Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Dawno mnie nie było. :oops: Nie dam rady doczytać. Elza nadal czeka? :shake:
  2. Dziękuję katarzyna09 za zaproszenie. Zapisuję sobie.
  3. I jak Dino było na spacerku z ranias? :lol:
  4. Numer konta otrzymałem. Najpóźniej we wtorek zrobię przelew. 30 zł listopad. 20 zł grudzień.
  5. Wątek jest rozesłany do osób od ON-ków?
  6. Sonia na pierwszą. Szukamy deklaracji dla Ciebie.
  7. Oj przyda się lansowanie. Dogo jest pełne niespełnienia i wybujałych ambicji. A tylko pieski wtedy cierpią.
  8. We wtorek w nocy zacznę nowe ogłoszenia.
  9. emilak popraw link. Linkujesz na stronę podforum, a nie do wątku.
  10. emilak popraw link. Linkujesz do fora, a nie do wątku.
  11. Dziękuję. Wasza obecność jest dla Dina bardzo ważna. :lol:
  12. Przepraszam Zafir za offa. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192867-Lapi...-operacja-lada-chwila.-Brakuje-kasy-%28%21%21%21%21%21%21"]Lapi[/URL] zbiera na operację. Może ktoś Mu dorzuci grosik.
  13. Przepraszam Kaskaderka za offa. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192867-Lapi...-operacja-lada-chwila.-Brakuje-kasy-%28%21%21%21%21%21%21"]Lapi[/URL] zbiera na operację. Może ktoś Mu dorzuci grosik.
  14. Przepraszam Aza za offa. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192867-Lapi...-operacja-lada-chwila.-Brakuje-kasy-%28%21%21%21%21%21%21"]Lapi[/URL] zbiera na operację. Może ktoś Mu dorzuci grosik.
  15. Przepraszam Rumek za offa. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192867-Lapi...-operacja-lada-chwila.-Brakuje-kasy-%28%21%21%21%21%21%21"]Lapi[/URL] zbiera na operację. Może ktoś Mu dorzuci grosik.
  16. Przepraszam Sonia za offa. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192867-Lapi...-operacja-lada-chwila.-Brakuje-kasy-%28%21%21%21%21%21%21"]Lapi[/URL] zbiera na operację. Może ktoś Mu dorzuci grosik.
  17. Przepraszam Elik za offa. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192867-Lapi...-operacja-lada-chwila.-Brakuje-kasy-%28%21%21%21%21%21%21"]Lapi[/URL] zbiera na operację. Może ktoś Mu dorzuci grosik.
  18. Przepraszam za offa. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192867-Lapi...-operacja-lada-chwila.-Brakuje-kasy-%28%21%21%21%21%21%21"]Lapi[/URL] zbiera na operację. Może ktoś Mu dorzuci grosik.
  19. Off [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192867-Lapi...-operacja-lada-chwila.-Brakuje-kasy-%28%21%21%21%21%21%21"]Lapi[/URL] zbiera na operację. Może ktoś Mu dorzuci grosik.
  20. Off [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192867-Lapi...-operacja-lada-chwila.-Brakuje-kasy-%28%21%21%21%21%21%21"]Lapi[/URL] zbiera na operację. Może ktoś Mu dorzuci grosik.
  21. Fajnie masz Asiaczek. :lol: Off [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192867-Lapi...-operacja-lada-chwila.-Brakuje-kasy-%28%21%21%21%21%21%21"]Lapi[/URL] zbiera na operację. Może ktoś Mu dorzuci grosik.
  22. [quote name='ilon_n']NIE jesteś. Sam to udowodniłeś, więc ja już nie muszę niczego dowodzić. Problemy mam, ale wyłącznie ze zdrowiem mojej suni, dzięki tobie. To zrozumiałe. Nie masz powodów do wstydu za mnie. Zakończ tę nie fair grę w ping-ponga. Twoje 'vice versa' nie miało/ma podstaw. Trollujesz w ten sposób już trzeci wątek, na którym jestem obecna. Ty masz widocznie problem i do niego wracasz.[/QUOTE] Wątek ja założyłem. Wybacz, ale to raczej Ty tu jesteś gościem. Twoja sunia choruje bo ma nadwagę, jest wiekowa i w typie rasy. Nie szukaj we mnie winnego tych problemów. Pogódź się z przemijaniem. I nie win mnie na forum za swoje wszystkie osobiste porażki bo ja Tobie życia nie układałem. Sama to robisz.
  23. [quote name='ilon_n']Sprostuję, na początek bądź fair wobec zwierząt, Cajus JB ..[/QUOTE] Jestem. Ale to Ty masz problem i do niego wracasz. Usilnie chcesz coś udowodnić. Ja przynajmniej nie wstydzę się znajomości z Tobą, tak jak Ty ze mną. I to jest Twoje pojmowanie fair.
×
×
  • Create New...