-
Posts
6347 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cajus JB
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Tak. Trzeba po prostu robić swoje.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Doszły wpłata: ludwa - 15 zł ( 30.11 ) Dino pięknie dziękuje. :lol: Pierwszy uzupełniony.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Zamir ze smutną historią. Nieudana adopcja, znów na lodzie.
Cajus JB replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Czułem, że coś pokręcę. -
Zamir ze smutną historią. Nieudana adopcja, znów na lodzie.
Cajus JB replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
bela51, Anashar bądź Astaroth, szybszy_od_dylizansu, Cattadora. Nie jestem pewny pisowni, ale wystarczy jedno trafienie. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Faktycznie to nie Wasza sprawa co robię ze swoimi pieniędzmi. Mój błąd, że chciałem być wobec Was uczciwy. Kolejny na tym forum. Na szczęście lekcję mam na całe życie. -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Nie. Dino pokazuj się. Trzeba dozbierać deklaracje lub znaleźć Tobie dom.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Jeszcze trochę czasu minie do tej chwili.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Cajus JB replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Zapisuję sobie. -
Po 4 latach w schronisku Leda znalazła swoje miejsce na ziemi!
Cajus JB replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Zapisuję sobie. -
Spójrzcie na ta mordkę, czy te oczka mogą kłamać !? Rico MA DOM!!!:)
Cajus JB replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Zapisuję sobie. -
Malutka wspaniała Sabcia MA REWELACYJNY DOM!!!
Cajus JB replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Zapisuję sobie. -
Ale jaja, rurek ma dom!!!!!! I to świetny!
Cajus JB replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Zapisuję sobie. -
Piaseczno k/Warszawy - Zmarł opiekun, a co z psami?
Cajus JB replied to gabat's topic in Już w nowym domu
Zapisuję sobie. -
Z czym macie problem? Ze znalezieniem miejsca dla psa czy ze znalezieniem osoby, która Go odbierze? [URL="http://www.dogomania.pl/members/85606-Jagna"]Jagna[/URL] [URL="http://www.fretki.org.pl/forum_new/viewtopic.php?f=19&t=6041&hilit=paso%C5%BCyty+sercu"]ewarm[/URL] [URL="http://www.fretki.org.pl"]Forum fretki [/URL] Może któraś z osób lepiej orientuje się kto mógłby pomóc w okolicy.
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Doszły wpłaty: katarzyna09 30 zł ( 29.11 ) Marycha35 - 20 zł ( 29.11 ) Dino dziękuję bardzo. :lol: Cokolwiek przez najbliższe dni się będzie działo. Jestem tu dla psów. Jestem atakowany na wielu watkach, oskarżany o znęcanie się nad swoimi zwierzętami i nad tymi, na które deklaruję. Musiałem zmniejszyć część swoich deklaracji bo kwota 800 zł co miesiąc i sporo jednorazówek mnie zniszczyła. W tej chwili moje deklaracje to nieco ponad 500 zł co miesiąc. Przepraszam za osobistą wstawkę. To ostatnia jaka pojawia się na dogamanii na mój temat ode mnie. Wraz ze znalezieniem domów przez psy, których wątki prowadzę zniknę z portalu definitywnie.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
Cajus JB replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie jestem w stanie dłużej utrzymać tak dużych deklaracji na dogomanii. Moja deklaracja od grudnia to 10 zł.