-
Posts
6347 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cajus JB
-
Czarny i Kitka dzięki Wam, u Murki . Czy ich los się odmieni?MAJA DOM
Cajus JB replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Nie jestem w stanie dłużej utrzymać tak wysokich deklaracji na dogomanii. Moja deklaracja od grudnia to 20 zł. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Moja deklaracja na Spajka zostaje z powodów finansowych obniżona do 100 zł od grudnia. -
Grom ma swój dom po latach tułaczki, trzymamy kciuki! Powodzenia
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Mam wielką prośbę. Niech nikt mi na tym forum za nic nie dziękuje. Słowo "dziękuję" jest dla mnie nic nie warte. Na jednym wątku ktoś "dziękuje" na innym wbija nóż w plecy. Mam swój świat wartości i zasad. Niektóre z nich odpuściłem na tym forum. Odkryłem się i zbyt mocno za to oberwałem. Zaczęło mi zależeć na ludziach. I to był mój największy błąd. O mojej sile stanowiła skorupa jaką miałem. Obojętność. Czas do tego wrócić. Psy są tu najważniejsze i tylko One mają dla mnie znaczenie. Grom się otworzył. Czy jest gotowy do ogłaszania? Miejscem psa nie jest schronisko czy hotel, ale dom z własnym opiekunem. -
ARES. Koczował pół roku przy ruchliwej drodze. Szuka domu.
Cajus JB replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
[quote name='ilon_n']Cajus JB wobec powyższego postanów usunąć się jeszcze z wątku Aresa. Kolejny raz pseudo-miłośnictwo zwierząt z ciebie wyziera. Gdyby wątek Aresa był prowadzony przez kogoś innego, nie usunąłbyś tych ogłoszeń. Biedny Ares, niesłusznie oberwał za niesnaski personalne. Teraz wyraźnie widać, że pies nie ma dla ciebie znaczenia! Każdy wie, że "widok" nie oznacza domku, może stać się tak jak np w przypadku Bambo!- "widok" był a pies nadal bez domu. Tym bardziej, że zdążyłam napisać o braku wieści. Jesteś przemalutki, wręcz tyci. I. Nowosad[/QUOTE] Ogłoszenie będzie na Bambo. I nie zahaczaj więcej o mnie. Nie znasz mnie i nic o mnie nie wiesz. Może i jestem malutki. Ale u mnie liczy się jakość nie ilość. Powodzenia. Jacek Barczak -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Witaj kara97. Deklaracje to nie wszystko. Ważne aby wątek żył. Był odwiedzany. Zaglądaj do nas jak najczęściej. Za samą obecność dziękuję serdecznie w imieniu Dina. :lol:- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
U nas takiej zimy jeszcze nie ma. Ciekawe jak wygląda to u Dina? Donka5 znajdziesz chwilkę aby coś napisać? Czy walczysz ze śniegem?- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dziadzio ŚWIAT odszedł spokojny otoczony miłością [*]
Cajus JB replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Podobnie jak avii, nie mam żadnej przyjemności uczestniczyć w wątku gdzie bezczelność użytkownika gonia66 skierowana w moją osobę przekracza wszelkie granice. A mieszanie w to wszystko mojego życia prywatnego jest zwykłym brakiem jakiejkolwiek kultury. Od grudnia moja deklaracja jest nieaktualna. -
Grom ma swój dom po latach tułaczki, trzymamy kciuki! Powodzenia
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Jutro lub pojutrze wyślę deklarację za listopad. Niestety w związku z problemami jakie mam przez ostatnie wydarzenia i które odbiły się na mojej pracy, nie mogę utrzymać deklaracji w tej wysokości. Moja deklaracja od grudnia to 10 zł. -
ARES. Koczował pół roku przy ruchliwej drodze. Szuka domu.
Cajus JB replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
Postanowiłem usunąć ogłoszenie Aresa. On ma dom na widoku. Inny pies może skorzystać. -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Dziękuję ślicznie w imieniu Dina. :lol: W nocy wyślę pw.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Sonii brakuje 230 zł deklaracji stałych. Mam nadzieję, że uda się je szybko uzbierać. -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
A to trzeba bardzo głośno. :lol:- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dziadzio ŚWIAT odszedł spokojny otoczony miłością [*]
Cajus JB replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Popołudniowe mizianko dla Ciebie Światuś od wujka Cajusa. Wiem, że doceniasz te drobne gesty osób Tobie życzliwych. Wszystkich sfrustrowanych i uderzających głową w mur zapraszam na bazarek, gdzie przy użyciu odpowiednich narzędzi można to robić do woli. -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Dino podnosimy Ciebie. Może przyciągniesz uwagę.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dziadzio ŚWIAT odszedł spokojny otoczony miłością [*]
Cajus JB replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='irenaka']Wpaść na wątek? Proponuję, abyś sprawdził od kiedy tu jestem;). Znajomość ludzi? Od kiedy to wątek Światusia jest wątkiem ludzi? Śwatuś i jego dobro nam się zgubił gdzieś po drodze.Kto zła nie karze, każe je czynić. Leonardo da Vinci[SIZE=2] Nieważne od kiedy jesteś, ważne co robisz. :lol: Twój blask irenaka, to światełko Świata. Szkoda tylko droga, że nie tędy droga. -
Dziadzio ŚWIAT odszedł spokojny otoczony miłością [*]
Cajus JB replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie każdemu jest dane wpaść na jakiś wątek z nieba i wygłaszać opinie bez znajomości ludzi i tematu. Dla mnie to wada. :evil_lol: -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Donka5 na pewno nam napisze. :lol: On całe życie był praktycznie na łańcuchu. Zeszłą zimę też tak spędził. Nie wie co to frajda biegania po śniegu. :shake:- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Przecież jesteś. Nie ma co wybaczać. :lol: Jak zbierze się odpowiednia kwota to sterylizacja Dina powinna się zamknąć w 200 zł.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dziadzio ŚWIAT odszedł spokojny otoczony miłością [*]
Cajus JB replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zaglądam do Świata i niedługo wpłacam pieniążki dla Niego. -
Górka - nareszcie świeci dla niej słońce - MA DOMEK!
Cajus JB replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Prezentuje się jak domowy psiak. Na pewno się Wam uda. :lol: