-
Posts
6347 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cajus JB
-
Na pierwsze Pytanie umiem odpowiedzieć częściowo. Ela gryzła przewody i mogła sama sobie zaszkodzić. Nie udało się Jej zorganizować tym czasu. Ani klatki. ( w Twojej sytuacji ivette nie umiem odpowiedzieć ) Co do drugiego pytania nie umiem odpowiedzieć wcale bo nie spotkałem takiego wątku. Mogę napisać tylko, że Magdziak jest domem tymczasowym fundacji i co do wolontariatu w fundacji nie wiem. Magdziak założyła wątek na jakich zasadach też nie wiem. Czy bez fundacji , czy z nią.
-
Tu jest problem. Tylko szelki. Ela nie umie chodzić na smyczy. Dlatego to tak bardzo skomplikowane.
-
Oczywiście, że tak. Oby się wszystko udało. Jest śliczna.
-
Chyba i tak nic nie da się zorganizować. Według planów jutro po południu ma być wyjazd. Trasę z Łodzi do Torunia ja zapewniam.
-
Na chwilę obecną aktualna jest tylko trasa przez Łódź. Bardziej skomplikowana i stresująca dla Eli. Mam nadzieję, że będzie dobrze.
-
Nie wiem jaki jestem. Nikt sam siebie nie oceni. Nie jest to wątek Eli, ale odpiszę tutaj. Ela została skazana za podpis w sygnaturze Magdziaka. Za podpis. Za cztery słowa. Została skazana na porzucenie wątku. Ponieważ nie należę do żadnej organizacji, a interesuje mnie tylko dobro zwierząt, postanowiłem pomóc Eli tak jak osoby, które są z Nią od początku. Nie będę wymieniał nicków bo to bez sensu. Na wątku Eli widać wyraźnie kto Jej pomagał dlatego, że potrzebowała pomocy. Dobro psa jest dla mnie ważniejsze od podpisu. Najważniejsze. Teraz mogę pisać tylko za siebie. Wiedziałem doskonale co robię. Jestem dorosłą osobą. Pisałem już to na wątku Eli. Ona nie ma na pyszczku loga. To pies taki jak każdy inny. Potrzebujący pomocy od ludzi o dobrych sercach. Szkoda, że tak mało było Ich na wątku kiedy była potrzeba. O hoteliku mogliśmy tylko pomarzyć i liczyć, że nasze ogłoszenia sprawią, że ktoś pokocha Elę. Niestety Ela okazała się zbyt problematyczna. Trafiła do schronu. Odpowiedź brzmi. Tak. Wiedziałem gdzie jest Ela. Zaufałem na słowo. I cały czas wiedziałem, że się nie mylę. Nie myliłem się. Postanowiłem dać Eli dom tymczasowy bo są tysiące małych psów, bezbronnych, zwykłych psów w schroniskach. Miał to być dom tymczasowy z nastawieniem na dom stały. Nastawienie znikło. Teraz Ela miałaby mieć u mnie dom stały i tylko stały. Adopcja odbywa się poprzez schronisko i z nim podpisuję umowę. Dzięki olbrzymiej uprzejmości schroniska. Dobro psa jest tym czym się kierowałem. Teraz z perspektywy czasu jestem pewny, że dla Eli zrobiłem dobrze. W nie najlepszy sposób i jestem tego świadom, ale dobrze. Dla mnie Ela to malutka sunia bez domu, który chcę Jej ofiarować. Chcę dać Eli największy dar. Kochający dom. Kieruję się sercem. Bo uważam, że je mam i mogę Eli ofiarować.
-
Dzień dobry Kornelio.
-
Jaki zadowolony. Widać, że mu się podoba.
-
Byle kotek nie ucierpiał na tych szaleństwach.
-
STAREŃKA ŚNIEŻKA....odebrana przez właściciela
Cajus JB replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Ja pytam o Śnieżkę. -
było: "Jamniczka szuka domu!" -już nie szuka, znalazła :)
Cajus JB replied to zoja.'s topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że zdrowie Jej dopisuje? -
Umierał w schroniskowej budzie-teraz w dt. Za TM
Cajus JB replied to anett's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Już jestem. Dziś nadrabiam zaległości. Jutro zacznę sprawdzać i robić ogłoszenia. -
Chora łapa+silny charakter=eutanazja. BENIU ZNALAZŁ DOM
Cajus JB replied to LILUtosi's topic in Już w nowym domu
To dobrze, że już je więcej I jeszcze sobie wycieczki urządza. Może jakiś z obserwatorów się zainteresuje? -
Ck Wrochem, żywiołowy staruszek bez oczka MA DOM :):):):)
Cajus JB replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
Długo mnie nie było. Mogę dorobić kilka ogłoszeń we wtorek lub w środę w nocy. -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
Cajus JB replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Długo mnie nie było, ale cieszę się, że wszystko się udało. Pozostaje szukanie domku. -
na Świat patrzę sercem, a Ty? Piękny niewidomy Beri czeka :( Zabrze.
Cajus JB replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za maile, obserwatorów i za telefony, a największe kciuki dla Beriego . -
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
Cajus JB replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Udało mi się zajrzeć do Remika. W ogłoszeniach mogę pomóc. tylko nie wiem czy mu nie przydałby się jeszcze jakieś specjalne na specjalnych stronach. Nie wiem czy robić Remikowi ogłoszenia? Jeśli tak. To pod koniec tygodnia mogę zrobić te normalne. -
Mój Roki też miał problemy z tylnymi łapami. Pół roku było lepiej i potem nawrót niedowładu. Doszły do tego przednie łapy i niewydolność organów wewnętrznych. Mam nadzieję, że Lord będzie sobie radził jak najdłużej. Lord I Tytus mają miejsce w Twoim sercu, a to największy dar jaki można dać psu.
- 1131 replies
-
- amstaff
- pies w potrzebie
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Cajus JB replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jestem już na stałe. Mogę 10 stałych tylko dorzucić. Na razie więcej nie mogę pomóc.