-
Posts
6347 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cajus JB
-
Dziękuję katarzyna09 za zaproszenie. Zapisuję sobie.
- 540 replies
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
I jak Dino było na spacerku z ranias? :lol:- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Zamir ze smutną historią. Nieudana adopcja, znów na lodzie.
Cajus JB replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Wątek jest rozesłany do osób od ON-ków? -
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Sonia na pierwszą. Szukamy deklaracji dla Ciebie. -
ARES. Koczował pół roku przy ruchliwej drodze. Szuka domu.
Cajus JB replied to ilon_n's topic in Już w nowym domu
Oj przyda się lansowanie. Dogo jest pełne niespełnienia i wybujałych ambicji. A tylko pieski wtedy cierpią. -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Dziękuję. Wasza obecność jest dla Dina bardzo ważna. :lol:- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Przepraszam Kaskaderka za offa. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192867-Lapi...-operacja-lada-chwila.-Brakuje-kasy-%28%21%21%21%21%21%21"]Lapi[/URL] zbiera na operację. Może ktoś Mu dorzuci grosik.
-
Przepraszam Aza za offa. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192867-Lapi...-operacja-lada-chwila.-Brakuje-kasy-%28%21%21%21%21%21%21"]Lapi[/URL] zbiera na operację. Może ktoś Mu dorzuci grosik.
-
Przepraszam Rumek za offa. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192867-Lapi...-operacja-lada-chwila.-Brakuje-kasy-%28%21%21%21%21%21%21"]Lapi[/URL] zbiera na operację. Może ktoś Mu dorzuci grosik.
-
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Przepraszam Sonia za offa. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192867-Lapi...-operacja-lada-chwila.-Brakuje-kasy-%28%21%21%21%21%21%21"]Lapi[/URL] zbiera na operację. Może ktoś Mu dorzuci grosik. -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
Cajus JB replied to red's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za offa. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192867-Lapi...-operacja-lada-chwila.-Brakuje-kasy-%28%21%21%21%21%21%21"]Lapi[/URL] zbiera na operację. Może ktoś Mu dorzuci grosik. -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Off [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192867-Lapi...-operacja-lada-chwila.-Brakuje-kasy-%28%21%21%21%21%21%21"]Lapi[/URL] zbiera na operację. Może ktoś Mu dorzuci grosik. -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Fajnie masz Asiaczek. :lol: Off [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192867-Lapi...-operacja-lada-chwila.-Brakuje-kasy-%28%21%21%21%21%21%21"]Lapi[/URL] zbiera na operację. Może ktoś Mu dorzuci grosik.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Bezdomny Pusio z krwiakiem w uchu cierpi Już po operacji!
Cajus JB replied to Temida's topic in Kotki już w nowych domach
Zapisuję się do Pusia. -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[quote name='ilon_n']NIE jesteś. Sam to udowodniłeś, więc ja już nie muszę niczego dowodzić. Problemy mam, ale wyłącznie ze zdrowiem mojej suni, dzięki tobie. To zrozumiałe. Nie masz powodów do wstydu za mnie. Zakończ tę nie fair grę w ping-ponga. Twoje 'vice versa' nie miało/ma podstaw. Trollujesz w ten sposób już trzeci wątek, na którym jestem obecna. Ty masz widocznie problem i do niego wracasz.[/QUOTE] Wątek ja założyłem. Wybacz, ale to raczej Ty tu jesteś gościem. Twoja sunia choruje bo ma nadwagę, jest wiekowa i w typie rasy. Nie szukaj we mnie winnego tych problemów. Pogódź się z przemijaniem. I nie win mnie na forum za swoje wszystkie osobiste porażki bo ja Tobie życia nie układałem. Sama to robisz. -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[quote name='ilon_n']Sprostuję, na początek bądź fair wobec zwierząt, Cajus JB ..[/QUOTE] Jestem. Ale to Ty masz problem i do niego wracasz. Usilnie chcesz coś udowodnić. Ja przynajmniej nie wstydzę się znajomości z Tobą, tak jak Ty ze mną. I to jest Twoje pojmowanie fair. -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Nie da się ukryć. :lol:- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with: