-
Posts
6347 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cajus JB
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[quote name='chita']i co zmieniles stan cywilny?:diabloti: wyslalam dzis 40zl[/QUOTE] Dino pięknie dziękuje. :lol: To temat rozwojowy. ;)- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Dino pokazuj się wszystkim.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
ARES. Koczował pół roku przy ruchliwej drodze. Szuka domu.
Cajus JB replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
Czy były jakieś telefony na ogłoszenie? Chciałbym ustalić czy warto je dodawać w takiej formie. -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
chita nie dałem rady usiedzieć kolejnej nocy. Dziś to zrobię. Potrzebna mi obstawa do kolejnej wizyty w banku. :lol:- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Doszły wpłaty od: Maruda666 - 10 zł ( 02.12 ) Cajus JB - 20 zł ( 02.12 ) Razem 30 zł -
Doszły wpłaty: rita60 - 10 zł ( 02.12 ) marysia55 - 10 zł ( 02.12 ) Cajus JB - 10 zł ( 02.12 ) Razem 30 zł Przelałem opłatę na DT ( od 29.11 do 12.12 ) Amorka 112 zł. Na koncie jest - 11 zł Transport mamy zapłacony. Deklaracja ilon_n się skończyła. Możesz rita60 wysłać do ilon_n pw i potwierdzić zakończenie deklaracji?
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Mam nadzieje, ze byloby przyjemne z pozytecznym :):)[/QUOTE] Niekoniecznie dla moich lewych wydatków. :evil_lol: Doszły wpłaty: dycha - 30 zł ( 02.12 ) ( XII , I , II ) agata51 - 20 zł ( 02.12 ) ( XII - 10 zł , jednorazowa - 10 zł ) Asiaczek - 20 zł ( 02.12 ) Cajus JB - 10 zł ( 02.12 ) Razem 80 zł Zmieniła mi się strona banku i nie jestem do niej przyzwyczajony. Jak kogoś pominę to pisać.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Całkiem niezły pomysł. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Będę musiał nad tym pomyśleć. :diabloti:- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
Cajus JB replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
olalolaa spokojnie mogłaby przeprowadzić wizytę. -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Dziękuję w imieniu Dina salibinka. :lol: Dziękuję w imieniu Dina chita. :lol: Konto wysłane. Co by nam wątek nie przysechł to odpowiem na pytanie li1. Byłem dziś w banku załatwić pin do karty bo poprzednią wycofali, a do nowej nie przysłali. Zostałem mile obsłużony, przejrzano stan mojego konta. :shake: Po wszystkim jedna z pań zaproponowała mi małżeństwo z koleżanką stająca obok. :lol: Na pewno nie było to podyktowane stanem konta. :evil_lol: Co ciekawe podobne propozycje otrzymałem kiedyś na poczcie i w MPO. :lol:- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Jak będziesz czegoś potrzebować daj znać. Załatwi się. -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Z wczorajszą wpłatą WWiola Dino ma na koncie 50 zł. Nie wiem jeszcze czy dziś coś wpłynęło. Dopiero o północy będę miał możliwość sprawdzenia. Opłatę będę robił około 20 grudnia i to będzie za okres od 10.12.10 do 09.01.11 .- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Dino pięknie dziękuje malami. :lol: Jak tylko uda się przygotować bazarek będę go rozsyłał.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Konto wysłane. Wczoraj doszła wpłata: WWiola - 30 zł ( 01.12 ) Dziękuję w imieniu Dina. :lol:- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
Cajus JB replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
I ja się przyłączam. -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
Cajus JB replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Cajus, a może podam numer konta jak Spajkus dotrze już do hotelu? :) Jak wolisz.[/QUOTE] Nie ma różnicy. Poczekam jak będzie w hotelu. Myślę, że 200 pw uda mi się dziś wysłać. Jutro na Lapiego i tak na zmianę aż do skutku. Swoje trochę odpuszczę. -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Donka5. :lol: Dino pięknie dziękuje ag2709. :lol:- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asiaczek']Jeżeli dobrze odczytaam post rozliczeniowy, to Dinusiowi brakuje jeszcze 150 zł do zapłacenia. Bo napisane jest, że do 9.12.2010 r,. przelano jedynie 300zł czy jakoś tak... Pzdr.[/QUOTE] To druga rata za ten okres rozliczeniowy. Pierwsza była nieco prędzej 120 zł. Dino ma zapłacone do 9.12 całą opłatę na hotelowanie. Następny termin opłaty przypada koło 20.12 . Wynika to z tego, że bardzo późno zacząłem zbierać deklaracje i taki termin był korzystny, ze względu na pierwszą wpłatę. Wszystko co teraz przychodzi jest na opłatę od 10.12.10 do 09.01.11 .- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
Cajus JB replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Ostatnio hurtowo czyszczę skrzynkę i chyba wyczyściłem numer konta. Mogę prosić. I dziś wysyłam zaproszenia. Prędzej się nie wyrobiłem. -
Wystraszony Portos - SZCZĘŚLIWY W NOWYM DOMU U PANI JOASI :D;D;D
Cajus JB replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Zapisuję sobie.