Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Weź łopatkę :lol:. Ja dziś rano jedno w dłoni wynosiłem :oops:. Co by sąsiedzi pism nie pisali :angryy:.
  2. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Dusia to też sliczna sunia, na pewno znajdzie dom! Grunt to masa ogłoszeń. A może w jakiejś gazecie toruńskiej...tylko trzeba uważac aby pies teraz nie miał byc prezentem dla dziecka na wielkanoc...[/QUOTE] Robię ogłoszenia. Na liście mam anonse. I chyba znajomych w Nowościach.
  3. Wszystkie Maluchy źle znosiły jazdę samochodem. Dusia jest ze mną. Na moje psiaki nie ma jakiś wielkich reakcji. Grzecznie znajduje sobie miejsce i leży. Przy misce jest zaborcza. Wczoraj i dziś załatwiła się ładnie na dworze. Mamy robaczki, ale nic poważnego. Ktoś zna coś lepszego niż kawa:thinkerg:? Nie działa na mnie od kilku lat. A ja padam:help1::sleeping::help1:. :painting::painting::painting: I jeszcze raz :painting:
  4. [quote name='polubek']Cajus wiesz że taka pomoc też jest na wagę złota. dzięki[/QUOTE] Kiedyś mogłem znacznie więcej. Teraz prawie nie korzystam z komputera. Nie jestem ani na bieżąco, ani nie mam czasu na ogłoszenia. Dzięki za polecenie na nk.
  5. Dzięki [B]mariamc[/B] za informacje. Wiemy ile masz spraw i podopiecznych. Oni są najważniejsi.
  6. Nie ogarniam chwilowo niczego. Mam nadplanowy tym czas. Wczoraj jeszcze w nocy byłem w schronisku. Dziś mam nadzieję wszystko załatwię. Czas to mój coraz większy wróg ostatnio.
  7. Ja mam urwanie głowy. Mam nieplanowy tym czas. Nawet nie mam czasu przeczytać wątków. Wkleję Mandarynkę na nk. Tyle na razie mogę. Link [url]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/727[/url]
  8. W takim razie po prostu zaznaczyłem wątek Rufiego.
  9. Dziękujemy Jamniczej Skarpecie. Transport to koszty paliwa. Około 200 zł. Dziękujemy za każdą kwotę.
  10. Witam. Zostałem poproszony o banerek. W nocy go zrobię.
  11. Nie ma problemu gonia. Przejrzę wątek i uzupełnię pierwszy post.
  12. Na pewno tak będzie marysia. kas witaj u Spajkusia. Moria nie musisz za nic przepraszać. Masz wystarczająco sporo do zrobienia. gonia czy istnieje możliwość, wpisania przez Ciebie wpłat na Spajkusia od początku?
  13. Mnie oferuje teraz podopieczna. Dusia. Przepraszam za nieobecność na innych wątkach.
  14. Dzięki ilon_n. Plakat bardzo się przyda.
  15. Teraz o Zosi. Pojechała do domku w Tucholi. Znacie kogoś kto mógłby wykonać tam wizytę po adopcyjną. Patrząc na kilka zaznaczonych wątków widzę, że sporo psiaków wraca. Zosia pojechała do Państwa, którym wczoraj lub przedwczoraj odszedł piesek. To osoby w średnim wieku. Mam nadzieję, że pokochają Zosię i nie będę na Nią patrzeć przez pryzmat swojego poprzedniego psiaka. Ale różnie to bywa. Tym bardziej, że nie było wizyty przed adopcyjnej.
  16. Mnie wiadomości chodzą. Jak możesz to napisz na mój mail, a prześlę dalej.
  17. Umieszczę zdanie "Proszę daj mi domek" na końcu i myślę, że będzie dobrze.
  18. Jestem Dusia. Mała, kudłata sunia. Urodziłam się pięć miesięcy temu. Całe swoje życie spędziłam w ciasnym pokoju wraz z siostrą i bratem. Nie zaznałam miłości ani ciepła. Kiedy dobrzy ludzie znaleźli dom mojemu bratu wraz z siostrą zostałam wyrzucona jak śmieć na składowisko węgla. Tam miałyśmy umrzeć. Jednak ci ludzie nas odnaleźli. Nie mogli wziąć do siebie. Trafiłyśmy do schroniska. Odwiedzali nas, pokazywali, że życie to nie tylko ból i cierpienie. Znaleźli dla mojej siostry dom. Teraz jestem sama. Zabrali mnie do siebie, ale nie mogę z nimi zostać. Proszę daj mi domek. Oni mimo wielkich serc nie mogą mnie zatrzymać. Chciałabym mieć swojego opiekuna. Swoje zabawki, kocyk i miseczki. Jestem zaszczepiona i odrobaczona. Umiem chodzić na smyczy i wiem co to spacerek. Pomóż mi do końca zapomnieć o tym co przeżyłam.
  19. Kto mógłby przygotować/zmodyfikować tekst dla Dusi? Ja niestety nie mam czasu.
  20. Podnoszę. W nocy siadam do komputera i robię tylko ogłoszenia Dusi.
  21. Zaglądam na razie do Spajkusia.
  22. Dziękuję bardzo[B] marysia[/B]. [B]Jola_li[/B] oczyszczam skrzynkę. Wielkie dzięki za wszystko.
×
×
  • Create New...