Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Mądre słowa, ale decyzja nie należy do mnie. Też jestem tylko za jednym wetem i niech on decyduje o wszystkim jako prowadzący.
  2. Napisz do [B]polubek[/B] i [B]Temida[/B]. One znają Łódź
  3. Fakt. Wiesz jak mnie znaleźć tu, na miau i nk. :lol:
  4. I jeszcze raz na pierwszą. Dziś umieszczę Jenny i Cindy na wspólnym profilu Psich Par na nk.
  5. [quote name='marlenka']U mnie tymczasy długo siedziały ale jak mi powiedziała Pani która adoptowała ode mnie sunie " dla każdego psa jest gdzieś dom tylko muszą sie odnaleźć " my pomagamy im w tym , i tylko tyle ...[/QUOTE] I ja kieruję się tą zasadą.
  6. [quote name='Temida']Jacku to ja już Ci skutecznie przypomnę :)[/QUOTE] Będę około 21-ej przed komputerem. :lol:
  7. Na pewno jak znajdzie się domek będzie Ją kochał taką jaka jest. Piękną.
  8. Naprawdę jest piękna.
  9. Jak widzę na razie jeszcze nic nie wiadomo. Szkoda.
  10. [quote name='ilon_n']mnie też to dziwi ... ale może pojawił się pierwotny właściciel, a ten ma prawo odebrać psa bez czekania ..[/QUOTE] Prawda, ale to powinna być inna notka. [quote name='Talia']Też mnie to zdziwiło.[/QUOTE] Pytałaś o szczegóły?
  11. Zaglądam do Marusi. Znaleźli się już chętni do sprawdzenia domku?
  12. Jak nie zapomnę to dziś po raz kolejny Frodo znajdzie miejsce u mnie na nk.
  13. Dzięki rita. Po cichu zaglądam bez logowania, a jak się już zaloguję to zapominam zajrzeć. Co u Bambaryłka?
  14. Podnoszę Rudzika. Przypominam o Nim. Jego profil na nk całkiem nieźle się kręci.
  15. Pod tymi dwoma postami się podpiszę.
  16. Dzień dobry Tolku. Ależ dziś ślicznie wyglądasz.
×
×
  • Create New...