Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Bezpośrednio nie, ale podpis zmieniłem. Może pomoże.
  2. Miła wiadomość. Zaraz rozsyłam.
  3. W każdym bądź razie uważaj na siebie.
  4. Zaglądam do Pikusia po nieobecności. Finansowo niestety nie mogę pomóc.
  5. Właśnie kończę robienie wspólnego profilu na nk. Osobny dla Nich to też dobry pomysł.
  6. Zrobienie banerka zupełnie wyleciało mi z głowy. Za dużo tego mam.
  7. [quote name='Bjuta']Witamy!!!!:loveu:[/QUOTE] Dziękuję bardzo.
  8. [quote name='__Lara']Gdzieś był ten wątek i się "podział"... :/[/QUOTE] Na pewno się odnajdzie.
  9. Witaj Tolku. Dziś przeleję na Ciebie za 4 miesiące.
  10. Myślałem, że już zaznaczyłem sobie Murzyna i Lolę.
  11. [quote name='basia0607']Chodzilo mi o to, że po pokazaniu sprawy Maksa w mediach , osoba, ktorej pies zaczał przeszkadzać prawdopodobnie wydała by oficjalna zgodę na pozostawienie go tam gdzie jest. Z tego co czytam zgoda ustna już jest i chyba trzeba czekać nie dolewając oliwy do ognia.[/QUOTE] Ja tak ogólnie napisałem. Przy okazji też podniosę.
  12. Nie zdążyłem na razie wysłać następnych propozycji. Pan Mieczysław zapytał mnie o Czipsi. Pisze do ocelot po dodatkowe informacje i zdjęcia. Wieczorem wyślę wszystkie nowe propozycje i informacje o Czipsi.
  13. Rozumiem.Jak tak można. :mad: Ja prawie codziennie rano parze kawę pewnej pięknej kobiecie i tylko raz była w miarę dobra. :evil_lol:
  14. Zapisuję się do Negri. Śliczna.
  15. Nie ma za co Temida. Dzień dobry Frodo. Może dziś ktoś Ciebie pokocha.
  16. Może powiesić plakat w jakieś lecznicy z prośbą o kołdrę? I ja liczę, że znajdzie bezpieczne miejsce.
  17. Nie miałem okazji się wczoraj dopisać. O ile mi wiadomo to wątek Juranda. Trochę za dużo tu o Runo. Kazdy kto zaglada podejrzewam, że się gubi. Nie też ma kompletu deklaracji na Juranda. jak pojedzie do hotelu bez nich to już ciężko będzie dozbierać. Proponuję skupić się na tym. Wiem, że mariamc zadba o Juranda pod każdym względem więc przydałoby się sporo deklaracji jednorazowych na leczenie. Nie wiadomo też co powie dr Garncarz. A jeśli Jurand najpierw pojedzie do Warszawy? Coraz bardziej jestem za osobnymi wątkami.
  18. Witaj Gapciu. Witajcie Wszyscy. :lol: Dziś ka(Wunię) Pijemy bez formułki? Men był wczoraj super. Choć nie w moim typie. Za bardzo ukwiecony. :evil_lol:
  19. I jeszcze raz Frodo do góry tu i nk. [url]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/806[/url]
×
×
  • Create New...