Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Będę szukał dla nich dt w Toruniu wśród znajomych. Rozdzielimy je w tylko i wyłącznie w tym samym czasie. Tak aby obie miały kontakt z człowiekiem.
  2. Dzięki Inez za informację. mariamc powrotu do zdrowia życzymy. Gonia jak znajdziesz chwilę proszę o informacje o wpłatach i wydatkach abym mógł uzupełnić pierwszy post.
  3. Postaram się doczytać wszystko w nocy. Przepraszam, że teraz nie mogę.
  4. Dziękuję jola_li. Jak tylko będę miał potwierdzenie wpłaty umieszczę ją w pierwszym poście.
  5. Widzę, że bardzo dużo mnie ominęło. Będę musiał doczytać.
  6. Witajcie. Dostałem prośbę o zrobienie banerka. To aktualne? Za dwie godziny powinienem być przed komputerem to wykonam.
  7. Nie udało mi się dzisiaj zadzwonić. Zrobię to jutro.
  8. Do ludzi nie były agresywne. Teraz są bardzo nieufne. Będę widział więcej po rozmowie ze schroniskiem. Reakcji na inne psy nie umiem określić. To też można sprawdzić.
  9. Prędzej ich status był taki, że to ja byłem osobą, która je wy adoptuje. Teraz są w schronisku i to pewnie ono decyduje. Jednak nie sądzę by były jakieś problemy z Ich wyciągnięciem. Transport też jest możliwy w okolicy. A Bydgoszcz jest odwiedzana w miarę regularnie. Szczepienia dostaną w schronisku. Mi zostały 24 zł na Ich koncie. Będą góra średnie. Do kolana. Opłata schroniskowa nie jest duża jakby co. Najgorzej jest z Ich psychiką. Przeżyły coś strasznego. Zostały wyrzucone przez płot w nieznane sobie miejsce, a prędzej nie poznały świata poza powiedzmy balkonem. Na lepsze zdjęcia mnie nie stać. Raz nie mam aparatu. Dwa te co są zostały zrobione chwilę po tym jak przyniosłem je do siebie. Może w schronie uda się zrobić lepsze. Dziś będę dzwonił.
  10. Moja galeria na nk. [url]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/14/704[/url]
  11. Talia również dzięki. W Maluszki nie trzeba jakoś specjalnie inwestować. One potrzebują domów. Nic więcej.
  12. Tak. W toruńskim. Trzy dni spędziły na węglu. Prędzej też nie miały za czysto.
  13. Wspaniałe wiadomości.
  14. No wlasnie, że ostatnio nie. Trzeba zakasać rękawy i zabrać się solidnie do pracy. Zedytuję tytuł w domu. Z telefonu ucina mi część postu.
  15. Dokładnie gonia. Nie było też dokładnej informacji o wielkości Kuby, a to podstawowa informacja dla lika.
  16. majqa znając Ciebie domyślam się do ilu drzwi stukałaś.
  17. Wiem, że TERESA ma sporo na barkach. Tak zapytałem. Nie doczytałem lub nie ma tego na wątku. Czekamy w takim razie za Marcepan. I info o wielkości dokładnej Kuby i pozostałymi informacjami.
  18. Chociaż jeśli zdjęcie Kubę powiększa to może być ciut mniejszy.
  19. Na pewno by się przydała Ellig. Mogę Kubę opisać na podstawie swojego. Stojąc będzie sięgał z głową na wprost pod kolano średniej osobie. Siedząc i podnosząc głowę do kolana. Czyli około 45 cm. Idealnie pod krzesło. W kłębie będzie pewnie 35 cm. Długość to około 55 cm bez ogona. Jeśli to daje jakiś obraz to ja mam 175 cm.
  20. Mój jest bardzo podobny. Taki dłuższy i masywny. Nieco niższy. Ale fakt jak usiadzie to pod krzesło wejdzie. Kuba to pewnie taki jamnik max.
  21. Wydaje mi się, że jest o połowę wyższy od jamnika i bardzo masywny. Ok 15 kg.
  22. Nie obarczałbym jednej osoby stałą deklaracją. W życiu różnie bywa. Zapytałbym raczej mercy czy może zapewnić Kubie pierwszy miesiąc. W tym czasie można zbierać deklaracje, szukać domu. Oczywiście kwota ma znaczenie. Jak są numery telefonów to warto dzwonić tu i tu. Pytanie nic nie kosztuje. A może dać życie Kubie.
  23. I pytanie czy skoro to znajoma to liczy cały miesiąc czy mogłaby policzyć na przykład dni i zejść trochę z ceny.
×
×
  • Create New...