[quote name='Temida']Z moich informacji Pan z Krakowa, niestety odpada, więc szukamy dalej.
Wróciłam przed chwilą z interwencji. Będzie 11 psów do adopcji. Małych, ślicznych kudłaczy. Pani alkoholiczka, śmiertelnie chora. Zawiozłyśmy jedzenie, ale te pieski nie mogą tam zostać w takich warunkach. Wątek założę za parę dni. Są trzy sunie, w czwartek pierwsza sterylka.[/QUOTE]
Już się zapisuję. Oczywiście poproszę o link jak już będzie wątek.
Dobry wieczór Frodo.