Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Ładna psina. Ile jeszcze takich biedactw będzie i kiedy to się skończy.
  2. Jestem już normalnie u Largo. Na razie podniosę. Trzeba poważnie myśleć o konkretnej pomocy.
  3. Dawno mnie nie było. Niestety nie mogłem. Poproszę dokładne dane do przelewu na pw.
  4. Tytus To bardzo ładny pies. Urokliwy. Ktoś powinien się Nim zainteresować. Jest w dobrej formie. Wiek nie powinien Tytusa skazywać na nie adaptacyjność.
  5. Dawno mnie nie było. Banerek mogę zrobić jutro wieczorem jeśli potrzebny. Mogę też robić ogłoszenia Chojrakowi jak będzie potrzeba.
  6. Może Jego opiekun nie chce Go szukać. Skoro to pies myśliwski to Jego opiekun mógł należeć do ściśle określonej grupy ludzi. A na przykład myśliwi raczej nie rozstaja się ze swoimi psami. Chyba że to człowiek bez serca i Go wymienił. Żal mu było i zostawił psa.
  7. Zaznaczam wątek. Postaram się przeczytać jak najszybciej o Niedźwiadku.
  8. Nie czytałem jeszcze wątku, ale bardzo długo się tu wybierałem. Na razie mam sporo deklaracji i na chwilę obecną nie mogę w ten sposób pomóc. Natomiast mogę robić ogłoszenia. Nie wiem czy są? Ale jak będą potrzebne to zgłaszam swoją gotowość.
  9. Długo mnie nie było. Ale widzę, że Muki ma wspaniałą opiekę. Szkoda z tym PKP, ale jakiś towarowy zgubił szyny pod sobą. W sprawie wypadku to nie sądzę aby to był but. Chociaż wszystko jest możliwe.To mogło być też coś o większej energii. Taką energię ma na przykład koniec pałki lub coś podobnego. Słodziak z Niego niesamowity.
  10. Ciepełko zawsze lepsze od chłodziku. Mam nadzieję, że z przeprowadzką nie będzie problemów.
  11. Zaglądam Do Spajkusia co u Niego słychać?
  12. Przepraszam, że wystawiłem wszystkich na czekanie. Sprawę transportu mam dopiętą praktycznie do końca. Jest to jednak trasa długa i bardzo stresująca dla Eli. Dziś pojawiła się inna opcja. Transportu bezpośredniego do Torunia. Nie wiem czy się uda, ale na pewno byłaby to opcja mniej stresująca dla Eli. W tej sprawie czekam za wiadomościami. Dziękuję wszystkim za miłe słowa. Chciałbym aby dobro zwierząt było zawsze na pierwszym miejscu. Jesteśmy tu dla Nich I po to aby Im pomagać.
  13. Wiadomo, że Elę zabieram do siebie. I chciałbym potwierdzić, że nie przestanę dociekać prawdy o Partyzancie i o innych psach, o których nadal nie ma informacji. Postaram się odszukać nowe linki do wątków, które podawałem wcześniej. Ostatnio robię dużo ogłoszeń na wielu stronach mogę szukać Partyzanta na wielu stronach ogłoszeniowych.
  14. Znalazłem sobie.
  15. Nadal staram się o dograć transport? Za dnia będę w pracy i niewiele załatwię. Gdzie jest Ikea w Łodzi na Pabianickiej i jak to daleko od Łódż Kaliska dworca? Bo na mapie nie mogę znaleźć dokładnie?
  16. Sprawdziłem sobie trasę przejazdu i pociągi. Nie jest źle.
  17. Być może mam transport do Łodzi najprawdopodobniej w weekend. Tam musiałbym jakoś dojechać. Jakieś inne propozycje?
  18. Właśnie podjąłem decyzję. Nie mam swojego transportu. Muszę go zorganizować.
  19. Ela zasługuje jak każdy pies na szansę. Na kochający dom. Nie na miskę i opiekę, ale na miłość. Tego najbardziej potrzeba wszystkim psiakom.
  20. Siedzę po nocach polecając, ogłaszając starając się pomóc. Najlepszą pomocą dla psa jest dom. Kochający dom. Postanowiłem dać Eli bezpłatny dt. może się w Niej zakocham i zostanie u mnie na stałe? Kiedy rejestrowałem się na dogo zrobiłem to dla Funki. Psinki po wypadku, której nikt nie chciał. Która nie trzymała potrzeb fizjologicznych. Nikt Jej Nie zechciał w Polsce.Trafiła do Niemiec Do kochającego Domku. Nie pomogłem Jej. Zarejestrowałem się aby pomagać. I Eli pomogę. Będąć dla Niej dt lub być może kochającym ds.
×
×
  • Create New...