Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Przydałoby się kilka jednorazowych. Nawet niewielkich na zapas.
  2. Oby się trafił wreszcie kochający domek Rudzikowi.
  3. Dżeki potrzebuje fachowego domku. Ale czy taki się znajdzie? Prędzej hotelik, ale skąd deklaracje?
  4. Warto by po operacji coś ruszyć.
  5. Szkoda, że jeszcze nic się nie ruszyło.
  6. Oj długi ten odpoczynek. Ulka na pewno się należy po tym wszystkim co robi.
  7. Mam jednak za duzo problemów ostatnio. Nie mogę się wyrobić. Jest mi głupio już nie obiecuje tylko jak zrobię to wkleję.
  8. Nie ma co. Prezentuje się wspaniale w nowym domku.
  9. Znajdzie się dom dla Lorda na pewno.
  10. Tutaj nikomu się nie znudzi i myślę, że florida_blue doskonale o tym wie. Chociażby wzmianka na pewno byłaby mile widziana. Tylko po tym co stało się na wątku Eli lepiej to rozumiem. Sam zataiłem część wiadomości o Eli i cokolwiek później napisałem moja wiarygodność upadła. I wiem , że cokolwiek napiszę każdy będzie się temu przyglądał. Ktoś informował, że zna Kasię i zna weta do którego chodzą. Tyle czasu nikt nie sprawdził tej informacji o wecie. Może to by coś wyjaśniło?
  11. Dziś jeszcze sprawdzam wątki na których jestem. Mam tydzień zaległości.
  12. Ktoś kto pokocha Kangurka, pokocha Go z miłości.
  13. To dobrze, że udało się połączyć wyjazd.
  14. Zawsze łatwiej jest pomóc psu jak wiadomo co mu dokładnie dolega. Florek wiadomo na co choruje. To już bardzo dużo.
  15. To dobrze, że Saba o Gucio mają się dobrze.
  16. Faktycznie stan konta jest rewaluacyjny. Warto pomóc innym psiakom.
  17. Zaglądam do psiaka. Ogłoszenia powinienem niedługo zrobić.
  18. Szkoda, że tylko jedna osoba się odezwała. Może jeszcze jakaś dziś albo jutro się odezwie?
  19. [quote name='gonia66']SUper pomysl...dziekujemy niezawodnemu Cajusowi:)[/QUOTE] A to pomysł TERESY nie mój.
  20. Dodałem do siebie Uszatka [URL]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/667[/URL]
  21. Jestem zmuszony zmienić swoja deklarację. Rodzina mi się powiększyła. Doszły cztery łapki Eli. Tak więc moja deklaracja teraz to 19 złotych na miesiąc. Wpłacę brakujące 12 i przepraszam za kłopot.
×
×
  • Create New...