-
Posts
6347 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cajus JB
-
Nitka odeszła. Dziękuję za pomoc w Jej leczeniu.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzięki vena&vivi za transport. -
Dusia teraz Misia pojechała do nowych opiekunów. Ma dom.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[quote name='ilon_n']A może kiedyś dla odmiany weźmiesz z sobą Kairę a Dusia zostanie w domu?? ;) Ciekawe co klient powiedziałby na takie zwierzę?[/QUOTE] Jak jakiś nie będzie chciał się rozliczyć to wezmę Kairę. [quote name='__Lara']Jasne, to będzie jutro allegro, zapisuję w notesie. Wspaniałe ma zdjęcia, musi się ktoś zakochać :D[/QUOTE] Dzięki _Lara [quote name='vena&vivi']ilon czy ślepaczek ma wątek??[/QUOTE] Dziś Mu założymy. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Spajkuś to prawdziwy przystojniak. -
Kto chętny dołożyć Kubie na drogę do nowego życia.
-
Ale pomogłaś innym psiakom Szarotka. One też potrzebowały.
-
Kuba jedzie w czwartek. Zostały dwa dni. Kto pomoże Kubie dojechać do nowego domu.
-
Dusia teraz Misia pojechała do nowych opiekunów. Ma dom.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Przepraszam. Wczoraj zmęczenie wzięło górę. Dziś uzupełnię info. Dusiak jest ze mną. Te wycieczki zaczynają się Jej podobać. Nawet pilnuje już mieszkania mojego klienta. -
Bardzo się przyda. Dziękuję [B]Maruda666[/B]. Zaraz wyślę numer konta.
-
Myślę, że zostawić i proponować inne benki. Na transport potrzeba około 500 zł. To droga opcja, ale bezpośrednia i jedyna jaką mamy. Od domku mamy już 200 zł. Trzeba dozbierać resztę.
-
Domek trafił na ogłoszenie Kuby w necie. Na które dokładnie nie wiem.
-
Jeśli ktoś zechciałby wesprzeć transport Kuby proszę o zaznaczenie tego na wątku lub wysłanie pw do mnie. W nocy będę rozsyłał numer konta do wpłat. Domek jest bardzo obiecujący i Kuba będzie miał tam wspaniałą opiekę i naprawdę sporo przestrzeni. Dzięki GoniaP za Wasze zaangażowanie.
-
Zdjęcia Kuby piękne. Dziękujemy mariamc. Miło widzieć nowe osoby na wątku. Dziękujemy za każdą pomoc.
-
Nitka odeszła. Dziękuję za pomoc w Jej leczeniu.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jestem po rozmowie telefonicznej. Nitka opuściła koszyczek i położyła się w pobliżu. Oczywiście kocyk został zabrany ze sobą. Pewnie szybko do koszyczka wróci jak doceni jego zalety. Jeśli chodzi o inne psiaki to jest raczej bezkonfliktowo. Chociaż jest mały zatarg z jamnikiem i jednym ze szczeniaków. Ustalanie hierarchii na pewno trochę potrwa, ale nie powinno dochodzić do jakiś wielkich spięć, tym bardziej, że Nitka nie da sobie podobno w kaszę dmuchać i jest bardzo dziarska. Miseczki z wodą są rozstawione po całym domu. To samo miski z suchą karmą. Natomiast do mokrego jedzenia każdy psiak ma swoją i tu też nie powinno być problemu. Wizyta u weterynarza będzie w środę i jak będą jakieś informacje o Nitce to na pewno umieszczę na wątku. Dostałem tak na szybko dwa zdjęcia na telefon. Nieco później je załaduję. Przede wszystkim wielkie podziękowania dla ilon_n za wypatrzenie Nitki i prowadzenie wątku, wyprawkę i właściwie załatwienie wszystkiego. Dorothy za przeprowadzenie wizyty przed adopcyjnej i przyszłe odwiedziny w domu Nitki. vena&vivi za bezpieczne i tanie przewiezienie Nitki do Jej nowego domku. Jamniczej Skarpecie za wkład finansowy w transport Nitki. Wszystkim dziękuję za pomoc w szukaniu dla Nitki domu i obecność na wątku. Toruńskiemu schronisku za nieodpłatną adopcję i współpracę. A największe Pani Teresie za przygarnięcie pod swój dach toruńskiej Nitki. I za opiekę nad Nią do końca Jej dni. -
Nitka odeszła. Dziękuję za pomoc w Jej leczeniu.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzięki vena . Dzięki Dorothy. Wieczorem zadzwonię do nowego domku Nitki po informacje. Edit Czekamy na relację z podróży. I będziemy czekać na zdjęcia z nowego domku. Teraz czas na sofę w kolorze orange, kawę z mlekiem i oczywiście spacerki z psiakami. -
Nitka odeszła. Dziękuję za pomoc w Jej leczeniu.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A miałem już nie mieć podnoszonego dziś ciśnienia.:loveu: -
Nitka odeszła. Dziękuję za pomoc w Jej leczeniu.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Co, gdzie, jak i kiedy? Mam nadzieję, że to nie moje konto. Bo bym się zdziwił. Na szczęście pin zna poza mną tylko jedna osoba. :evil_lol: -
*FPR-ZwP* - Roxi - za TM [*]
Cajus JB replied to Niewiasta_21's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wielkie dzięki polubek. -
Dusia teraz Misia pojechała do nowych opiekunów. Ma dom.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Oczywiście kawy z mlekiem. Jesteśmy z Dusią u mnie. Podróż minęła spokojnie. Mała zrozumiała, że jak się położy na dnie transporterka to będzie miała fajnie i wygodnie. -
*FPR-ZwP* - Roxi - za TM [*]
Cajus JB replied to Niewiasta_21's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jestem tylko z telefonu. Nic nie mogę zrobić. Ktoś może podesłać link do wątku ilon_n Resztą się już zajmę. -
Dusia teraz Misia pojechała do nowych opiekunów. Ma dom.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[quote name='ilon_n']Dobrze, ciśnienie zostawiam w spokoju, a przynajmniej postaram się. A to ostatnie marzenie w kolorze orange jest całkiem namacalne.. :D[/QUOTE] Obiecanki - cacanki ( gdzieś już to dziś zostało napisane ). Nie jest to mój ulubiony kolor. Wolę bardzie stonowane kolory. Bliżej kawowych jeśli mam wybór. -
Nitka odeszła. Dziękuję za pomoc w Jej leczeniu.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziękujemy bardzo Jamniczej Skarpecie. Ja teraz nie mogę. Będę mógł dopiero wieczorem. Jestem ciekaw jak mija podróż. Napiszę i zobaczymy czy będą wieści. -
Dusia teraz Misia pojechała do nowych opiekunów. Ma dom.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[quote name='ilon_n']Zawsze mogę podnieść Ci jakoś ciśnienie ;) a Twoje marzenia są w zasięgu .. powiedzmy .. osobistej sofy ..[/QUOTE] Wolę aby moje ciśnienie zostało na dotychczasowym poziomie. Osobista sofa to też marzenie. -
Widziałem piaskownicę niedaleko to i łopatka się znajdzie. A poważnie. Są małe łopatki takie właśnie dziecięce. Muszę sobie taką zorganizować.
-
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
W nocy uporządkuję wątek -
Dusia teraz Misia pojechała do nowych opiekunów. Ma dom.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[quote name='ilon_n']Tak, coś znam, w sam raz dla Ciebie, po prostu śpij w nocy ;) A tak awaryjnie spróbuj RedBulla, tylko nie wzleć za wysoko, bo smyczek nie starczy..[/QUOTE] Takie wynalazki są słabsze od kawy jaką piję :diabloti:. Sen to rarytas dla mnie, o którym mogę pomarzyć :evil_lol:.