[quote name='Temida']Jak będzie potrzebny hotel to mów, zrobię rozeznanie gdzie teraz wolne miejsca. Jacku myślę, że wiesz o kogo mi chodzi i się z Tobą zgadzam:)[/QUOTE]
Oczywiście.
Przepraszam, że nie zrobiłem banerka. :shake: Jak ktoś mnie uprzedzi w ciągu dnia będzie super, a jak nie to będzie wieczorem.