Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. Opalik witam Ciebie i cioteczki w ten upalny weekend.
  2. Biedni ci Państwo obserwowani z każdej strony:-) Fifka wczoraj już lekko machała ogonkiem na widok moich dziewcząt:-) Noo ale jak się widuje kogoś kilka razy dziennie to i ogon sam zaczyna chodzić:-)
  3. On pewnie chciał dobrze, porzucić na polu sumienia nie miał, bo by mogła wpaść pod samochód. A pudełko znajdzie dobry człowiek i się psem zajmie. Pies bezpiecznie w pudle przeczeka póki go nie znajdą.
  4. Szczęściarze małe, oby szczęście dopisywało im już zawsze.
  5. Ma jajeczka? Eeee nie ma
  6. Takie wciśnięte w fartuszki:-)
  7. Może smyczy da się nauczyć..... Trzymam kciuki!!
  8. Mam informatorów:-) Mój mąż widział ją dziś dwa razy. A za kilka dni na zmianę będziemy ja oglądać bo córka wybywa z domu i psy nam zostają na głowie:-)
  9. Ludzie też się kłócą i kochają jednocześnie
  10. I mnie się łza zakręciła, jaki piękny okrąglutki, jaki szczęśliwy... A tak niewiele brakowało:-(
  11. Chłopaki jedzonko Wam przywiozą:-)
  12. Mnie też tych staruszków tracących domek i pana na stare lata, też bardzo żal:-(
  13. Matko, żadnego telefonu. Ludzie nie wiedzą, że mieć psa to wielkie szczęście....
  14. [quote name='giselle4']bo juz sie pogubiłam co zle zrobilam? prosze wyjasnij:)[/QUOTE] Gisel to jest tak jak się na konto wchodzi rzadko, bo to mnie się już pomyliło ile i kiedy wpłacałam. Czy 5 czy 10 i kiedy. A że mam ileś różnych deklaracji, i nie zapisałam, tylko myślałam, że zapamiętam to tak wyszło. Także dziękuję, już wiem, namieszałam, bo co wchodzę to piszę o tym wpłacaniu, jakbym jaką obsesję miała:-) Wpłacam co drugi m-c po 10zł, jak nie wpłacę to poproszę o przypomnienie
  15. Dziewczyny wracajcie do zdrowia!!
  16. Jajeczka mu się goją, jajeczka których nie ma?
  17. No tak, powyjeżdżali albo siedzą pod wiatrakami i nie myślą o drobiażdżku do pokochania
  18. Osobno zamieszkały? Ale one były takie zżyte.....
  19. To się Tosieńka zadomowiła:-)
  20. Wadę z bycia właścicielem psa zawsze można znaleźć, a gdy fajny wyjazd się szykuje tym łatwiej
  21. A jak tam jedziecie do przytuliska? I do której mniej więcej?
×
×
  • Create New...