Tutaj nikomu się nie znudzi i myślę, że florida_blue doskonale o tym wie. Chociażby wzmianka na pewno byłaby mile widziana. Tylko po tym co stało się na wątku Eli lepiej to rozumiem. Sam zataiłem część wiadomości o Eli i cokolwiek później napisałem moja wiarygodność upadła. I wiem , że cokolwiek napiszę każdy będzie się temu przyglądał.
Ktoś informował, że zna Kasię i zna weta do którego chodzą. Tyle czasu nikt nie sprawdził tej informacji o wecie. Może to by coś wyjaśniło?