Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Zaglądam do Zosi. I czekam na wiadomości.
  2. Dzięki KarOla. Nie zgrywam zdjęć przez przewód USB tylko ściągam bezpośrednio na telefon. Dlatego zdjęcia na wątku mile widziane. :lol:
  3. Będzie trzeba o wszystko dopytać.
  4. Jestem i podnoszę. Kto dołączy i będzie pomagał znaleźć Cykorkowi dom?
  5. Dziękuję kizimizi za zaproszenie. Kwota nie jest jakaś wygórowana. Na razie zapisuję. Zajrzę nieco później.
  6. Dziękuję bardzo.
  7. Mogę prosić link do tego drugiego szczeniaka.
  8. Jestem. Dziękuję za ka(Wunię). Witam Gapcia i Wszystkich odwiedzających.
  9. [quote name='Temida']Z moich informacji Pan z Krakowa, niestety odpada, więc szukamy dalej. Wróciłam przed chwilą z interwencji. Będzie 11 psów do adopcji. Małych, ślicznych kudłaczy. Pani alkoholiczka, śmiertelnie chora. Zawiozłyśmy jedzenie, ale te pieski nie mogą tam zostać w takich warunkach. Wątek założę za parę dni. Są trzy sunie, w czwartek pierwsza sterylka.[/QUOTE] Już się zapisuję. Oczywiście poproszę o link jak już będzie wątek. Dobry wieczór Frodo.
  10. [quote name='carolinascotties'] Ja mysle, ze sprawa Baltica to zupelnie co innego - byly psy, o ktorych w mediach bylo glosno- potem ucichlo, pies zniknal i co? :( koniec...bo to tylko pies...[/QUOTE] Taka prawda. Pies jest medialny jakiś czas, a potem cisza. Pojawia się inny. O poprzednich się zapomina, a nowe zastępują następne. Za dużo tego. A prawo stoi w miejscu.
  11. Wczoraj Nie udało mi się nawet włączyć komputera. Zaraz wrzucam Żabcię na nk. Edit [url]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/805[/url]
  12. [quote name='Ingrid44']Jednak najlepiej zeby mial domek i swojego ludzia. Trzeba mu zapewnic godna starosc. Musimy szukac ![/QUOTE] [quote name='carolinascotties'] ja tez jestem zdania, ze pies na swoje stare lata powinien miec wlasnych ludzi.[/QUOTE] I ja jestem za domem dla Maksia. Za wyjątkowym domem.
  13. Jestem OlaLola. Brakuje chyba 5 zł. To wyślę. Jeśli brakuje więcej to wyślę ile będzie brakowało. Tak więc masz całą kwotę.
  14. [quote name='kizimizi']To juz 3 facet na dogo, ktorego poznałam. Przy dwuch pierwszych wyskoczyłąm z "ciotkami" teraz Korze sie udało:oops2: Tym bardziej cieszymy sie, ze Ula również męskim gustom przypadła :cool3:[/QUOTE] Jest nas na pewno 7, ale słyszałem o 11. :lol: Czasami nie mam już siły prostować. :evil_lol:
  15. Zaglądam i podnoszę.
  16. Zapisuję sobie Bunię.
  17. [quote name='kora78']cieszę się,m że tylu ciotkom się Ula podoba[/QUOTE] Proszę mnie nie wrzucać do jednego worka. :lol: Moja płeć jest odmienna. Ta gorsza. :lol:
  18. [B]Temida[/B] na pewno ma doświadczenie. [B]polubek[/B] też już robiła wizyty. Jeszce [B]Wunia[/B] i [B]mmd[/B]. Piszę pw. Edit Napisane
  19. Konto jest fundacyjne. Może __Lara lub Isadora7 będą mogły wystawić allegro cegiełkowe.
×
×
  • Create New...