Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Tak. Trzeba po prostu robić swoje.
  2. Doszły wpłata: ludwa - 15 zł ( 30.11 ) Dino pięknie dziękuje. :lol: Pierwszy uzupełniony.
  3. bela51, Anashar bądź Astaroth, szybszy_od_dylizansu, Cattadora. Nie jestem pewny pisowni, ale wystarczy jedno trafienie.
  4. Jak będę wpłacał 20 zł to będzie akurat czy nadal będzie brakować?
  5. Jeśli brakuje 10 zł to mogę podnieść do 20 zł. Potrzebuję kilku miesięcy na unormowanie swojego budżetu. I nie jest to moja złośliwość. Po prostu inne opłaty mnie zniszczyły.
  6. Neris dziękujemy i rozumiemy. Będziemy cierpliwie czekać na wieści. Zadzwonię i dowiem się ile na szczepienie.
  7. Faktycznie to nie Wasza sprawa co robię ze swoimi pieniędzmi. Mój błąd, że chciałem być wobec Was uczciwy. Kolejny na tym forum. Na szczęście lekcję mam na całe życie.
  8. Postaram się zajrzeć na bazarek. Chociaż podniosę.
  9. Ja też nic nie wiem. Wieczorem zadzwonię. Neris ma pewnie sporo pracy.
  10. Nie. Dino pokazuj się. Trzeba dozbierać deklaracje lub znaleźć Tobie dom.
  11. Jeszcze trochę czasu minie do tej chwili.
  12. Uporządkowałem większość swoich spraw i dziś w nocy mogę się spokojnie zająć rozsyłaniem.
  13. Z czym macie problem? Ze znalezieniem miejsca dla psa czy ze znalezieniem osoby, która Go odbierze? [URL="http://www.dogomania.pl/members/85606-Jagna"]Jagna[/URL] [URL="http://www.fretki.org.pl/forum_new/viewtopic.php?f=19&t=6041&hilit=paso%C5%BCyty+sercu"]ewarm[/URL] [URL="http://www.fretki.org.pl"]Forum fretki [/URL] Może któraś z osób lepiej orientuje się kto mógłby pomóc w okolicy.
  14. Doszły wpłaty: katarzyna09 30 zł ( 29.11 ) Marycha35 - 20 zł ( 29.11 ) Dino dziękuję bardzo. :lol: Cokolwiek przez najbliższe dni się będzie działo. Jestem tu dla psów. Jestem atakowany na wielu watkach, oskarżany o znęcanie się nad swoimi zwierzętami i nad tymi, na które deklaruję. Musiałem zmniejszyć część swoich deklaracji bo kwota 800 zł co miesiąc i sporo jednorazówek mnie zniszczyła. W tej chwili moje deklaracje to nieco ponad 500 zł co miesiąc. Przepraszam za osobistą wstawkę. To ostatnia jaka pojawia się na dogamanii na mój temat ode mnie. Wraz ze znalezieniem domów przez psy, których wątki prowadzę zniknę z portalu definitywnie.
  15. Nie jestem w stanie dłużej utrzymać tak dużych deklaracji na dogomanii. Moja deklaracja od grudnia to 10 zł.
  16. Nie jestem w stanie dłużej utrzymać tak wysokich deklaracji na dogomanii. Moja deklaracja od grudnia to 20 zł.
×
×
  • Create New...