Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Dzięki [B]czerda[/B]. To będzie 65 zł. Podbijam. Kto możne jeszcze pomóc?
  2. Dzięki [B]ocelet[/B]. Czapsi prawdopodobnie będzie konkurować ze szczeniaczkiem z Kielc. Pewnie jutro się dowiem.
  3. Wiedziałem, ze o czymś znów zapomniałem. Fajnie toyota, że podbiłaś wątek. Zaraz będzie banerek. Edit Na razie takie [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185275-Rzucali-w-ni%C4%85-%C5%82opatami-potrzebny-banerek-%21"][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/5941/opatacrop1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185275-Rzucali-w-ni%C4%85-%C5%82opatami-potrzebny-banerek-%21"][IMG]http://img188.imageshack.us/img188/2223/opata2crop1.jpg[/IMG][/URL]
  4. Jestem u Cykorka. [B]Isadora7[/B] może pewnie zrobić taki dyplom. Ale kto wystawi allegro cegiełkowe to nie wiem. Poszukam.
  5. Umieściłem Sonię z apelem na nk [url]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/810[/url] Bez linku tutaj i numerów telefonów na razie. [B]ewab[/B] Pan z którym mam kontakt nadal jest mocno zainteresowany. Zobaczymy co z tego będzie.
  6. W pewnym momencie zupełnie zapomniałem o Skrzacie. Przepraszam piesku. Skrzat Żegnaj Przyjacielu Psie
  7. Pączusia też umieściłem na nk http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/809
  8. Umieściłem Bena na nk. http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/808 Edit Mogę BUDRYSEK prosić dokładny adres pocztowy do konta na pw.
  9. Mam tylko nadzieję, że trafił na dobrego człowieka.
  10. Cieszę się Goniu, że zaglądasz. Niedługo zostanie nas tylko garstka. A Rudzik odejdzie sam zapomniany.
  11. Zaznaczam. Mogę umieścić na nk z prośbą o szukanie tym czasów.
  12. To trzymam kciuki dalej. Edit [quote name='__Lara']Cajus, zmniejsz podpis, bo jak to mod zobaczy...[/QUOTE] Kiedyś trzeba podpaść. :lol:
  13. Witaj Gapciu. Witajcie Cioteczki. Kolejny pracowity wieczór się zaczyna.
  14. Powodzenia Temido. Uciekam na kilka godzin.
  15. I już jest Charlie na nk. http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/807
  16. Oczywiście. Już dawno miałem to zrobić, ale ciągle mi coś ucieka. Wczoraj nawet ilon_n mi przypomniała.
  17. Przepraszam miałem doczytać. Dziś to zrobię.
  18. Na razie zostawię podpis do wieczora.
  19. Tak wiem. Dlatego tak często linki offfowane nie działają. Wybierz mi przedział i prześlij. W nocy roześlę.
  20. jola_li jak masz czas to podziel to między tych co się udzielają na wątku w miarę równo i przydziel. W końcu wspólnie dążymy do celu.
  21. Na razie zapisuję. Wieczorem mogę zrobić banerek. Teraz jeszcze trochę pracy przede mną.
  22. Słyszałem o wielu powieszonych psach. To nie są pojedyncze przypadki.
×
×
  • Create New...