[quote name='ivette3']Mam wrażenie ,że fundacja znów coś spaprała a Ty obrywasz.Więc powiem tak.Jutro, a w zasadzie już dzis, o ile dobrze zrozumiałam, czeka Cię podróż .Dobrej nocy Cajus i wracaj tu z Elą szczęśliwie. I nie pozwól sobie odebrać wielkiej Twojej i tylko Twojej zasługi w uratowanym losie tej psinki,przez ......[/QUOTE]
Dziękuję ivette.
Były i inne osoby chcące pomóc.
Koszt tej zasługi jest ogromny. Zbyt duży.