Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Wiem, że to ostatnie zdanie to masło maślane. Może część wyrzucić lub zmienić? Przekaz jest jasny. Może coś wymyślicie. Sterylizacja to fachowe określenie i odosi się do suczek i psów. Przyjęło się tylko potocznie, że kastruje się psy. Choć to trochę inny zabieg. Wystarczy wpisać w google i ta różnica jest tam ładnie opisana. :lol: Dziękuję w imieniu Dina za potwierdzenie deklaracji. :lol:
  2. Doszedł wczoraj chita wraz z dwoma innymi. Dziękuję bardzo w imieniu Dina. :lol: Uzupełnię wpłaty. Mając tekst umieszczę też Dina na nk.
  3. [quote name='gonia66']Wszystko przewietrzone oprocz twoich butow z ktorych słoma wystaje...[B]A jesli chcesz sie o cos martwic, to zajrzyj do swoich pieskow...o Pelasie sie nie martw!!Dla ciebie nie ma miejsca na tym watku... EOT[/B]!![/QUOTE] ..........:-(:-(:-(
  4. [quote name='Ada-jeje']Cajus JB to po jakiego diabla na watku ktory nie ma nic wspolnego piszesz bzdury typu jedna pani drugiej pani. A pozniej udajesz niwiniatko ze to sprawa ktora nie dotyczy watku. Na kazdym watku gdzie sie pokazesz to niczego madrego nie wnosisz do tematu.:angryy:[/QUOTE] Ja piszę bzdury? Nie wiem co ma wspólnego holocaust z wątkiem. Skoro nie wnoszę niczego mądrego do tematu na żadnym wątku to nie ma sensu abym się tu odzywał. Sugestie, które napisałem kilka stron temu możesz uznać Ada-jeje za bzdurę. Na pewno Wasze doświadczenie jest większe i większa skuteczność. Tyczy się to też wszystkich apeli. Szkoda czasu jak mogę popisać bzdury na swoich wątkach, galeriach i profilach.
  5. Wszystko przewietrzone? :D:D:D Pelasia nie zachorowała? :lol:
  6. Dziękuję bardzo. Ważne aby spodobał się też komuś. ;) I Dino oczywiście też. :lol:
  7. Jasne, że nie mam dowodów. Wiem to od znajomej z Niemiec. Nie chcę roztrząsać tego tematu bo nie on jest przewodnim na tym wątku. W necie znalazłem tylko taką wzmiankę. [URL]http://www.photoblog.pl/noradrenalina/76880681/mieso-z-psa-ii.html[/URL] Coś pewnie też mam w zakładkach, ale wątpię czy odnajdę. Co do mojego postu to porównanie jest nie na miejscu. Była reformacja, był holocaust. To nie jest portal na takie wypowiedzi. O ludobójstwie decydują chore jednostki, potrafiące pociągnąć za sobą wielu ludzi. Jesteśmy tu aby pomagać zwierzętom, a nie roztrząsać historię. W tyle osób nie potrafimy nic zdziałać wobec jednego dręczyciela zwierząt. Nie umiemy wypracować metod zwalczania takich jednostek. [COLOR=Silver]Gdybym był złośliwy napisałbym, że świnia to też żywe stworzenie. A jednak produkty od Niej pochodzące w tym i smalec goszczą na naszych stołach. Podstawą karmy naszych zwierząt jest mięso innych zwierząt. Taki paradoks. I nie jestem wegetarianinem.[/COLOR] Więc skupmy się na tym co ważne. A jeśli mam się posłużyć epickim porównaniem to fundacje powinny być tnącym ostrzem wielowarstwowej katany, którą tworzymy. [COLOR=Silver] I bardzo to ładne choć zaczerpnięte z kultury Dalekiego Wschodu. [/COLOR]
  8. Brak krytyki to pozytywna reakcja czy tekst jest do niczego?
  9. [quote name='Ania-tygrysiczka']Powiadomiłam Emira i "Uwagę" onet. Niemcy też robili smalec... z ludzi... a ze smalcu mydełka... to następny etap...[/QUOTE] Trochę to niesmaczne. Mojemu dziadkowi uratował życie niemiecki lekarz. Nie każdy Niemiec był faszystą. I wielu Polaków kolaborowało. Jak chcesz poruszyć temat Niemiec to edytuj to dla przykładu w taki sposób, że do Niemiec masowo są zwożone psy na stoły do chińskich restauracji i na karmę. Zedytuję swój post.
  10. Dajcie mi dwa dni na przygotowanie nowego tekstu. Ze zdjęciami może być problem. Pogoda mocno krzyżuje wiele spraw.
  11. Nie umiem doradzić w tej chwili konkretnego użytkownika. Myślę, że najlepiej będą zorientowani: mru, abrakadabra, Neris, malibo57, DIF, kinia1984, obraczus87, może laura1108 i auraa. anatek100 będzie prawdopodoanie potrzebne na dniach allegro dla szczeniaczka. Będę mógł prosić o pomoc?
  12. I jeszcze leni356 .
  13. Zapisuję sobie. Od kudłaczy jest chyba giselle4 . Ale nick mogłem przekręcić. Ktoś do Niej napisał?
  14. Na sterylizację mamy na razie zero. Jak uda się uzbierać to pewnie będzie można ją zrobić w przyszłym tygodniu. Dzięki za znalezienie błędu. Poprawię to. :lol:
  15. I ja witam Pelasię już w pełni poranną kawą. :lol:
  16. No to nieźle popracowaliście. ;) Mogę się tylko domyślać ile było śniegu. :shake:
  17. Przepraszam, że dopiero teraz zapisuję. W nocy wrócę.
  18. Witaj Pelasiu o bladym poranku. :lol: Buciki zapełnione. :lol: Paczki dostarczone. :D:D:D
  19. .......... :D:D:D Miło wiedzieć, że u Pelasi wszystko ok. :lol:
  20. Interesujące, że[I] niektórzy [/I]wklejają byle co bez związku ze zwierzętami, aby tylko pokazać, że nie mają nic inteligentnego do napisania. :D:D:D Ares tak szybciutko. cafeanimal ma, ale tam akurat dodanie kolejnego ogłoszenia nie powinno go usunąć. Dodać? [URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/17760/ares-czekoladowy-pies_/"]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/1...oladowy-pies_/[/URL] :lol: [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/URL] do akceptacji. Edit [URL]http://www.adopcje.org/[/URL] do akceptacji [URL="http://petsy.pl/ogloszenia/4/1_Psy/34_Wielorasowe/11182_Ares_czekalodowy_pies.html"]http://petsy.pl/ogloszenia/4/1_Psy/34_Wielorasowe/11182_Ares_czekalodowy_pies.html [/URL][URL]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Zwierzeta/Oddam/Ares-czekoladowy-pies-do-adopcji.html,171145[/URL] [URL]http://tlenek.pl/ogloszenie/ares-czekoladowy-pies.html[/URL] [URL]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=114186&catid=26&Itemid=11[/URL] [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/145046-ares-czekoladowy-pies-oferta-kujawsko-pomorskie/[/URL] [URL]http://www.argetto.pl/[/URL] do akceptacji / problem ze stroną [URL]http://www.psiamania.pl/advertisement_preview.aspx?item_id=5216&title=Ares-czekoladowy-pies[/URL] [URL]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/1824216-ares-czekoladowy-pies/[/URL] [URL]http://www.rubryk.pl/ad/ad_details/e97b28b29558fe/0[/URL] [URL]http://www.1001ogloszen.pl/ogloszenie/93/95/32992_ares_czekoladowy_pies.html[/URL] [URL]http://wybierzmiska.pl/[/URL] do akceptacji [URL]http://www.toruniak.pl/torun_ogloszenie/6836/ares_czekoladowy_pies[/URL] Na pies.pl mnie nie stać. :shake: I to tyle jeśli chodzi o buty. :lol: Chociaż na wielu wątkach to modne pytanie. :evil_lol: Cóż kobieca pasja. :diabloti: [URL="http://www.toruniak.pl/torun_ogloszenie/6836/ares_czekoladowy_pies"] [/URL]
  21. Tekst do ogłoszeń: Dino to młody, dwuletni pies. Jest mieszańcem berneńskiego psa pasterskiego i owczarka niemieckiego. Dzięki temu odznacza się wyjątkową urodą i zrównoważonym charakterem. Przyjacielski do innych zwierząt i towarzyski do ludzi idealnie nadawałby się dla osób aktywnych. Pojętny i posłuszny, łatwo uczy się nowych rzeczy. Umie chodzić na smyczy, uwielbia biegać. Nie ma problemów w kontaktach z dziećmi. Silne cechy terytorialne czynią z Niego doskonałego stróża i opiekuna rodziny, a wygląd sprawia, że niejeden nieproszony gość zastanowi się, nim zechce zakłócić spokój domu. Dino ma komplet szczepień, założoną książeczkę zdrowia i przed adopcją zostanie wysterylizowany. Jedyne czego Mu potrzeba to towarzystwo człowieka, do którego się garnie i miejsca w Państwa sercu. Zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia wizyty przed i po adopcyjnej. Warunkiem adopcji Dina jest podpisanie umowy adopcyjnej. Kontakt w sprawie adopcji: tel: 602 378 012 605 112 881 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  22. Pierwsze dni w schronie były dla Aresa ciężkie. Dnia którego zostało zrobione to zdjęcie był pierwszy raz na spacerze. Pierwsze co zrobił to siku ze strachu. Nie każdy tam wtedy był bo niektórzy byli obrażeni. Mam za dużo problemów z ustawieniem opcji kurysywa w telefonie. Więc sobie odpuszczę. To chyba z 14-ście operacji. :diabloti:
  23. Wyślij mi jak możesz pw z nazwami organizacjami do jakich pisałaś. Zobaczę jakie to i jak będę znał inne to wyślę Tobie linki do ich stron.
  24. To mamy jakoby dwie sprzeczności. Bo net jako forma przekazu informacji uświadamia. W sieci pełno jest o akcjach i pomocy dla zwierząt. Jeśli ta wieś jest medialna to raczej wszyscy powinni sobie zdawać sprawę z tego, że piętnuje się takie osoby. A jednak wszyscy na to przyzwalają. Nie przeceniałbym potęgi netu. My poruszamy się w ściśle określonym powiedzmy środowisku po necie. Ale nie każdy jest taki jak my. Są różne zainteresowania. Ci ludzie mają swoje. Co do organizacji to nie chcę się wypowiadać. Jako osoba niezrzeszona nie mam do tego prawa. Ale ich pomoc w niektórych sytuacjach byłaby nieoceniona ze względu właśnie na możliwość bezpośredniego interweniowania i dużo większe możliwości wyciągnięcia konsekwencji karnych.
  25. Szkoda, że nie mogę umieścić wszystkich zdjęć. Na 14-tym jest u mnie na rękach. To takie fajne zdjęcie. :lol:
×
×
  • Create New...