Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Maja będzie miała nową towarzyszkę. Malutką Onkę Kalę. W tym tygodniu już nie dam rady, ale w przyszłym postaram się o zdjęcia.
  2. Wiekie dzięki wszystkim. Ogarnę to w nocy. Teraz nie mogę. Właśnie wy adoptowaliśmy jednego Maluszka i siedzę na Ich wątku. Dla drugiej suni jest pilnie potrzebny tym czas w okolicy Torunia.
  3. I ja podniosę. _Lara możesz zmienić allegro tylko dla Dusi?
  4. Tak Zosia ma domek. Właśnie obie są u ilon_n. Zosia jedzie do nowego domku, a Dusia zostaje u ilon_n, ale nie może na stałe. Dla Niej potrzebny jest tym czas. Pilnie.
  5. My jedziemy do schronu z domkiem po Zosię. Kto ma pomysł na tym czas dla Dusi?
  6. Po Zosię jedzie właśnie domek. Dusię wciągamy do ilon_n aby nie była sama. To problem. Potrzebny nam tym czas w okolicy Torunia. Cioteczki pomocy. Offujcie. Podbijajcie wątek. Niech będzie widoczny na ogólnym.
  7. Z tego wszystkiego nie napisałem, że Pajki był na drugim szczepieniu. Dostał też tabletki na odrobaczenie. Świetnie się chowa i rośnie. Mam dwa niewyraźne zdjęcia to je załaduję. Koszt to 74 zł. Pokrywany przez ilon_n.
  8. Państwo z Grudziądza dzwonili po różnych ogłoszeniach i znaleźli już pieska dla siebie. Jakiś ma domek i to ważne.
  9. Niedługo zadzwonię do Grudziądza. Był inny telefon, ale to ilon_n pilotuje ten domek więc informacje będą od Niej.
  10. Często jest tak, że pies jedne osoby akceptuje od razu, a innych nigdy. Ogłoszenie w prasie to dobry pomysł.
  11. U mnie krucho z kasą, ale mogę wyróżnić allegro Kuby. Malwi numer konta pewnie znam. Poproszę tylko o kwotę.
  12. Plakaty wieszamy cały czas. Maluszki są pełne życia i nie powinny za długo zostać w schronisku. Dzięki Aniu za pomoc. Warto mieć taką znajomą w okolicy.
  13. Dzień dobry Spajkuś. Kolejny dzień bez opiekuna. Ile jeszcze takich dni.
  14. Nie dzwoń Aniu. Szkoda Twojego czasu i nerwów. Ja wczoraj dzwoniłem dwa razy. Nikt nie odebrał. A mój numer był znany. Podejrzewam, że z domku nic nie będzie.
  15. Z Bambo jest problem przy karmieniu. Jest miły jak się podchodzi z jedzeniem. W momencie gdy się go nie ma Jego zachowanie się zmienia.
  16. Maluszki miały dziś spacer na zielonej trawce. ilon_n na pewno wszystko opisze. Zdjęcia są też fajne.
  17. W nocy zrobię jeszcze małe banerki. Dziś w nocy nie mogłem. Wishina to okienko to apple filter. Pod nim mi się poczta otwiera.
  18. Trotter jest na nk u mnie w galerii [url]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/725[/url]
  19. W Grudziądzu na razie cisza, ale Brodnica wygląda obiecująco. Czekamy na wynik wizyty.
  20. Banerek zwykły mogę sam zrobić. Nie mam z tym problemu. Jak będę w domu to umieszczę Trotterka u siebie w galerii.
  21. Jestem mru. Dziękuję za zaproszenie koosiek.
  22. Dziękuję za zaproszenie. Niewiele mogę pomóc. Mogę Trottera umieścić na nk z opisem. Macie mniejszy banerek? Jak skrzynka nie działa wishina spróbuj kliknąć chyba ostatni na dole podświetlony po lewej na niebiesko prostokąt. Nie jestem pewny, ale może zadziała.
  23. Dzięki raz jeszcze Aniu. ilon_n ma informacje, o które prosiłaś. Miałem tylko dwie rozmowy więc są to moje przypuszczenia. Mam nadzieję, że wizyta wypadnie pozytywnie, a i w sprawie Dusi będą telefony.
  24. Dzięki Saphira. Dzięki Ania i witaj na wątku. ilon_n ma już namiary i pełne kompetencje. Wie to co ja o Maluszkach albo i więcej.
×
×
  • Create New...