Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Ja będę podpisywał imienną umowę z ewentualnym domem. O to chodzi. De facto nie ma docelowego opiekuna. Jeśli jednak Sonia kogoś pogryzie to ja odpowiadam.
  2. [quote name='ilon_n']Obyś częściej robił to co obiecujesz. I był fair. EOT[/QUOTE] Jeśli chodzi o fair to vice versa droga ilon_n.
  3. [quote name='Marycha35']cajusie a mnie szef uszczęśliwił wcześniejszą wypłatą części pensji, więc posłałam 20zł na psiaka, mam nadz, że dotarły bezpiecznie:) a Dino żyje sobie fajosko! A czemu Ty aż tak w pracy zatracony? Chyba, że jesteś tym szczęśliwcem, co kocha to co lubi:)[/QUOTE] Dziękuję bardzo w imieniu Dina. Lubię to co robię. :lol: [quote name='katarzyna09']Dzieki za zaproszenie,po tygodniu tu dotarłam,przepraszam.Stalej -nie dam rady,ale wysle psinie pare groszy;)[/QUOTE] Nic się nie stało. Dziękuję za zajrzenie do Dina. :lol:
  4. Nie czytam w Twoich myślach. Nie musisz dziękować. Już dawno powinno być zrobione i inne też. Miłego wieczoru.
  5. Mnie brak pracy by zniszczył. Zawsze lepiej jest coś robić niż nic nie robić, ale odpocząć też czasami trzeba. :lol:
  6. [quote name='ilon_n']To chyba nie fair wobec Aresa. Moja odpowiedź jest na [URL="http://www.dogomania.pl/threads/188952-ARES.-Koczowa%C5%82-p%C3%B3%C5%82-roku-przy-ruchliwej-drodze.-Teraz-w-schronie.-Szuka-domu.?p=15816830&viewfull=1#post15816830"]Jego[/URL] wątku.[/QUOTE] Dla Ciebie ilon_n wszystko co robię zawsze będzie nie fair. Moja odpowiedź jest na wątku Aresa.
  7. Nie znam takiego życia. Ja ciągle w pracy. ;)
  8. Cieszy mnie fakt, że została podjęta męska decyzja ilon_n. :p
  9. Dzięki. To też bardzo ważne dla ewentualnego domku.
  10. Wczoraj nie dałem rady. Dziś będę rozsyłał.
  11. O to się nie martwię. Martwi mnie sam zabieg. Wet źle się Sonii kojarzy.
  12. Przepraszam, że tak mało zaglądam. Zdjęcia piękne.
  13. Niestety nie mam zbyt wiele czasu, ale postaram się nocami trochę porozsyłać.
  14. Mało zachęcające. Zmienić ogłoszenie Aresa na Bambo?
  15. Szkoda niech ten labek biega dalej, jeśli to On. Bo może inny. Nie truję się lekarstwami. A Nane mogę kojarzyć bo chyba w sierpniu lub nawet prędzej ktoś mnie pytał o labka i w schronie były dwa. Droga ilon_n nie będę do Ciebie pisał ciociu.
  16. Dziękuję Estrella. Sonia ma niedługo zabieg. Bardzo się martwię o Jej zachowanie po nim.
  17. Jest minus, ale hotel jest zapłacony. Dzięki wielu osobom jest znacznie lepiej. Troszkę jednak jeszcze brakuje.
  18. Mało mi to mówi ilon_n. Konkretnie. Ogłoszenie zostaje czy zmieniać?
  19. Bo wydawało mi się, że Ją kojarzę. Przynajmniej ze słyszenia. Nie wysyłam do Ciebie pw. Przykro mi ciociu ilon_n.
  20. Dino pokazuj się. Doszła wpłata od: wiga138 - 100 zł ( 26.11 ) Dino pięknie dziękuje. Przelałem 300 zł na hotelik dla Dina ( 27.11 ) Na koncie jest - 45 zł Jeśli do 9 grudnia zbiorę brakujące deklaracje na kwotę 155 zł i około jeszcze 200 zł jednorazowo Dino będzie miał zapewniony spokój finansowy i zajmę się ogłoszeniami. Bardzo wszystkim Wam dziękuję.
×
×
  • Create New...