-
Posts
6347 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cajus JB
-
Górka - nareszcie świeci dla niej słońce - MA DOMEK!
Cajus JB replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Nie powinno być tak źle. Moja wpłata jeszcze nie została rozliczona. -
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[quote name='ilon_n']Duże dzięki Moniko. Dziś nadrobię zaległości w księgowaniu, uzupełnię wszystkie wpłaty i wykonam przelew. Ale co ważne na już, mam potwierdzenie od Soemy na sterylkę Sonii z refundacją!!! Możemy sunię ciachnąć i to od zaraz :) Fakturka za zabieg koniecznie musi być wystawiona na poniższe dane:: [B]Sandomierskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt[/B] [B] ul. Rynek 3[/B] [B] 27 - 600 Sandomierz[/B] [B][FONT="]NIP:[/FONT][/B][FONT="] [B]864-17-77-063[/B][/FONT] koszt zabiegu nie powinien przekroczyć 250pln [B]Beatko[/B], proszę Cię zorientuj się w swojej okolicy, który wet względnie tanio, ale przede wszystkim dobrze wykonuje sterylki i umów z nim zabieg dla Sońki.[/QUOTE] Arktyka to ten adres na który należy wysłać fakturę za sterylizację. -
ARES. Koczował pół roku przy ruchliwej drodze. Szuka domu.
Cajus JB replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
To już wiem, że jestem mocno pod kreską. Dodam ogłoszenie tak czy inaczej. Jutro lub pojutrze. -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Jestem ciekaw jaki będzie wynik wizyty. -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Dino pięknie dziękuje cioci. Trzymamy się.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Chester-lisek wyrwany z łańcucha ma swój Dom!!! :)
Cajus JB replied to marra's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za zaproszenie marra. Wątek już w jakiś sposób sobie zaznaczyłem prędzej bo na pewno mam go w zakładłach na komputerze. Widocznie nie zdążyłem dotrzeć. -
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Doszły wpłaty: Estrella - 35 zł ( 03.11 ) anett - 20 zł ( 03.11 ) A.C.M - 20 zł ( 03.11 ) kagome19 - 7,5 zł ( 04.11 ) latah - 50 zł ( 12.11 ) Cajus JB - 7,5 zł ( 24.11 ) Razem 140 zł Dziękuję Wam w imieniu Sonii. Zapłaciłem 150 zł na hotelik ( rata ). Brakuje jeszcze 150 zł. W nocy przeniosę rozliczenie na pierwszą. Na koncie jest w tej chwili - 50 zł. -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Witam i zapraszam wszystkich do Dina. Chciałbym unormować Jego i Sonii sytuację i zająć się tylko robieniem ogłoszeń.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Zobaczymy jak mi pójdzie. Mam nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby i będziesz mogła zając się swoimi.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Pierwszy uzupełniony. Omyłkowo policzyłem siebie dwa razy, dlatego jedna z moich deklaracji to jednorazówka. Na koncie jest - 145 zł i 300 zł do zapłacenia, a nowe deklaracje liczę od grudnia. Nadal nie jest wesoło. Dwie, trzy deklaracje się prawdopodobnie wykruszyły. Ogólnie brakuje 165 stałych + te dwie, trzy. Musiałbym uzbierać też około 400 zł jednorazowych, aby uzupełnić lukę.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
Cajus JB replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Coś mi nie pasowało i sprawdziłem. Kiedyś zaznaczyłem wątek. Nie zaglądałem bo tytuł nie niepokoił. Dorzucę jeszcze 10 zł jednorazowo. -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
Cajus JB replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za zaproszenie Monday. Nie będę odkrywczy. Moim brakuje około 400 zł. Sam mam już dobre 700 zł stałych. Jestem pusty. To te gorsze wiadomości. Dobra wiadomość to taka, że mogę jeszcze 10 zł dać co miesiąc, ale wpłacę pewnie dopiero po pierwszym. Za listopad i grudzień. -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Dziś rozliczę konto i będzie wiadomo.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Sonia to mądry pies. Powinna być jedyna w domu. Ewentualnie druga. Bądzie dobrze. Cieszy mnie fakt, że szczeniaczek Ciebie znalazł beataczl. Podchodzi to dobry znak. Oby się udało. -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
No właśnie miałem napisać, że ogłoszenie ukazało się z numerem telefonu. Nie znam nikogo z Ina poza swoją rodziną. Poszukam. Możesz Saphira poprosić Panią o odrobinę cierpliwości? Edit Coś kojarzę. elinka? Bo elmira jest chyba z Aleksandrowa? Mam też chyba na nk schronisko Inowrocław wśród znajomych. Mogę zapytać. Edit 2 Kiedyś mnie ktoś pytał o transport z Ina. Nie znam nicka, ale chyba mam maila. Edit 3 Napisałem do elinka Saphira. Kontakt z Tobą. -
Nie czytałem poprzednich postów, ale konsekwencje jak można to należy wyciągnąć.
-
2 żółte Słoneczka wyrzucone z samochodu mają już DOM:D
Cajus JB replied to Marzycielka's topic in Już w nowym domu
To dobra wiadomość. Mam nadzieję, że dowiemy się czegoś więcej jak będzie okazja. -
Bardzo się cieszę, że Czarkowi się udało.
-
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Nie Saphira. Pomyliłem z wątkiem Aresa. Moja wina. :oops: