Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Neris wysłałaś fakturę za sterylizację Brysi?
  2. Jeśli się nie zmieści w cenie to resztę dopłacimy. Ale to musi być na osobnym rachunku. Wiesz już Arktyka ile za zastrzyk?
  3. Przepraszam Ares. Przepraszam ilon_n. Nie dałem w nocy rady. Jestem zbyt zmęczony. Dziś będzie.
  4. Wysłałem wczoraj. Ale widocznie jestem tak zmęczony, że już nie wiem co wysyłam poprzez kopiuj / wklej. Zaraz to naprawię. Przepraszam. Edit Faktycznie wysłałem zaproszenie. Konto właśnie wysłałem.
  5. Dino jeszcze tylko kilka deklaracji i powinno być dobrze.
  6. Ta godzina to taki nocny brzask. :cool3: Pierwszy uzupełniony.
  7. Doszły wpłaty: ewa gonzales - 10 zł ( 24.11 ) DoPi - 40 zł ( 25.11 ) RANDA - 40 zł ( XI , XII ) ( 25.11 ) li1 - 20 zł ( XI , XII ) ( 25.11 ) PelasiaLala - 10 zł ( 25.11 ) Maevel - 30 zł ( 25.11 ) BUDRYSEK _ 10 zł ( XII )( 25.11 ) Razem 160 zł Dziękuję bardzo w imieniu Dina. Proszę sprawdzić pierwszą stronę czy poprawnie wpisuję deklaracje w miesiące.
  8. mala_czarna podeślij mi tekst do zaproszeń na pw.
  9. Do mnie telefonów nie było. Sam nie wiem. Może napiszę nieco inny tekst.
  10. Jak tam Dinuś Donka5. Grzeczny?
  11. Dino, a gdzie nocna zmiana Twoich wielbicieli.
  12. Dziękuję Wam w imieniu Dina. Dla mnie najważniejsza jest obecność na wątku. Dziękuję, że jesteście.
  13. Dziękuję bardzo w imieniu Dina. Dziś w nocy rozliczę bieżące wpłaty.
  14. [quote name='Borówka16']Etam , on z 25 waży. Do psów i kotów ok.[/QUOTE] A nie wygląda. Dzięki za uściślenie informacji.
  15. To miejsce w hotelu jest? Jest jakiś DT na widoku? Ile Misiek waży? Jak do suczek? Edit Do kolana i 16 kg? Doczytałem, że do suczek ok.
  16. Brakuje 155 zł stałych jeśli wszystkie są aktualne, ale to będę widział dopiero jutro.
  17. Dino zaprasza. Brakuje jeszcze trochę deklaracji stałych.
  18. Nie zdradzaj tajemnic. Cierpliwie poczekamy do soboty.
  19. To teraz czekamy na ustalenie terminu. :lol:
  20. Oczywiście u Ciebie. To był cytat całego postu gdy były plany sterylizacji Sonii u beataczl. Dla Ciebie ważny jest tylko adres. Reszta cytatu jest nieaktualna.
×
×
  • Create New...