-
Posts
6347 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cajus JB
-
Dusia teraz Misia pojechała do nowych opiekunów. Ma dom.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Teraz pięć miesięcy. Są dwie suczki i jeszcze jeden chłopiec w mojej okolicy. Banerki miałem zrobić poprzedniej nocy, ale nie dałem rady. Off a nawet dwa. Kto może zrobić wizytę w Rypinie dla boksera. Kto mnie pytał o transport doga z Inowrocławia. Może coś się uda. -
Dusia teraz Misia pojechała do nowych opiekunów. Ma dom.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Były dwa telefony w sprawie Zosi. Jeden z Grudziądza. Tutaj państwo chcą sami podjechać do schroniska i drugi z Brodnicy. Państwo są zdecydowani na 100%. Zosia byłaby jedynym psem i mieszkała na parterze bloku. Kto może w miarę szybko przeprowadzić wizytę w Brodnicy? -
Nitka odeszła. Dziękuję za pomoc w Jej leczeniu.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dorothy dziękujemy za przeprowadzenie wizyty i relację. Przepraszam, że się nie odezwaliśmy. Ktoś z nas to zrobi. Ani dziękuję za transport. Wieczorem edytuję tytuł aby szukać mimo wszystko wsparcia finansowego. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Na razie tyle co widać w pierwszym poście udało mi się zrobić. Czy taka forma tegoż postu Wam odpowiada? Na samym dole będzie rozliczenie Spajkusia aktualizowane w dół. I tu mam problem z rozliczeniem wpłat i wydatków.[B] gonia[/B] czy masz zapisane wszystkie wpłaty i wydatki od początku? Bo jeśli nie to muszę przejrzeć wątek strona po stronie, aby ustalić dokładnie kolejność wpłat. I nie wiem czy Spajkuś ma banerek. Jak nie to go wieczorem zrobię. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cajus JB'][CENTER][CENTER][B][SIZE=3][COLOR=Purple]Stałe deklaracje dla Spajkusia::[/COLOR][/SIZE][/B] [B]Negri-15 zl Lidan- 10 zł Madcat81- 10 zł malicja- 5 zł ihabe- 30 zł agata51- 10 zł eski- 20 zł Frubka- 10 zł ewatoonieja (do konca roku) 35 zł marysia55 20zł Cajus JB 150zł[/B][/CENTER] [B][CENTER]Na dzień dzisiejszy mamy [SIZE=4][COLOR=Red][B]315 zł [/B][/COLOR][/SIZE]deklaracji stałych [/CENTER] [/B] Oczywiście 14-go marca wpłąciłam za hotelik dla Spajkusia i chłopak jest na minusie... W marcu wpłynęły kwoty od: 1.03-madcat-10 zł 5.03- Marysia55- 20 zł 5.03- agata51- 10 zł 12.03- Eski- 20 zł 12.03- Frubka- 10 zł STAN KOTA SPAJKUSIA NA DZIEŃ 14.03 WYNOSIŁ 222 ZŁ PO WPŁACIE NA HOTELIK 300 ZŁ-(WPŁACIŁAM NIEOPATRZNIE NIE SPARWDZAJĄC STANU KONTA) [SIZE=2][COLOR=Black]SPAJKI MA NA MINUSIE 78 ZŁ[/COLOR][/SIZE]-SĄ TO PIENIAZKI Z KONTA INNEGO PSIAKA- WIĘC MUSZE JE CZYM PREDZEJ DOŁOŻYĆ... marzec Oto nastepne wpływy do skarpetki[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] 16.02- Cajus- 170 zł 22.02- ewatonieja- 35 zł 24.02- wioletat- 50 zł 1.03- Lidan- 10 zł 1.03.- madcat- 10 zł STAN SKARPETKI NA DZIS WYNOSIŁ 312 ZŁ DOKONAŁAM ZALEGŁEJ WPŁĄTY ZA HOTELIK (DO 15 MARCA)- 150 ZŁ OBECNIE NA KONCIE SPAJKUSIOWYM MAMY ZGROMADZONE 162 ZŁ[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] DZIĘKUJEMY BARDZO BARDZO WSZYSTKIM DARCZYŃCOM PAMIETAJACYM O SPAJKUSIU- A W SZCZEGÓLNOŚCI JEDYNEMU WUJASZKOWI SPAJKUSIA- I GŁOWNEMU SPONSOROWI- CAJUSOWI[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Cytat goni: [COLOR=Red][B]Kochani- sytuacja bardzo trudna- w takiej Spajkus jeszcze nie był...[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] NA dzis do skarpety Spajkusia doszly wpłaty od cioteczek Frubki- 10 zł i Eski- 20 zł= razem mial zgormadzone 177zł Dzis musialam dokonac wplaty za hotelik- 300 zł..ale takiego braku nie moglam pokryc ze swojej "kieszeni", bo po prostu nie mam[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] Zaplacilam więc za 14 dni- do konca lutego- 140 zł.[/B][/COLOR]..zeby mi bylo latwiej zapamietac...zostalo wiec 37 zł...i to wszystko poki co....Pewnie niebawem wpłaci wujaszek Cajus 150 zł i będzie na kolejne 15 dni marca...ale ciągle nie mam wpłat od Negri, nie wplacila zaleglych pieniazkow ewatonieja...nie wiem co robić.. AKTUALNE ROZLICZENIE NASZEGO CHŁOPACZKA- LUTY 5.01- MARYSIA55- 20 ZŁ 6.01- IHABE- 20 ZŁ 12.01- FRUBKA- 10 ZŁ WIOLETAT- 40 ZŁ CAJUS- 150 ZŁ ESKI- 20 ZŁ WPŁATA 15.01 330 ZŁ (HOTELIK + SZCZEPIENIA) NA KONCIE SŁODZIAKA NA KONIEC STYCZNIA MAMY ZGROMADZONE 67 ZŁ 28.01 MADCAT81- 10 ZŁ 1.02 LIDAN- 10 ZŁ AGATA51- 10 ZŁ IHABE- 30 ZŁ 2.02 MARYSIA55- 20 ZŁ ewatonieja- 35 zł OBECNIE W SKARPECIE SPAJKUSIA MAMY 182 ZŁ [SIZE=4][COLOR=DarkRed][U][I][B] [IMG]http://i575.photobucket.com/albums/ss199/HotelAmicus/DSC07222.jpg[/IMG] Spajki trafił do DT u Morii po Kajetanku,który odszedł Za Tęczowy Most. [IMG]http://i575.photobucket.com/albums/ss199/HotelAmicus/100_5101-1.jpg[/IMG] [/B][/I][/U][/COLOR][/SIZE] [CENTER][B][SIZE=3][COLOR=Purple]Stałe deklaracje dla Spajkusia::[/COLOR][/SIZE][/B] [B]Negri-15 zl Lidan- 10 zł Madcat81- 10 zł malicja- 5 zł ihabe- 30 zł agata51- 10 zł eski- 20 zł Frubka- 10 zł ewatoonieja (do konca roku) 35 zł marysia55 20zł Cajus JB 150zł[/B][/CENTER] [B][CENTER]Na dzień dzisiejszy mamy [SIZE=4][COLOR=Red][B]315 zł [/B][/COLOR][/SIZE]deklaracji stałych [COLOR=Red]LISTOPAD[/COLOR] 2.XI- agata51- 10 zł 4.XI- marysia55- 20 zł 4.XI- Frubka- 10 zł 9.XI- Negri- 15 zł 12.XI- Eski- 20 zł 16.XI- Wioletat- 40 zł 17.XI- Cajus JB- 150 zł MAdcat81- 10 zł Ihabe- 30 zł Lidan- 10 zł MArysia55- 20 zł BARDZO BARDZO DZIEKUJEMY WSZYSTKIM CIOTECZKOM I WUJASZKOWI ZA WPŁATY I PAMIĘC O SPAJKUSIU[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]))W DNIU 16.XI W SKARPECIE CHŁPAKA BYŁO457 ZŁ, PO ZAPŁACIE ZA HOTELIK (W DN. 15.XI) ZOSTALO NA KONCIE 157 ZŁ WIELKIE UKŁONY OD CIECI GONI I OD SPAJKUSIA W STRONE WSZYSTKICH KOCHANYCH DARCZYŃCÓW Aktualne (13.01.10r) Od ostatniej wplaty , po ktorej zostalo 107 zl (15.12) doszly wplaty: madcat81- 10 zł Lidan- 10 zl agata51- 10 zl Ihabe- 20 zł Frubka- 10 zł RAZEM NA KONCIE CHŁOPAKA MAMY 167 ZŁ [/CENTER] [/B] [SIZE=3][I][COLOR=Navy][B]z bazarku,który założyła terra uzbierało się 35 złoty [/B][/COLOR][/I][/SIZE][COLOR=Navy][I][B]Na tą kwotę złożyły się wpłaty od [/B][B]ihabe 20,50 zł. i [/B][B]Kuba P 10,90 zł.[/B][/I] [/COLOR] [SIZE=3][I] [COLOR=Red]zdjęcia z hoteliku str.13 i 19 [/COLOR] Więcej zdjęc str.2 (już bez oczka,po operacji) Spajki ma ok 11 lat, do schroniska trafił 25.11.2007r z ul. Szpitalnej. [/I] [I] Jest jak na swój wiek bardzo energicznym, wesołym psiakiem.[/I] [/SIZE][I][SIZE=3] To cudowny i przeuroczy staruszek, który ma dużo siły i wdzięku w sobie. Bardzo lgnie do ludzi, uwielbia głaskanie i przytulanie, jest troszke zazdrosny o inne psy w czasie pieszczot, lubi mieć tylko na sobie skupiana uwagę człowieka. Akceptuje kotki.[/SIZE][B] [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/3392/dsc02574nu8.jpg[/IMG] [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/8338/spajki1gd3.jpg[/IMG] [/B][SIZE=3][B]Spajki przeszedł niedawno operacje usunięcia guza, który znajdował się zaraz za prawą gałką oczną, oko również zostało usunięte. [/B] Zdjęcia Spajkiego jeszcze przed operacją. [/SIZE][/I] [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/2292/spajki.jpg[/IMG] [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/2712/spajki2.jpg[/IMG] [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/3936/spajki3.jpg[/IMG] [COLOR=Red][U][I][B]ALLEGRO SPAJKIEGO: [/B][/I][/U][/COLOR][URL="http://www.allegro.pl/item958750180_spajki_czarny_puchaty_maly_piesek_szuka_domku.html"]http://www.allegro.pl/item958750180_...uka_domku.html[/URL] [COLOR=Red][U][I][B] OGŁOSZENIA: [/B][/I][/U][/COLOR]Ogłoszenia Spajkiego, odnawiane przeze mnie: [URL="http://www.ogloszenia.interpress.net.pl/index.php/ogloszenia_zobacz,968979,19,,,2,2,,,0/zwierzeta/spajki_-_maly_kudlaty_piesek_szuka_domu"]Spajki - mały, kudłaty piesek szuka domu - Ogłoszenia Internetowe. Darmowe.[/URL] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2045437_spajki_maly_kudlaty_piesek_szuka_domu.html"]Spajki - mały, kudłaty piesek szuka domu[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/psy/wielorasowe/showAdvert3317897.html"]Spajki - mały, kudłaty piesek szuka domu | Wielorasowe - Bezpłatne Ogłoszenia KupSprzedaj[/URL] [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=43740"]Kupię Psa - Giełda zwierząt domowych :: Szczegóły ogłoszenia[/URL] [URL="http://konin.olx.pl/item_page.php?Id=38088085&g=6"]http://konin.olx.pl/spajki-maly-kudlaty-piesek-szuka-domu-iid-38088085[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,6114,Lw==.html"]Spajki - mały, kudłaty piesek szuka domu / bliżej nieokreślona ;-) / Adopcja psa. Ogłoszenia: psy do adopcji, szukam psa, oddam psa[/URL] [URL="http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczeni-ta-Spajki-ma-y-kud-aty-piesek-szuka-domu-W0QQAdIdZ144500229"]Spajki - mały, kudłaty piesek szuka domu - Psy, Szczeniaki, Pieski, Psiaki, Psy Rasowe - Gumtree Poznań[/URL] [COLOR=Red][U][I][B] Tekst do ogłoszeń[/B][/I][/U][/COLOR] [SIZE=4][COLOR=#1616ff][FONT=Tahoma]Spajki to uroczy, kudłaty emeryt, którego szanse na domek maleją z dnia na dzień. Dlaczego? Ponieważ Spajkuś jest pieskiem po przejściach - niedawno wykryto u niego guza za prawą gałką oczną, który został zoperowany, a oko usunięte. Spajkuś pomimo swoich 11 lat jest pieskiem w świetnej formie. Biega razem z innymi psami, domaga się pieszczot od człowieka, a żywotności mógłby mu pozazdrościć niejeden młodszy psiak. Szukamy dla Spajkiego domku, który zaakceptuje go takim jakim jest, którego nie zrazi brak oczka oraz wiek psa. Spajki na co dzień jest bardzo towarzyskim i przyjaźnie nastawionym do innych zwierząt psem. Akceptuje również koty. Uwielbia gdy się go głaszcze, zabiera na spacery, po prostu poświęca czas i uwagę. Spajki czeka już 2 lata na swoją szansę od losu. Allegrowicze pomóżcie! Spajki czeka na swojego człowieka....[/FONT][/COLOR][/SIZE][COLOR=Blue] Niżej zdjęcia z hoteliku [/COLOR] [/CENTER] [/QUOTE] Zachowuję pierwszy post [B]Natussiaa[/B] -
Ramzesio w końcu sie udało, masz swojego pana :) :)
Cajus JB replied to lolka's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę. Oby każdy dzień zaczynał się od takich wiadomości. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Przepraszam. Nie mogłem wczoraj nic zrobić przy komputerze. Zrobię to dziś w nocy. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Szamanka za zmianę prowadzącego wątek. W nocy zmienię tytuł i uzupełnię pierwszy post. Chyba ja napiszę do Cioteczki Negri i zapytam. -
Tak mamy wprawę w podnoszeniu Kuby. My zaczęliśmy Jego drogę i wypada abyśmy dokończyli i znaleźli Mu odpowiednich opiekunów.
-
Nitka odeszła. Dziękuję za pomoc w Jej leczeniu.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ilon_n poprosimy o relację. Ja nie mogę teraz jej odczytać, a pewnie jest oczekiwana. Twoje słowa i odniesienie do niej będzie moim. Mam do Ciebie całkowite zaufanie. Nitka to Twoja podopieczna. -
Nitka odeszła. Dziękuję za pomoc w Jej leczeniu.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mój numer 602 378 012. Wyslij mi pustą wiadomość lub strzałkę. Wieczorem zadwonimy. -
Nitka odeszła. Dziękuję za pomoc w Jej leczeniu.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Już czyszczę. Edit Nie mogę. Nie wiem dlaczego. Tylko wyczyściłem dwie wiadomości z wysłanych.Teraz muszę uciekać. Pisz jakby co na skrzynkę ilon_n -
W tym tygodniu podniósę Kubę. Bardzo wysoko. Czas obudzić się z zimowego letargu. Mój tryb życia i sposób odżywiania się nie sprzyja tyciu. Kośćmi na wierzchu jeszcze nikogo nie straszę.
-
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Dzięki gonia. Warto mieć komplet deklaracji i umieścić prośbę o nie w tytule. marysia ma rację i warto zrobić jakieś bazarki. Zapas finansowy na pewno się przyda. Czekamy w takim razie za modem. I mam pytanie czy moderator może dodać dodatkowe posty dla mnie jako drugi i trzeci? Chciałbym rozbić pierwszy aby był bardziej czytelny. -
Malutki Rumcajsik chore oczko, koci katar- znalazł DS!!!
Cajus JB replied to enia's topic in Już w nowym domu
Czekamy zatem na informacje o Rumcajsie i Jego zdrowiu. -
Nitka odeszła. Dziękuję za pomoc w Jej leczeniu.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Na pewno w nocy lub jutro będzie wszystko wiadomo. -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Jeszcze trochę a Cioteczki zaczną urządzać pikniki w lasku przy schronisku wraz z podopiecznymi. Swoją drogą czemu czegoś takiego nie zorganizować. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za zaufanie. Lista osób deklarujących na Spajkiego uległa chyba zmianom. gonia mogłabyś podać nam aktualną? Chciałbym wiedzieć ije barakuje stałych. Chciałbym też poszukać sponsorów na allegra w przyszłości j jakieś nieprzewidziane wydatki. Więc szukamy też deklaracji jednorazowych. Czy nie warto ogłosić Spajkusia w miesięcznikach dla psów? Mają spory odzew, ale kosztują. Ogłoszenia standartowe biorę na siebie. Za długo byłem w letargu. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Jestem w stanie przejąć wątek Spajkiego. Nie udzielam się tak jak kiedyś jednak swoje wątki kontroluję przynajmniej co dwa dni. Jeśli Wam to odpowiada. I tak będę już robił Spajkiemu ogłoszenia w przszłym tygodniu. -
W tej chwili tylko podniosę Kubę.
-
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Oczywiście ilon_n. Tej trójce też mogę założyć wątki. Uprzedzam Twoją prośbę. Tak myślę. -
Dusia teraz Misia pojechała do nowych opiekunów. Ma dom.
Cajus JB replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Oczywiście mój telefon nie widzi zdjęć. W domu nie działał mi monitor. Złośliwość rzeczy. Mam nadzieję, że po moich poprawkach będzie działał. Wtorek dla mnie o tej godzinie jest mało realny. -
Trzeba nadal zbierać deklaracje i ogłaszać Kubę.