Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. Oj Syla zawstydzasz mnie. Ja zapracowana byłam i zapomniałam, wątków mi się narozmnażało i wogóle:-)
  2. Pewnie będzie gdzie indziej się błąkała,a ona jest po sterylce?
  3. Eh te pieniądze, nie chcą więcej płacić a w wakacje jeszcze mniej....
  4. Boże!! Co za sk.....stwo:-( Jak można wyrzucić psa z domu wywożąc na trasę.... Równie dobrze mogli z piętra wywalić, umarłby na miejscu:-( Psa się pozbyli a sami będą się prażyć na plażach i żreć do utraty oddechu.
  5. Strasznie się to czyta, że zostały uśpione:-( Ale to słuszna decyzja, być może byłyby nieszczęśliwe i samotne:-( Co za diabelne czasy, gdyby nie ta wielka bezdomność te szczeniaczki i wiele innych by żyły.
  6. Jeśli do września to mało czasu ma:-( A teraz taki szczęśliwy....
  7. My tu żyjemy, pracujemy, łazimy a te psiny ciągle w tym schronie siedzą:-(
  8. Czasem psisko potrzebuje się wyleżeć na słońcu własnie, tak porządnie, aż do ledwo zipienia:-)
  9. Czyli Jaro szykuje się do kastracji?
  10. A chłopak nadal nie ma domku?
  11. Farcik CUDOWNIE!!! Los im wynagrodzi za podarowane nowe życie Farcikowi:-)
  12. O matko człowiek wchodzi na dogo co parę dni a Staszek nadal szuka i szuka domku... A już bym chciała przeczytać, że on w końcu w domku własnym.... No ile można tak nie mieć domku:-(
  13. Jeśli myszy polują na ptaki to na pewno nie mogą iść do domku na wsi, gdzie łażą kury po podwórku:-)
  14. Jeśli myszy polują na ptaki to na pewno nie mogę iść do domku na wsi, gdzie łażą kury po podwórku:-)
  15. Rybeczko zdrówka i nowego domku!!!!
  16. Ależ wzruszający film
  17. Ponieważ są wakacje, upały, a ci co go będą chcieli jeszcze go nie szukają.
  18. Sliczny Doruś Usg można zrobić, nie zaszkodzi a będzie wiadomo czy w jamie brzusznej wszystko ok. A co z tym mały czarnym starym psiaczkiem?
  19. Chyba wpłaciłam za dwa m-ce czyli 10zł?
  20. Z tego co wiem sterylkę najkorzystniej jest zrobić około 2 m-cy po cieczce lub ciut po, gdy suka jest w tzw ciszy hormonalnej.
  21. Mnie się wydaje, że teraz jest akcja czipowania psów za darmo w wybranych lecznicach, chyba, że się skończyła, ten czas tak szybko leci. A czipa no właśnie na kogo....Na faceta, jak on niesprawny? Jakby co<tfu> a byłby na kogoś to zawsze będzie wiadomo co z suką, miałby kto odebrać i albo do gościa spowrotem albo nowy domek... Piromanka to sunia na parę dni do czasu wygojenia byłaby w lecznicy albo u kogoś? A co facetowi powiesz?
  22. A nie da rady założyć mu tej smyczy by z nią leżał na sztywno? Może by wstał, zobaczył, że nic się nie dzieje i pomalutku zaczął z nią dreptać taką wiszącą.... A potem to już z górki
  23. Wtorek już pewnie zapomniał, że mu jajek brakuje:-)
×
×
  • Create New...