Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Ja też uciekam. Będę zaglądał w ciągu dnia. Ramzes potrzebuje specjalistycznej opieki. Już samo to powinno być argumentem. Jeśli schronisko jest zdolne zapewnić Mu całodobową opiekę weta to ok. Jeśli nie to naraża życie Ramzesa. Może dołożyć Mu bólu i cierpienia. A to mija się z celem.
  2. Oby decyzja była mądra i dla dobra Ramzesa. Trzymamy kciuki.
  3. Wrzuciłem Maluchy do siebie na nk. [url]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/18/706[/url]
  4. Z jakim apelem mają być banerki?
  5. To ja w takim razie byłem w Carrefour. Tablica tam pewnie jest. Tylko nie wiem po co.
  6. Allegro poszło pod zdjęcia na nk. Mam nadzieję, że Wam się uda Go szybko wyciągnąć. Reszty nie będę komentował.
  7. Dziś ja rozpocznę dzień Kuby. Dzień dobry Kubie. Innym psom i Wam wszystkim
  8. Poczekam jeszcze kilka dni i zmienię tytuł.
  9. A są takie tablice w Toruniu? Kiedyś widziałem jaki problem stanowiło powieszenie plakatu adopcyjnego w sklepie zoologicznym.
  10. Małej też przydałby się jakiś plakacik.
  11. Ja uciekam. Jak pojawi się w nowych galeriach to będę to monitorował. W nocy jeszcze zajrzę.
  12. W podanych galeriach konto już jest.
  13. Jest już w kilku galeriach. Są pytania o pomoc finansową. Konto w takim momencie to skarb. Będzie dziś? Edit Doczytałem o koncie. Czekam w takim razie.
  14. Na początek nk [URL]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/705[/URL] Inne galerie [URL]http://nasza-klasa.pl/profile/19935621/gallery/album/2/322[/URL] [url]http://nasza-klasa.pl/profile/24461382/gallery/111[/url] Banerki [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181237-zmasakrowany-przez-inn*****-ledwo-A-yjAE-cy-bA-aga-o-pomoc"][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/7260/zmasakrowanypies2crop3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181237-zmasakrowany-przez-inn*****-ledwo-A-yjAE-cy-bA-aga-o-pomoc"][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/366/zmasakrowanypies1crop1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181237-zmasakrowany-przez-inn*****-ledwo-A-yjAE-cy-bA-aga-o-pomoc"][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/7317/zmasakrowanypies2crop1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181237-zmasakrowany-przez-inn*****-ledwo-A-yjAE-cy-bA-aga-o-pomoc"][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/1256/zmasakrowanypies2crop2.jpg[/IMG][/URL]
  15. Dzięki estote za plakacik. Przepraszam, że musiałaś szukać namiarów.
  16. Doczytałem o hoteliku. Mogę w domu wrzucić Go na nk i zrobić banerki. Macie już jakieś pomysły co do konta?
  17. Witam. Tak na razie tylko spojrzałem i nie doczytałem całego opisu. Co konkretnie zamierzacie? Leczenie w schronisku? Szukanie dt/hotelu na ten czas? Co dalej? Szukanie ds bo do schronu raczej wracać nie ma sensu. Warto uzupełnić standartowe informacje o psie bo to będzie potrzebne do każdych ogłoszeń i przy szukaniu pomocy. Jeśli to jest, a przeoczyłem to przepraszam.
  18. [quote name='Saphira'] Z Bydgoszczy były osoby na wątkach, ale muszę sobie przypomnieć kto. Można poszukac na mapie pomocy : http://mapapomocy.dogomania.pl/region.php?id=2 Dzięki Saphira. [quote name='malagos']A co, światełko w tunelu w tej Bydgoszczy?.. Dla innego pieska.
  19. Namiary mogą być na mnie. U Maluszków, Bambo, Małej Jamniczki.
  20. Kto może przeprowadzić wizytę w Bydgoszczy? Znacie kogoś?
  21. Kto może przeprowadzić wizytę w Bydgoszczy? Znacie kogoś?
  22. Kto może przeprowadzić wizytę w Bydgoszczy? Znacie kogoś?
  23. Dziękuję za zaproszenie. W nocy postaram się jakoś pomóc.
  24. Kto może przeprowadzić wizytę w Bydgoszczy? Znacie kogoś?
×
×
  • Create New...