[quote name='marlenka']U mnie tymczasy długo siedziały ale jak mi powiedziała Pani która adoptowała ode mnie sunie " dla każdego psa jest gdzieś dom tylko muszą sie odnaleźć " my pomagamy im w tym , i tylko tyle ...[/QUOTE]
I ja kieruję się tą zasadą.
[quote name='ilon_n']mnie też to dziwi ... ale może pojawił się pierwotny właściciel, a ten ma prawo odebrać psa bez czekania ..[/QUOTE]
Prawda, ale to powinna być inna notka.
[quote name='Talia']Też mnie to zdziwiło.[/QUOTE]
Pytałaś o szczegóły?