Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. [quote name='agata51']Wszyscy przenieśli się pod kamienny murek i nie zaglądają do Kamyka. A ja sobie zajrzę.[/QUOTE] Już jestem.
  2. Taki ideał. Jemu to nawet przez myśl nie przejdzie.
  3. [quote name='chita']i co zmieniles stan cywilny?:diabloti: wyslalam dzis 40zl[/QUOTE] Dino pięknie dziękuje. :lol: To temat rozwojowy. ;)
  4. Czy były jakieś telefony na ogłoszenie? Chciałbym ustalić czy warto je dodawać w takiej formie.
  5. chita nie dałem rady usiedzieć kolejnej nocy. Dziś to zrobię. Potrzebna mi obstawa do kolejnej wizyty w banku. :lol:
  6. Doszły wpłaty od: Maruda666 - 10 zł ( 02.12 ) Cajus JB - 20 zł ( 02.12 ) Razem 30 zł
  7. Doszły wpłaty: rita60 - 10 zł ( 02.12 ) marysia55 - 10 zł ( 02.12 ) Cajus JB - 10 zł ( 02.12 ) Razem 30 zł Przelałem opłatę na DT ( od 29.11 do 12.12 ) Amorka 112 zł. Na koncie jest - 11 zł Transport mamy zapłacony. Deklaracja ilon_n się skończyła. Możesz rita60 wysłać do ilon_n pw i potwierdzić zakończenie deklaracji?
  8. [quote name='Szarotka']Mam nadzieje, ze byloby przyjemne z pozytecznym :):)[/QUOTE] Niekoniecznie dla moich lewych wydatków. :evil_lol: Doszły wpłaty: dycha - 30 zł ( 02.12 ) ( XII , I , II ) agata51 - 20 zł ( 02.12 ) ( XII - 10 zł , jednorazowa - 10 zł ) Asiaczek - 20 zł ( 02.12 ) Cajus JB - 10 zł ( 02.12 ) Razem 80 zł Zmieniła mi się strona banku i nie jestem do niej przyzwyczajony. Jak kogoś pominę to pisać.
  9. Całkiem niezły pomysł. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Będę musiał nad tym pomyśleć. :diabloti:
  10. olalolaa spokojnie mogłaby przeprowadzić wizytę.
  11. Dziękuję w imieniu Dina salibinka. :lol: Dziękuję w imieniu Dina chita. :lol: Konto wysłane. Co by nam wątek nie przysechł to odpowiem na pytanie li1. Byłem dziś w banku załatwić pin do karty bo poprzednią wycofali, a do nowej nie przysłali. Zostałem mile obsłużony, przejrzano stan mojego konta. :shake: Po wszystkim jedna z pań zaproponowała mi małżeństwo z koleżanką stająca obok. :lol: Na pewno nie było to podyktowane stanem konta. :evil_lol: Co ciekawe podobne propozycje otrzymałem kiedyś na poczcie i w MPO. :lol:
  12. Potrzebuję kilku miesięcy, aby podreperować swoje finanse. Jak będę na prostej przywrócę deklarację. Na razie jeśli będę mógł dać jednorazówkę to na pewno będą w pierwszej kolejności.
  13. Jak będziesz czegoś potrzebować daj znać. Załatwi się.
  14. Z wczorajszą wpłatą WWiola Dino ma na koncie 50 zł. Nie wiem jeszcze czy dziś coś wpłynęło. Dopiero o północy będę miał możliwość sprawdzenia. Opłatę będę robił około 20 grudnia i to będzie za okres od 10.12.10 do 09.01.11 .
  15. Dino pięknie dziękuje malami. :lol: Jak tylko uda się przygotować bazarek będę go rozsyłał.
  16. Konto wysłane. Wczoraj doszła wpłata: WWiola - 30 zł ( 01.12 ) Dziękuję w imieniu Dina. :lol:
  17. I ja się przyłączam.
  18. [quote name='mala_czarna']Cajus, a może podam numer konta jak Spajkus dotrze już do hotelu? :) Jak wolisz.[/QUOTE] Nie ma różnicy. Poczekam jak będzie w hotelu. Myślę, że 200 pw uda mi się dziś wysłać. Jutro na Lapiego i tak na zmianę aż do skutku. Swoje trochę odpuszczę.
  19. Dziękuję Donka5. :lol: Dino pięknie dziękuje ag2709. :lol:
  20. [quote name='Asiaczek']Jeżeli dobrze odczytaam post rozliczeniowy, to Dinusiowi brakuje jeszcze 150 zł do zapłacenia. Bo napisane jest, że do 9.12.2010 r,. przelano jedynie 300zł czy jakoś tak... Pzdr.[/QUOTE] To druga rata za ten okres rozliczeniowy. Pierwsza była nieco prędzej 120 zł. Dino ma zapłacone do 9.12 całą opłatę na hotelowanie. Następny termin opłaty przypada koło 20.12 . Wynika to z tego, że bardzo późno zacząłem zbierać deklaracje i taki termin był korzystny, ze względu na pierwszą wpłatę. Wszystko co teraz przychodzi jest na opłatę od 10.12.10 do 09.01.11 .
  21. Ostatnio hurtowo czyszczę skrzynkę i chyba wyczyściłem numer konta. Mogę prosić. I dziś wysyłam zaproszenia. Prędzej się nie wyrobiłem.
×
×
  • Create New...