[quote name='basia0607']Chodzilo mi o to, że po pokazaniu sprawy Maksa w mediach , osoba, ktorej pies zaczał przeszkadzać prawdopodobnie wydała by oficjalna zgodę na pozostawienie go tam gdzie jest. Z tego co czytam zgoda ustna już jest i chyba trzeba czekać nie dolewając oliwy do ognia.[/QUOTE]
Ja tak ogólnie napisałem.
Przy okazji też podniosę.