Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. I ja dziękuję za banerki. Wtedy kiedy jestem przed komputerem nie daję rady ze wszystkim się wyrobić.
  2. Prawie jak co rano zaglądam z nadzieją, że Frodo znajdzie dom.
  3. Ten drugi to Kangurek z przykurczem łapki. Był bity. Trzecie zdjęcie mnie z kolei rozbraja. Piękne.
  4. Witaj Gapcio. Witajcie na porannej ka(Wuni). :lol: [B]polubek[/B] skoro przyjmujesz dalsze zamówienia to ja jutro proszę o kawałek sernika. :lol: [B]Ra[/B]. Dziś sobie zaaplikuję kawę według przepisu. Wczoraj na spacerze podniosła mi ciśnienie kobieta z mixem ONka.
  5. Zapisuję się. Edit Moja galeria na nk. [url]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/803[/url]
  6. A to też z Sosnowca [url]http://www.fundacjasosdlazwierzat.org/dreczenie-psa-ze-szczegolnym-okrucienstwem.-sosnowiec,241.html[/url] Ta sunia ma gdzieś wątek? Ktoś coś wie? Proszę o info na pw.
  7. Na razie jest tylko Murzyn i Lola. Jutro już będą wszystkie pary.
  8. Troche mnie nie było. Przepraszam. Tu zaczynam budować profil na nk. [url]http://nasza-klasa.pl/profile/33437659[/url] Każda para będzie miała swój album i swoje zdjęcia zw nim. Będę dalej działał w nocy. Teraz muszę uciekać.
  9. Zaglądam tylko na ka(Wunię) i lecę dalej. [B]Ra [/B]ta Twoja mocna jest? Chyba w domu sobie zrobię. :lol:
  10. [quote name='mru']cajus super dzieki :) no ja wczoraj weszłam na n-k i patrzę a tu nasza Marusia! :) wow![/QUOTE] Nie wiedziałem, że to Twój wątek. Tak pewnie byłbym wcześniej.
  11. No to nadal trzymamy kciuki. Mam nadzieję, że Pani się nie rozmyśli.
  12. Trafiłem na Marusię wczoraj, gdzie indziej i umieściłem na nk. [url]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/800[/url] Tak więc zapisuję się
  13. [quote name='Temida']Jak będzie potrzebny hotel to mów, zrobię rozeznanie gdzie teraz wolne miejsca. Jacku myślę, że wiesz o kogo mi chodzi i się z Tobą zgadzam:)[/QUOTE] Oczywiście. Przepraszam, że nie zrobiłem banerka. :shake: Jak ktoś mnie uprzedzi w ciągu dnia będzie super, a jak nie to będzie wieczorem.
  14. Dzień dobry Frodo.
  15. [quote name='polubek']jak to nie była srebrna, weź lupke to zobaczysz tą próbę srebra na łyżeczce :evil_lol: :evil_lol: to przecież ta którą dałeś. czyżbyś ty sie pomylił? ;)[/QUOTE] Ty myślisz, że ja mam peryskop w oczach? :evil_lol: Ale fakt przyznaję się do błędu. ;) Mam nadzieję, że wybaczysz staremu człowiekowi. :cool3:
  16. Witam Gapcia :lol: Witam Wszystkich :lol: [B]polubek[/B] dziękuję za kawę. Niestety łyżeczka nie była srebrna. Jutro rano poproszę o kawę według przepisu [B]Ra [/B]( co byś nie miała za łatwo ) :evil_lol: Miłego dnia Wszystkim ;)
  17. Na pocztę na nk dostałem taką wiadomość "witam czy moge przesłać jedzenie dla Juniora?" Dostanę jakiś kontakt?
  18. [quote name='Szarotka']A piles kawe ??:):)[/QUOTE] Nie. Teraz piję tylko kawę. :lol:
  19. Zgodzę się, że psy idą w zaparte przed lecznicą czy autobusem. To trwa jednak najczęściej chwilę. Co zatrzymało Juranda w tak różnych sytuacjach? I na tak długo?
×
×
  • Create New...