 ) wujek & ciocia - 112 zł ( 23.09 ) Zaniosłem opłatę na DT Amorka ( od 18.09 do 01.10 ) 112 zł Szczepienie Amorka wyniosło 50 zł [COLOR=Red] Na koncie pozostaje 66 zł[/COLOR] [COLOR=Red]Do zapłacenia za transport pozostaje 60 zł[/COLOR][/QUOTE] Doszły wpłaty: kama210 - 20 zł ( 28.09 ) z bazarku Aimez_moi - 20 zł ( 30.09 ) rita60 - 10 zł ( 04.10 ) Cajus JB - 10 zł ( 08.10 ) Razem: 60 zł Zaniosłem za DT Amorka ( od 02.10 do 15.10 ) 112 zł ( 03.10 ) [COLOR=Red]Na koncie Amorka pozostaje 14 zł[/COLOR] [COLOR=Red] Do zapłacenia za transport pozostaje 40 zł[/COLOR] marysia55 jeśli masz takie życzenie mogę zrobić pełne rozliczenie Amorkowe z podziałem na miesiące.
-
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Doszły wpłaty: tayga - 50 zł ( 05.10 ) ...robaczek - 20 zł ( 05.10 ) Cajus JB - 20 zł ( 08.10 ) Dziękuję bardzo w imieniu Sonii. Edit Sonia będzie zmieniałam DT 16.10 ( w sobotę ). Dla Jej dobra i wygody beataczl postanowiła, że transport odbędzie się od razu do DT. Tak więc nie jedziemy do Ania+Milva i Ulver ( [B]Aniu bardzo dziękuję za to, że przez cały czas pobytu Sonii u beataczl byłaś gotowa przyjąć Ją w każdej chwili. Mając wspaniały czasowy DT i wspaniały hotelik jako zaplecze mogłem być spokojny o przyszłość. Dziękuję bardzo.[/B] ) Mamy dwie opcje transportu. Jutro postaram się wszystko ustalić. [SIZE=4][COLOR=Red][B]W okolicy beataczl jest bezdomny maleńki szczeniaczek. Nie wiadomo czy uda się Go złapać. Jest nieufny. beataczl karmi Go. Przyzwyczaja do siebie. Czy ktoś dysponuje klatką łapką? Czy istnieje możliwość podrzucenia takiej do Człuchowa lub Torunia do soboty.[/B][/COLOR][/SIZE] -
czy ślepota musi oznaczać dożywocie w schronisku?? za TM
Cajus JB replied to iwona213's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bardzo się cieszę. Bambaryłku powodzenia.