-
Posts
6347 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cajus JB
-
19.05.2011 Rudzik odszedł za Tęczowy Most :(((
Cajus JB replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Witaj Bonsai u Rudzika. -
Dusia teraz Misia pojechała do nowych opiekunów. Ma dom.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Dzięki Aniu za informacje. Niedługo zrobię banerek. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/178958-ToruA-Potrzebny-tym-czas-dla-maA-ej-suni-Bardzo-pilne"][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/8972/dusiacrop1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/178958-ToruA-Potrzebny-tym-czas-dla-maA-ej-suni-Bardzo-pilne"][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/8902/dusiacrop2.jpg[/IMG][/URL] -
Zaksięgowały mi się wpłaty Maruda666 - 30 zł Saphira -100 zł jola_li - 20 zł Razem 150 zł W takim razie będzie jeszcze ANETTTA - 30 zł Kundelkowa Skarbonka - 50 zł Czyli następne 80 zł. Razem do to da 230 zł i 200 zł od przyszłego domku. Brakuje 170 zł. Za wszystkie wpłaty bardzo dziękujemy.
-
Dusia teraz Misia pojechała do nowych opiekunów. Ma dom.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Za 20 zł _Lara. Wielkie dzięki. Ja już spaceruję z Elą. Autobus przestał jechać pół godziny temu.:loveu: -
Dusia teraz Misia pojechała do nowych opiekunów. Ma dom.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Będę miał poślizg. Pisanie postów mnie spowalnia.:diabloti: -
Dusia teraz Misia pojechała do nowych opiekunów. Ma dom.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Tzn. kto? ;)[/QUOTE] ilon_n i Cajus JB. Bez różnicy kto dostanie pw z kontem. -
Dusia teraz Misia pojechała do nowych opiekunów. Ma dom.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Tak. Zawsze jakiś się znajdzie. Wracamy z Dusią. Po drodze jeszcze Ela i znów spacer z Dusią. I na koniec Kaira. Sunia i Roki też miały spacerki. Właściwie Dusia sporą część dnia spędziła z Elą, Sunią, Rokim i kotem Ladykiem. Zero konfliktów. Uczyła się dobrych manier. -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']Zrobiłam chłopakowi ogłoszenie na cafeanimal.[/QUOTE] Również wielkie dzięki. -
Dusia teraz Misia pojechała do nowych opiekunów. Ma dom.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Jasne Anka. Chyba że jutro pojawi się informacja, że zapadłem w sen zimowy. Tudzież odleciałem do ciepłych krajów. -
Jak będę znał kwoty to edytuję tytuł.
-
Dusia teraz Misia pojechała do nowych opiekunów. Ma dom.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[quote name='ilon_n']Cajus, dopatruję się w tym pierwiastka Twojego sabotażu - każdy zjedzony mebel to praca dla Ciebie! Zauważ, że Dusia zaczęła skubać moje łóżko dopiero po kilku wypadach z Tobą do pracy! Przekabaciłeś Ją!? O ile dziś znów nie zapadniesz w niedźwiedzi sen .. ;)[/QUOTE] Odbywa specjalne szkolenie. I dlatego mam niedźwiedzi sen abym nie słyszał jak to robi. -
Dusia teraz Misia pojechała do nowych opiekunów. Ma dom.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara'][B]Allegro Dusi: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=982784705[/URL][/B] ktoś chętny na wyróżnienie? :razz:[/QUOTE] Dziękujemy _Lara. My wyróżnimy allegro Dusi. -
Nie wiem ile bo rano nie miałem zaksięgowanej żadnej wpłaty. Może napiszcie mi pw to będę wiedział ile będzie.
-
Wasze schronisko to wspaniałe miejsce. Niby ten sam Kuba, a zupełnie inny. Dziękujemy mariamc.
-
Nitka odeszła. Dziękuję za pomoc w Jej leczeniu.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zdrowiej Dorothy przede wszystkim. Za informacjami i zdjęciami od Ciebie poczekamy. Ja i tak dziś zadwonię jak wypadła wizyta u weta. -
*FPR-ZwP* - Roxi - za TM [*]
Cajus JB replied to Niewiasta_21's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wyślę Roxi 25 zł z tego co mi zostało po Mai. Proszę nie podburzać do łokciowania mężczyzn bo się może upowszechnić. -
Odszedł Twój Przyjaciel. W Twoim sercu pozostaną te wszystkie miłe chwilę z Nim spędzone. Dałaś Mu największy dar jaki można ofiarować psu. Wspaniały i kochający dom. Coś czego Juraskowi nikt nie odbierze. Miłość i ciepło. Własny kąt i swojego człowieka. On zawsze będzie w Twoim sercu, a Ty w Jego. Kiedyś się znów spotkacie na wspólnym spacerze. Będzie na Ciebie czekał. I ja płaczę. Żegnaj Jurasku.
-
Myślę, ze nie chodzi o adopcję. Ale poczekajmy do wieczora. A to są linki do niemieckich stron ogłoszeniowych [url]http://www.animalaid.eu/cms/website.php?id=/zuhause-gesucht/hunde/huendinnen/jennycindy.htm[/url] [url]http://www.tiereinnotweltweit.de/index.php?topic=102.0[/url]
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dusia teraz Misia pojechała do nowych opiekunów. Ma dom.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[quote name='ilon_n']Ta Ślicznotka cichaczem obżera mi spód łóżka :lol:[/QUOTE] Ela zje całe. [quote name='ilon_n']A może ktoś zrobiłby banerek dla Dusi??[/QUOTE] Zrobię wieczorem / w nocy. -
Myślę, ze chodzi o zwykłe info. Zawsze nie problem znaleźć kontakt do schronu. W nocy wszystko wyjaśnię.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[B]amensalizm[/B] Dzięki za wszystko. -
Wybaczcie wy adoptowaliśmy ostatnio trzy psiaki i to bardzo mocno nas pochłonęło. Mam nadzieję, ze dziś już będzie spokojnie i załatwię sprawę Jenny i Cindy.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Konto rozesłane. Dziękuję wszystkim i zbieramy dalej. Prawda jest taka, że opcja transportu się zmieniła niestety na droższą. Samochód na benzynę. Dlatego koszt wzrasta nam do 600 zł.