[quote name='Saphira']
Z Bydgoszczy były osoby na wątkach, ale muszę sobie przypomnieć kto. Można poszukac na mapie pomocy :
http://mapapomocy.dogomania.pl/region.php?id=2
Dzięki Saphira.
[quote name='malagos']A co, światełko w tunelu w tej Bydgoszczy?..
Dla innego pieska.