-
Posts
6347 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cajus JB
-
Chora łapa+silny charakter=eutanazja. BENIU ZNALAZŁ DOM
Cajus JB replied to LILUtosi's topic in Już w nowym domu
[quote name='marysia55']Lordzik, musi byc OK[/QUOTE] Tak Lord. Ma być dobrze i ok. -
było: "Jamniczka szuka domu!" -już nie szuka, znalazła :)
Cajus JB replied to zoja.'s topic in Już w nowym domu
Miło Ciebie widzieć goniu. Dogo jest za małe dla Ciebie. zoja. dasz sobie radę. Jak uda się tym czas to można spokojnie ściągnąć cioteczki do ogłoszeń, allegro. I Belka znajdzie domek. -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
Cajus JB replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Grand trzeba by kogoś tu ściągnąć. Jak bedziesz miał niewiele to może jeszcze ktoś zajrzy do głębi portfela i coś dla Ciebie znajdzie. Dokładam 20 do deklaracji. Teraz wynosi ona 40. -
DONka w amoku! Ostatnie tchnienia... WROCŁAW Ma dom
Cajus JB replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
Żeby tak chociaż raz na dwa dni był telefon lub zapytanie. To by na pewno właściwy człowiek się znalazł. -
I jeszcze raz do góry.
-
Kangurek- skatowane szczenię - MA SWÓJ DOM !
Cajus JB replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Allegro faktycznie można wyciągnąć na nk. Kangurek z groźbą amputacji powinien przyciągnąć uwagę. -
Wieczorem podnoszę akcję. Kto ma wolne złotóweczki?
-
Grom ma swój dom po latach tułaczki, trzymamy kciuki! Powodzenia
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Może Grom stara się przywołać psy które zna. Te ze schronu. Próbując ustalić gdzie jest? A micha do góry dnem to faktycznie zagadka. Bo od jedzenia to rozumiem. Ale od wody? Może same miski mu nie pasują. W schronie miał cały czas te same? A daszek budy spadzisty? Bo niektóre psy lubią załatwiać się pod górkę. Tak mi się przynajmniej wydaje. Oby chłopak sporządniał. -
Podtrzymuję trzymanie.
-
Nie wiem co Juras przeszedł w życiu i w schronie. Ale z tego co piszesz brygida to wygląda tak jakby się bał zaznaczyć swój teren z obawy przed innymi psami. A u Ciebie czuje się super bezpiecznie. Ale to tylko moje odczucie. Nie jestem ekspertem. Jesteś dla Niego aniołem i nikt nie uważa, że robisz coś nie tak. Po prostu chcemy pomóc.
-
[quote name='agata51']lilk_a, kaska już poszła albo pójdzie jutro. Widzę, że lilk_a to sowa (witaj w klubie!), ale Cajus JB? :crazyeye:[/QUOTE] Mi się zegarek przestawił. Funkcjonuję od południa do rana. Do góry Dżeki.
-
Kto może pomóc w ogłaszaniu Eli? Do góry maleńka.
-
Czarny i Kitka dzięki Wam, u Murki . Czy ich los się odmieni?MAJA DOM
Cajus JB replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Ra_dunia piękny banerek. Może ta P. Mirosława to jakaś znajoma kogoś? Może na innym forum jest apel i wpłata pochodzi z niego? Kajtek i Dino mają wpłaty, stałe deklaracje z nk. A może po prostu brak nicku. -
Ale się Cioteczki rozpisały. Ale sama widzisz brygido, że to nie jest brak zaufania tylko potwierdzenie, że Jurasek i Ty macie przyjaciół, którzy zawsze pomogą. Jeśli chodzi o jedzenie to zmiana może powodować takie rzadkie qoopy. Ktoś gdzieś radził aby je wynosić na trawniczek. Chociaż tu może być trochę problem. Na pewno te miejsca trzeba super dokładnie wyczyścić. Nie wiem, ale takie wznoszenie i częstsze spacery, jeśli to możliwe, powinny coś dać. Wizyta u weta to pewnie formalność, ale zawsze warto. Jurasek nie jest młodym psem. Wspaniale się Nim opiekujesz i na pewno za jakiś czas wszystko będzie dobrze.
-
Do góry Elu. Po domek i więcej ogłoszeń.
-
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
Cajus JB replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Jak najgłośniej Grand. -
Czarny i Kitka dzięki Wam, u Murki . Czy ich los się odmieni?MAJA DOM
Cajus JB replied to kaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bjuta']Cajus JB ma specjalizację w wyciąganiu dwupaków ;) Nam w Zabrzu pomógł wypchnąć do luksusowego hoteliku Dina i Kajtka! Dzięki Kochany(a)! :loveu:[/QUOTE] Dwupaki i staruszki. Mam taki sentyment bo kilkanaście lat miałem wspaniałą parę. Forma męska jest poprawna. Powodzenia w dalszych poszukiwaniach. -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
Cajus JB replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Zapraszamy chętnych do zapewnienia Grandzikowi ciepłego kącika. -
[quote name='lilk_a']e tam ...jakie rano ... idę spać :sleeping:[/QUOTE] Drugie podejście. Dzień dobry Dżeki. Hop do góry.
-
było: "Jamniczka szuka domu!" -już nie szuka, znalazła :)
Cajus JB replied to zoja.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zoja.']Dlaczego nikt do Ciebie nie dzwoni, Belczko? :([/QUOTE] Właśnie prosimy o telefony. -
Czarny i Kitka dzięki Wam, u Murki . Czy ich los się odmieni?MAJA DOM
Cajus JB replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Zaznaczam wątek Edit [B]DEKLARACJE STAŁE[/B] :loveu: 15 zł -[COLOR=Blue] [COLOR=Black]kaa[/COLOR][/COLOR] ( post 10 ) 20 zł - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/86586.html"]sonikowa[/URL] ( post 13 i 117 ) 20 zł - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/94313.html"]TERESA BORCZ[/URL] (post 40 i 115 ) 50 zł - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/92291.html"]ketunia[/URL] ( post 46 ) 30 zł - pani Jola W z nad morza - kontakt przez [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/82425.html"]kaa[/URL] ( post 49 ) 30 zł - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/97974.html"]UBOCZE[/URL] ( post 50 + 116 ) 20 zł - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/10258.html"]kivik[/URL] ( post 59 ) + 15 kg suchej karmy - jeśli będzie potrzebna 10 zł - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/34376.html"]Kuba P[/URL] ( post 75 ) 20 zł - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/8051.html"]jotka[/URL] ( post 94 ) 10 zł - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/20526.html"]justine.[/URL] ( post 113 ) 70 zł - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/94384.html"]katarzyna005[/URL] ( post 121+ 193 ) 10 zł - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/85950.html"]Jolanta08[/URL] ( post 138 ) 20 zł - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/98372.html"]Monika z Katowic[/URL] ( post 139 ) - od grudnia 10 zł - pani Aneta z Gdynie przez [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/25427.html"]Poker[/URL] ( post 154 ) 50 zł - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/17519.html"]Sabina02[/URL] ( post 155 ) 60 zł -[COLOR=Black]zachary[/COLOR] ( post 177 i 187 ) 50 zł -[COLOR=Black]Cajus JB[/COLOR] ( post 192 ) 15 zL- MagdaNS ( post 200 ) [B]czyli[/B] [B][SIZE=6]510 [/SIZE] brakuje [SIZE=6][COLOR=Red]140[/COLOR][/SIZE][/B] [B]DEKLARACJE INNE[/B] :loveu: 30 zł - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/40884.html"]KrystynaS[/URL] przez pół roku ( post 61 ) 10 zl - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/65348.html"]justysiek[/URL] przez 3 miesiące ( post 104 ) 20 zł - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/7144.html"]jadwiga[/URL] przez pół roku (post 123 ) [B]DEKLARACJE JEDNORAZOWE[/B] :loveu: 25 - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/91722.html"]kasiek12[/URL] ( post 36 ) ( post 128 pot wpł ) "coś" - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/18557.html"]Saksana[/URL] ( post 62 ) 30 -[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/86110.html"] Bjuta[/URL] ( post 160+ 198 ) 10 - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/18705.html"]maciaszek[/URL] (post 162 ) 20 - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/84069.html"]Gonia13[/URL] (post 167 ) 20 - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/84010.html"]Joanna Karasiewicz[/URL] ( post 169 ) 5 - P. Magdalena z Częstochowy ( post 128 pot wpł ) 50 - Kiara ( post 101 pot wpł ) 30 - Jola ( post 128 pot wpł ) 10 - Jona ( post 185 pot wpł ) 50 - MagdaNS ( post 200 ) [B]DEKLARACJE INNE [/B]:cool1: " za dwa miesiące zobaczymy co da się zrobić" - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/93831.html"]scorpio133[/URL] ( post 77 z 8.XI ) połowa bazarku - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/88693.html"]Dzika_Figa[/URL] ( post 156 ) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/76399.html"]Julie[/URL] da rzeczy na bazarek, ale prosi o pomoc w wystawieniu go ( post 105 ) Uzupełniłem sprawdziłem co mogłem i mam nadzieję, że wszystko się zgadza. Moja deklaracja jak wynika z rachunków na razie 50 zł Bardzo ładna para z Kitki i Czarnego Edit 12.59 -
I znów do góry chłopaku z samego rana.