Nie będę się na razie wypowiadał. Dla zainteresowanych byłem znajomym i jednym z darczyńców BZW. Kiedy zacząłem zadawać niewygodne pytania zostałem wyrzucony ze znajomych.
Ale chciałbym coś uściślić. Kiedyś BZW byliśmy w dobrych kontaktach. Z tego co mi wiadomo. Masz pokój izolatko wy. Praktyką było jednak, że koty spędzały w nim góra dwa dni. Inna sprawa mnie interesuje. Jeśli Rumcajs przebywa w sypialni jako pokoju izolatko wym to gdzie przebywają przyzwyczajeni do niego rezydenci? Nie raz pisałaś, że jest to pokój otwarty i rezydenci w nim nocują ( kilka kotów ). [B]Zmienili swoje przyzwyczajenia? I czy jeśli na przykład są tak nadal przyzwyczajeni jesteś w stanie skutecznie izolować ten pokój przed Nimi. [/B]
Mam tylko nadzieję, że Rumcajs niczego nie złapie lub nie osłabi Go inna choroba jak nieraz bywało przy większej ilości chorych kotów. Nie zapomnij o kotach podwórkowych, których też jest kilka.