Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Dziękuję za zaufanie ilon_n. Liczę, że przenosimy danych szybko dobiegną końca. Mam nadzieję zielony, że takie miejsca powstaną. Sam chciałbym kiedyś coś takiego założyć.
  2. Może w najbliższym czasie uda się zrobić lepsze zdjęcia. Dziś Maluszki wyglądały naprawdę super, a co dopiero na trawie.
  3. Czekam na sygnały do założenia wątków. Ten ślepy jest uroczy i strasznie lgnie do człowieka.
  4. Ciężki orzech do zgryzienia Kasia. Ja pewnie będę rano i nie wiem czy uda mi się zostać tak długo. Za ilon_n nie umiem odpowiedzieć. Na pewno ktoś z nas uprzedzi o Twojej wizycie. Jest portiernia i mili ludzie. Skoro to Twoja pierwsza wizyta to dobrze aby ktoś z Tobą był. Pomyślimy. Jeszcze kilka godzin.
  5. Nie będę się na razie wypowiadał. Dla zainteresowanych byłem znajomym i jednym z darczyńców BZW. Kiedy zacząłem zadawać niewygodne pytania zostałem wyrzucony ze znajomych. Ale chciałbym coś uściślić. Kiedyś BZW byliśmy w dobrych kontaktach. Z tego co mi wiadomo. Masz pokój izolatko wy. Praktyką było jednak, że koty spędzały w nim góra dwa dni. Inna sprawa mnie interesuje. Jeśli Rumcajs przebywa w sypialni jako pokoju izolatko wym to gdzie przebywają przyzwyczajeni do niego rezydenci? Nie raz pisałaś, że jest to pokój otwarty i rezydenci w nim nocują ( kilka kotów ). [B]Zmienili swoje przyzwyczajenia? I czy jeśli na przykład są tak nadal przyzwyczajeni jesteś w stanie skutecznie izolować ten pokój przed Nimi. [/B] Mam tylko nadzieję, że Rumcajs niczego nie złapie lub nie osłabi Go inna choroba jak nieraz bywało przy większej ilości chorych kotów. Nie zapomnij o kotach podwórkowych, których też jest kilka.
  6. Dorothy z góry dziękuję. vena&vivi dziękuję za możliwość transportu i witam na wątku. Mozesz nam przyblizyć koszta przewozu?
  7. Ja przenoszę się z komputera na komputer. Za kilka dni ruszę z ogłoszeniami.
  8. Zaznaczam jako zainteresowany.
  9. W kolejności. Dzięki ilon_n za info o Bobiku i plakat. Dzięki Saphira za rozwieszenie plakatów. Witaj Kasia na wątku. Zielony pracuje w schronisku i jest tam praktycznie zawsze. Bambo jest chyba na boksach ogólnych, a Maluszki w boksie 66 na piętrze.
  10. Usunąłem swoje dwa posty i dziękuję ilon_n za usunięcie swojego. Wracamy do tematu. Czekamy za wynikami wizyty.
  11. Przepraszam za nieobecność. Jestem w trakcie przenoszenia danych z mojego komputera na inny. Jak tylko się z tym uporam zaraz ruszam z ogłoszeniami. Dostałem informację, że Dziewczyny są ogłaszane w Niemczech.
  12. Dopiero jutro pójdzie wpłata ode mnie. Nie korzystam ostatnio z komputera lub bardzo rzadko dlatego nie robię ogłoszeń. Mam nadzieję, że uda mi się do tego wrócić.
  13. Nie będzie mnie w ciągu dnia na necie. Domek jest nadal bardzo zainteresowany. Namiary wyślę w nocy na pw lub mogę wysłać z telefonu. Mój 602 378 012.
  14. Nie było żadnych telefonów jak na razie.
  15. Zadzwonię dziś do Pani i poinformuję jak sprawa wygląda. Mam nadzieję, że nadal jest zdecydowana.
  16. Potwierdzam informację o reakcji na koty, a raczej jej braku. Przepraszam, że dopiero teraz piszę, ale wcześniej nie mogłem. Dzięki mariamc za informacje.
  17. Zaglądam, ale nie dopisuję postów. Po co rozciągać niepotrzebnie wątek. Czekamy cierpliwie, aż Ramzes opuści schronisko.
  18. [quote name='Saphira']Myślę, że nie będzie gonił kotów. Zamieszka w domu jako nowy lokator a więc początkowo będzie czuł się niepewnie. Jak wchodziliśmy z nim do schroniska u Danusi nie zareagował na chorego kociaka, który tam przebywał. Tyle pamiętam na pewno;)[/QUOTE] Faktycznie. Dopiero Twoje słowa mi to przypomniały. Jak dojechaliśmy Kuba nie reagował na koty. Mam nadzieję, że nic się nie zmieniło.
×
×
  • Create New...