Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. [quote name='wiga138']napewno coś wpłacę ale napisz mi [B]proszę[/B] PW :)[/QUOTE] Dziękuję w imieniu Lapiego wiga138. W nocy wyślę wątek i numer konta. :lol:
  2. [quote name='wiga138']..nie czytałam :( ale ile brakuje ?[/QUOTE] Operacja to około 1000 zł. Uzbierało się 700 zł z groszem. Brakuje niecałe 300 zł. hop! właśnie pracuję nad tekstem. W domu umieszczę. Czyli koło północy. Edit Tak hop! liczy się jakość, a nie ilość. Uwielbiam ten zwrot. :evil_lol:
  3. Nie sądzę aby internet był aż tak skuteczny w tym wypadku. To wieś. Jest zima. Ludzie mają dość zmartwień. Wątpię też by policjanci chętnie odwiedzali profile prozwierzęce. Trudno zimą zatrzeć ślady. Zakopać ciała. Spalić doszczętnie to też problem. Zlikwidować kojce o ile są. Trudno też zamknąć od ręki "interes" i to pewnie dochodowy. Wiem, że na miau można było ukryć wątek dla osób z zewnątrz. Tylko po zalogowaniu się wyświetlał. To forum na pewno dysponuje taką opcją. Trzeba tylko poprosić moderatorów.
  4. Komu kupić jutro Anonse? Mogę wysłać lub podrzucić 14-ego. Będzie co czytać. :diabloti:
  5. Cieszę się Arktyka, że się odezwałaś. Bałem się, że szuflujecie sobie drogę do cywilizacji. :evil_lol: Dowiesz się ile wyniesie sterylizacja Amorka?
  6. [quote name='agata51']Buziak w śnupę, przystojniaku. Cajus, to nie do ciebie ;)[/QUOTE] Wiedziałem, że przy Dino blado wypadam. ;)
  7. Nie muszę nawet sprawdzać. Zgadza się. Podziękuj monikapf Panu Adamowi. :lol:
  8. Wiem hop!, że opis funkcjonuje. Dziś już napiszę porządny tekst. Dzięki za chęć zrobienia ogłoszeń. Mnie barakuje czasu, chociaż ponad 100 mógłbym dodać. Ale ciągle siedzę na wątkach innych potrzebujących psów.
  9. Myślę, że sanepid można podejść informacją o tym, że ktoś sprzedaje produkt odzwierzęcy, pochodzący z nieznanego źródła i prawdopodobnie od nieprzebadanych zwierząt. Wtedy sami powinni się postarać o próbkę, a przynajmniej zareagować.
  10. Chciałem napisać mniej więcej to samo co dusje. Niech sanepid też działa. Zmienić facetowi kwalifikację. Skupić się na wielokrotnym znęcaniu się nad zwierzętami ze szczególnym okrucieństwem. Warunki w jakich przebywają zwierzęta. Jak są mordowane. Jak utylizowane. Czy facet ma działalność gospodarczą? Wkońcu sprzedaje. Zrobić mu nalot o znęcanie się nad zwierzętami, a nie o produkcję smalcu. Suma innych zarzutów może być wyższa niż jak to się określa niska szkodliwość społeczna czynu czyli produkcja smalcu. Dowody można zbierać miesiącami. Jakaś organizacja musi wejść i zamknąć temat od razu.
  11. Wielkie dzięki raz jeszcze Neris. A jak wypadła sprawa szczepień? Udało się. Mamy coś do zwrotu?
  12. [quote name='Neris']Już nie musisz :eviltong: Brysia pojechała do swojego nowego domu w Pruszkowie. Państwo przyjechali całą rodziną, Brysia strasznie się cieszyła, szczególnie do 11-letniego chłopca, Ela mów że to wyglądało aż dziwnie, jakby na nich czekała.[/QUOTE] Neris dziękuję bardzo. To przede wszystkim Wasza i tylko Wasza zasługa, że Brysia znalazła dom. Bardzo Wam dziękuję. Jak tylko się zadomowi może uda się uzyskać informacje co u Niej. Oczywiście raz na jakiś czas.
  13. Zostało jeszcze jedno wydanie. Mikołajkowe chyba. Zobaczymy.
  14. Głupio się przyznać, ale zabrakło mi czasu aby zadzwonić. Dziś to zrobię. Dowiem się co i jak.
  15. Trzeba zastąpić deklarację ilon_n. Ja niestety nie mam czasu aby wysyłać pw na szóstego psa w tym samym czasie.
  16. Doszła wpłata: ? - 20 zł ( 03.11 ) A. G. proszę o podanie nicku.
  17. Dzięki agata51. :lol: Z taką obstawą mogę być spokojny. ;) Dziękuję w imieniu Dina mestudio. :lol: Doszły wpłaty Martynkowa - 20 zł ( 03.11 ) ? - 50 zł ( 03.11 ) A. W. proszę o podanie nicku. salibinka - 30 zł ( 03.11 ) viola005 - 25 zł ( 03.11 ) kaliko52 - 100 zł ( 03.11 ) Razem doszło: 225 zł Dino pięknie dziękuje. :lol: hop! tekst na pierwszej stronie to opis. Nie jest to tekst do ogłoszeń. Ostatnie tygodnie bardzo dużo mnie kosztowały. Jestem wykończony. Brakuje mi czasu na napisanie tego tekstu.
  18. Jeszcze kilka dni Kręciołku i zajmę się tyko Tobą. Kilka dni i ożywimy wątek. Nazbieramy deklaracje.
  19. Przepraszam za offa. Zapraszam na bazarek. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/196620-%21%21%21-ODREAGUJ-%21%21%21...3z%C5%82...akcja-og%C5%82oszeniowa-dla-Kamienia-do-9-XII-godz-24.00"]Siostro piękna, bracie miły. Najważniejsze nie są rymy. Kup cegiełkę, pomyślimy. I dla Ciebie rym złożymy.[/URL]
  20. Przepraszam za offa. Zapraszam na bazarek. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/196620-%21%21%21-ODREAGUJ-%21%21%21...3z%C5%82...akcja-og%C5%82oszeniowa-dla-Kamienia-do-9-XII-godz-24.00"]Siostro piękna, bracie miły. Najważniejsze nie są rymy. Kup cegiełkę, pomyślimy. I dla Ciebie rym złożymy.[/URL]
  21. Przepraszam za offa. Zapraszam na bazarek. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/196620-%21%21%21-ODREAGUJ-%21%21%21...3z%C5%82...akcja-og%C5%82oszeniowa-dla-Kamienia-do-9-XII-godz-24.00"]Siostro piękna, bracie miły. Najważniejsze nie są rymy. Kup cegiełkę, pomyślimy. I dla Ciebie rym złożymy.[/URL]
  22. Przepraszam za offa. Zapraszam na bazarek. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/196620-%21%21%21-ODREAGUJ-%21%21%21...3z%C5%82...akcja-og%C5%82oszeniowa-dla-Kamienia-do-9-XII-godz-24.00"]Siostro piękna, bracie miły. Najważniejsze nie są rymy. Kup cegiełkę, pomyślimy. I dla Ciebie rym złożymy.[/URL]
  23. Konto wyślę w nocy shinee. Dziękuję bardzo w imieniu Dina. :lol: Wiem, że teraz poproszę o bardzo dużo, ale wiem, że jesteście wspaniałymi osobami. Zajrzyjcie do Lapiego. To w tej chwili czerwony tekst w moim podpisie. Czeka Go operacja. Nie potrzeba już dużo, ale strasznie ciężko idzie zbieranie. Chyba nikt nie chce dać pieskowi, który ma dom. Nie wiem zresztą czemu tak trudno zebrać na Jego operację. Każde 5 zł przybliża Lapiego do normalnego życia. Wiem, że wszystkim jest ciężko tym bardziej gorąco Was proszę.
×
×
  • Create New...